“Žūrija Džūdija” iesūdz Nacionālo Enkvaieru mātes uzņēmumu par nepareizi piedēvētu citātu Menendesu brāļu stāstā.

"Žūrija Džūdija" iesūdz Nacionālo Enkvaieru mātes uzņēmumu par nepareizi piedēvētu citātu Menendesu brāļu stāstā.

Judy Sheindlin sūdz tiesā par nepatiesu ziņu izplatīšanu

Judy Sheindlin, pazīstama kā “Tiesnese Judy”, iesniedza prasību pret National Enquirer un InTouch Weekly mātesuzņēmumu par stāstu, kurā apgalvots, ka viņa mēģinājusi palīdzēt Menendezu brāļiem iegūt jaunu tiesas prāvu pēc viņu vecāku slepkavības.

Apstrīdētais stāsts

Stāsts sākotnēji tika publicēts InTouch Weekly tīmekļa vietnē 10. aprīlī ar virsrakstu “Iekšpusē tiesneses Judy misijā glābt Menendezu brāļus gandrīz 35 gadus pēc viņu vecāku slepkavības”, saskaņā ar prasību, kas iesniegta Floridas štata Koljēras apgabala tiesā.

Vēlāk stāsta versija parādījās National Enquirer, kas ir InTouch Weekly māsas izdevums un arī pieder Accelerate360 Media. 1989. gada Menendezu slepkavības Beverlihilsā, Kalifornijā, bija lieta ar zināmu tabloīdu slavu.

Sheindlin norādīja, ka viņai nav nekā sakāma par šo lietu. Viņas prasībā minēts, ka ziņu avoti varētu būt izmantojuši paziņojumus Fox Nation dokumentālajā sērijā, ko teikusi “Judi Ramos”, sieviete, kas identificēta kā rezerves zvērinātais pirmajā Menendezu tiesas prāvā, un nepareizi tos piedēvējuši televīzijas tiesnesei.

Accelerate360 nav nekavējoties sniegusi komentārus, un viņu mēģinājums pārdot National Enquirer pagājušajā gadā neizdevās.

Sheindlin nav lūgusi konkrētu kompensācijas summu, bet skaidri norādījusi, ka tā nebūs lēta.

“Kad jūs izgatavojat stāstus par mani, lai pelnītu naudu sev, neievērojot patiesību vai reputāciju, ko esmu veidojusi visu mūžu, tas jums maksās,” viņa teica paziņojumā. “Kad esat to darījuši vairākkārt, tas ir nežēlīgi un būs dārgi. Tam ir jābūt dārgam, lai jūs apstātos.”

Sheindlin, kas vadīja sindicēto “Tiesnese Judy” līdz 2021. gadam un tagad vada “Judy Justice”, ir bijusi konfliktos ar Enquirer iepriekš.

2017. gadā laikraksts atsauca un atvainojās par nepatiesiem stāstiem, kas apgalvoja, ka viņa cieš no Alcheimera slimības un depresijas un ka viņa ir krāpusi savam vīram.