Wells Fargo izlaiž Signify uzņēmuma kredītkarti ar 2% skaidras naudas atpakaļ.

Wells Fargo izlaiž Signify uzņēmuma kredītkarti ar 2% skaidras naudas atpakaļ.

Jaunās Wells Fargo Signify Business Cash kredītkartes detaļas

Ja jūsu pieteikums Wells Fargo Signify Business Cash kartei tiks apstiprināts, jums būs iespēja iegūt šādu sveiciena bonusu: $500 skaidrās naudas atmaksa, ja pirmajos 3 mēnešos tērēsit $5000.

Ikdienas izdevumos jūs saņemsiet neierobežotu 2% skaidras naudas atmaksu. Vai nu iegādājaties preces, pasūtāt pusdienas savai komandai vai rezervējat lidojumu uz konferenci, šī karte nopelna vienotu 2% skaidras naudas atmaksu par katru pirkumu. Nav ierobežojumu tam, cik daudz varat nopelnīt, un jums nav jāseko līdzi, kuras bonusa kategorijas dod papildus atalgojumu.

Klientiem ir daudz atlīdzības iespēju caur Wells Fargo Business Rewards programmu. Atlīdzību varat izmantot kredītkartes rēķina kredītiem, tiešiem noguldījumiem jūsu Wells Fargo norēķinu vai taupības kontā, ceļojumu rezervācijām, dāvanu kartēm un citiem mērķiem.

Wells Fargo nesen ieviesa iespēju pārnest punktus uz aviokompāniju un viesnīcu partneriem, saskaņojot to ar Wells Fargo Autograph Journey℠ Visa® kartes izlaišanu. Tomēr ar Wells Fargo Signify Business Cash karti iegūtie atalgojumi nebūs pārnesami uz partneriem.

Citas Wells Fargo Signify Business Cash kredītkartes priekšrocības

  • Pamatīga auto nomas apdrošināšana.
  • Priority Pass dalība (ņemiet vērā, ka jums būs jāmaksā par “maksājiet, cik lietojat” lidostas atpūtas telpu apmeklējuma maksām).
  • Bagāžas aizkavēšanās kompensācija.
  • Nav gada maksas.
  • Darbinieku kartes bez papildu maksas.
  • Nulles atbildības aizsardzība.
  • Bezmaksas konta brīdinājumi.
  • Digitālā maka piekļuve.

Vai jums vajadzētu pieteikties Wells Fargo Signify Business Cash kredītkartei?

Wells Fargo Signify Business Cash kredītkarte ir lieliska izvēle uzņēmējiem, kuri vēlas vienotas likmes skaidras naudas atmaksas karti bez gada maksas. Tā kā tā nopelna neierobežotu 2% skaidras naudas atmaksu par katru pirkumu, nav jāatceras bonusa kategorijas vai jāaktivizē īslaicīgi piedāvājumi. Turklāt nav ierobežojumu tam, cik daudz varat nopelnīt, tāpēc neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums plāno tērēt $5000 vai $100000 gadā, šī karte nodrošinās vērtīgu skaidras naudas atmaksu, lai daļēji segtu jebkurus nepieciešamos pirkumus.

Taču Signify Business Cash karte nepiedāvā papildu skaidras naudas atmaksu par bieži veiktajiem uzņēmuma pirkumiem. Dažiem uzņēmējiem var būt vēlme maksimizēt savas atlīdzības, izvēloties karti ar bonusa kategorijām, kas atbilst viņu mēneša izdevumiem.

Turklāt šī karte nepiedāvā aviokompāniju vai viesnīcu pārnesamajiem partneriem. Ja jūs meklējat vairāk ceļojumu orientētu karti un neiebilstat pret nelielu gada maksu, Chase Ink Business Preferred® kredītkarte piedāvā vērtīgus pārnesamos partnerus un spēcīgas ceļojumu aizsardzības iespējas un prasa $95 gadā.

Secinājums

Daudzas 2% skaidras naudas atmaksas kredītkartes uzņēmējiem nāk ar gada maksu vai kādu veida ierobežojumu. Piemēram, American Express Blue Business Cash™ karte piedāvā 2% skaidras naudas atmaksu par visiem attiecīgajiem pirkumiem līdz $50000 katru kalendāro gadu (pēc tam 1%). Vai arī apsveriet Capital One Spark Cash Plus, kas prasa $150 gada maksu. Wells Fargo Signify Business Cash kredītkarte pārspēj šos konkurentus ar dāsnu vienotu atlīdzības likmi par visiem izdevumiem un bez gada maksas, kas samazina jūsu ienākumus.

Var būt labākas izvēles, ja vēlaties nopelnīt paaugstinātu likmi noteiktās bonusa kategorijās, vai ja bieži ceļojat darba vajadzībām un vēlaties karti, kas ģenerē atlīdzības, ko varat izmantot aviokompānijām un viesnīcu ķēdēm. Bet maziem uzņēmumiem, kuri vienkārši vēlas taisnīgu skaidras naudas atmaksu, šī jaunā Wells Fargo karte ir spēcīga. Turklāt, ja jums ir nepieciešams veikt lielu pirkumu, ievada procentu likme par pirkumiem un sveiciena bonuss, ko var nopelnīt jaunie kartes īpašnieki, padara Signify Business Cash karti par pievilcīgu finansēšanas iespēju.