Viss, kas jums jāzina par Chase Ultimate Rewards 2024. gadā

Viss, kas jums jāzina par Chase Ultimate Rewards 2024. gadā

Kas ir Chase Ultimate Rewards?

Chase Ultimate Rewards ir Chase kredītkaršu atlīdzības programma. Lai arī tas var šķist pārlieku pašpārliecināts, tas spēj pelnīt “galīgo” nosaukumu ar savu kvalitāti.

Virsma, Chase Ultimate Rewards darbojas tieši tāpat kā jebkura cita kredītkaršu atlīdzības programma. Izmantojiet atbilstošu Chase karti – piemēram, Chase zīmola aviokompāniju kredītkartes nekvalificējas – nopelniet punktus, izmantojiet tos labumiem, piemēram, lidojumiem, viesnīcām, naudas atmaksai, mūzikas festivālu biļetēm, iepirkšanās iespējām Best Buy veikalos, muguras masāžām un citiem.

Bet no turienes Chase dara visu tikai nedaudz labāk nekā tā laikabiedri. Sākot no punktu vērtībām līdz pārredzamībai, izpirkšanas iespējām līdz dāvanu karšu izpārdošanai, Chase Ultimate Rewards izceļas veidos, kurus citiem vajadzētu sekot.

Kuras Chase kartes piedāvā Chase Ultimate Rewards punktus 2024. gadā?

Šeit ir saraksts ar personiskajām (t.i., neuzņēmuma) Chase kredītkartēm, kas piedāvā Chase Ultimate Rewards:

 • Chase Sapphire Preferred® Card
 • Chase Sapphire Reserve® Card
 • Chase Freedom Flex℠ Card
 • Chase Freedom Unlimited® Card
 • Chase Ink Business Preferred℠ Credit Card

Tas ir pārsteidzoši īss saraksts, jo lielākā daļa no Chase gandrīz 30 personiskajām kredītkartēm rada aviokompāniju jūdzes, viesnīcu punktus, tikai Amazon punktus vai vispār nerada punktus (piemēram, kredīta veidošanas gadījumā ar Chase Slate Edge℠). Tātad, ja vēlaties iegūt Chase Ultimate Rewards, jums būs nepieciešama viena no iepriekš minētajām piecām “sākotnējām dalībniecēm”.

Atcerieties, ka, lai gan dažas no šīm kartēm tiek zīmētas kā naudas atmaksas kartes, aplūkojot to noteikumus, jūs redzēsiet, ka tās faktiski nopelna punktus – katrs punkts ir vērts 1 centu izpirkšanai. Tomēr jums jābūt vienai no Sapphire kartēm, lai pilnībā atbloķētu Ultimate Rewards programmas pilnu potenciālu, piemēram, pārceļot punktus uz aviokompānijas un viesnīcas partneriem.

Chase Ultimate Rewards priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības

 • Chase Ultimate Rewards punkti nekad nebeidzas (ja vien jūs turat savu kontu atvērtu).
 • Punkti vienmēr ir izmantojami vismaz par vienu centu katrs naudas atmaksai, un ir daudz veidu, kā tos izstiept tālāk (piem., ceļojumu rezervēšana un Pay Yourself Back funkcija).
 • Jūs varat redzēt, cik daudz jūsu punkti ir vērti pret visiem 10 izpirkšanas variantiem vienā ekrānā.
 • Dāvanu kartes, pārsūtījumi un pat ziedojumi bieži vien ir izpārdošanai un bonusiem (piem., iegūstot $25 Airbnb dāvanu karti par 2,250 punktiem).

Trūkumi

 • Jūs varat pārvietot punktus uz Chase 14 pārsūtīšanas partneriem tikai tad, ja jums ir Sapphire Preferred, Sapphire Reserve vai Ink Business Preferred karte.
 • Tikai piecas no Chase 29 personiskajām kredītkartēm faktiski piedāvā Chase Ultimate Rewards šobrīd.

Chase Ultimate Rewards punkti skaidroti

Chase Ultimate Rewards punkti ir galvenais Chase Ultimate Rewards programmas valūtas veids. Jūs tos nopelnīsit, izmantojot savu atbilstošo Chase karti pirkumiem, sasniedzot savas kartes sveiciena bonusa kritērijus utt. – un varat tos izpirkt par lidojumiem, viesnīcām, naudas atmaksu, ziedojumiem labdarībai, Apple pelem un citiem caur Chase Ultimate Rewards portālu.

Punkti vienmēr ir vērti vismaz par vienu centu katrs naudas atmaksai/kontam, t.i., piemēram, varat būt drošs, ka ar savu Chase Sapphire Preferred nopelnītais 2X (par ceļojumiem ne caur Chase) tiešām pārvēršas vismaz 2% naudas atmaksas likmē.

No turienes jums nebūs jāmeklē tālu, lai atrastu izpirkšanas variantu, kas vēl vairāk palielina jūsu vērtības – un Chase labi parāda jums tieši kā un kur varat iegūt papildus vērtību no saviem punktiem More Ways to Redeem ekrānā (attēlā zemāk).

Jums arī būs iespēja pārsūtīt punktus 1:1 attiecībā uz 14 dažādiem lojalitātes programmu partneriem, piemēram, United MileagePlus un World of Hyatt. Diemžēl tomēr Chase ļauj punktu pārsūtīšanu tikai tad, ja jums ir Chase Sapphire Preferred, Sapphire Reserve vai Ink Business Preferred kartes – visas ar gada maksu.

Tas ir ārkārtīgi spēcīgs atlīdzības programma ar tikai nelieliem ierobežojumiem.

Kā nopelnīt Chase Ultimate Rewards punktus

Ir trīs galvenie veidi, kā nopelnīt Chase Ultimate Rewards punktus:

 • Izmantojiet savu Chase kredītkarti – Izmantojot vienu no piecām iepriekš minētajām kartēm varat iegūt no 1X līdz 5X par katru dolāru iztērēto dažādiem pirkumiem. Pat pastāv iespēja nopelnīt tik augstu likmi kā 10X ļoti konkrētos gadījumos (izmantojot Sapphire Reserve par atbilstošiem viesnīcu un auto nomas rezervējumiem caur Chase Travel℠).
 • Iegūstiet to lielo sveiciena bonusu – Parasti Ultimate Rewards-earning kartes Chase portfelī nāk ar sveiciena bonusiem no 20 000 punktiem līdz 60 000 punktiem, lai gan protams piedāvājumi laika gaita maina. Piemēram, pagātnē Sapphire Preferred ir piedāvājis bonusu līdz pat 100 000 punktiem.
 • Maksimizējiet savus rotējošos atlaidžu – Ja jums ir Freedom Flex, jūs nopelnīsit 5X līdz $1 500 pirkumiem katru ceturksni atbilstošajos rotējošajos atlaidžu kategorijos atceroties aktivizēt jauno kategoriju. Piemēram, Q2 2024 (no 1. aprīļa līdz 30. jūnijam) bonusa izdevumu kategorija ir pirkumi vietnē Amazon.com, viesnīcās un restorānos.

Kad esat sakrājis jauku punktu kaudzi, kā varat tos iztērēt? Apskatīsim.

Kā izmantot Chase Ultimate Rewards punktus

Chase piedāvā daudzveidīgus veidus, kā tērēt savus Ultimate Rewards punktus, tostarp:

 • Ceļojumi rezervēti caur Chase Travel portālu, tostarp viesnīcas, lidojumi, automašīnas, krūzijas un “aktivitātes” piem., ēdienu ekskursijas.
 • Pay Yourself Back, jeb izmantot punktus noteiktu pirkumu segšanai uz jūsu konta izraksta.
 • Dāvanu kartes vairak neka 200 uzņemumiem tostarp Airbnb, Lowe’s, DoorDash un protams – Amazon. Chase arī rada “izpardošanas” davanu karšu izpirkšanai kur varat iegut izveletas $25 kartes par 2 250 punktiem (piemeram).
 • Chase Dining, jeb pasutit ēdienu vai rezervet kulinaras pieredzes ar Chase edinasanas partneriem.
 • Naudas atmaksa par likmi viens cents par punktu sanemta ka konta izraksta kredits vai noguldita jusu izveleta bankas konta/savings konta.
 • Apmaksa ar Punktiem kases laika ar PayPal vai Amazon bet izpirksanas likme parasti ir mazaka neka viens cents par punktu.
 • Iepirkties Apple kura var nopirkt Apple produktus.
 • Punktu apvienošana, jeb punktu parvietošana no vienas kredikartes uz citu (piemeram no jusu Freedom Flex uz jusu Sapphire Preferred lai iegutu papildus 25% izpirksanas vertibu rezervejot ceļojumu caur portalu).
 • Parsutijumi uz Chase’s 14 kopuma parsutisanas partneriem (zemaak redzamie), visi ar attiecibu 1:1. Tikai atcerieties ka varat parsutit punktus tikai ja jusu rokas ir Sapphire Preferred Sapphire Reserve vai Ink Business Preferred karte.
 • Ziedojumi organizacijam piemeram American Red Cross United Way un World Central Kitchen. Turklata ziedojumi lidz 2024 gada 30 junijam sanem 25% bonusa reizinataju.
 • Pieredze tostarp biļetes uz dzivo izklaidi sporta pasakumiem un privatas edinasanas sesijas.

Tas ir diezgan liels menu un tas rada vienkarsu jautajumu: kurš ir labakais? Kurš variants palidzes jums izvilkt maksimalo vertibu no jusu smagi nopelnitajiem Chase Ultimate Rewards punktiem?

Cik daudz ir verti Chase Ultimate Rewards punkti?

Kad runa ir par punktu vertibam Chase Ultimate Rewards rada piemeru citiem sekot.

Tas jo nekad nav mazak ka viens cents katrs ka konta izraksta kredits uz jusu karti vai tiešais noguldijums bankas konta. Tas nozime ka nopelnot 1X vai 5X ar jusu Chase Freedom Flex tiešam tulkojas uz 1% vai 5% naudas atmaksu ja tas tiešam nepieciešams.

Nevajadzetos teikt ka piesaistot jusu punktu vertibas pie viena centa katrs sniedz mierigu pratu padara mentalo matematiku pie kases vieglaku un vienkarsi paceļ kopumaja vertiba jusu punktus salidzinajuma ar citam programam. Lai liktu lietas perspektiva American Express Membership Rewards punkti tikai ir naudas atmaksas vertiba 0.6 centi katrs.

Turklata nav gruti izstiept Chase Ultimate Reward punktu vertibas ari par vairak ka vienu centu katrs. Ja dodaties uz jusu Chase Ultimate Rewards informacijas paneli un noklikškinat uz More Ways to Earn Chase radis jus cik daudz jusu punkti ir verti pret katru galveno izpirksanas variantu. Piezime ka Travel un Pay Yourself Back ir piesaistita paaugstinata vertiba un neviens no šiem variantiem neiekļauj pagaidu izpardosanas un promo akcijas (piemeram iegadajoties Airbnb $25 davanu karti par 2 250 punktiem kad tada izpardosana tiek piedavata).

Bet ka parasti notiek ar kredikartes atlidzibam jusu labaka vertibas izpirksanas opcija var but patiesiba parsutit punktus uz citu programmu pilnigi. Tad atliek noslegumam musu izpirksanas sarunu apskatot Chases’s 14 parsutisanas partnerus – un lielo tauku ierobežojumu kas nacas ar tiem.

Chase Ultimate Rewards parsutisanas partneri

Solijuma apsolits šeit ir pilns saraksts ar Chases’s parsutisanas partneriem šobrid rakstisanas bridi. Iepriekš mineitais “lielais tauku ierobežojums” ir tas ka varat parsutit punktus uz vienu no šiem programmas tikai tad ja jus rokas ir Chase Sapphire Preferred Sapphire Reserve vai Ink Business Preferred kartes.

Ja tas tadi ir tomers jus gaida patikams piedzivojums. Chase Ultimate Rewards punkti vienmer parsutas attieciba vismaz 1:1 un bieži atradisiet 25% bonusa reizinataju kur šaja lapa (piemeram rakstisanas bridi šeit ir viens ar Air France KLM).

Viesnicas

 • IHG Hotels & Resorts
 • Marriott Bonvoy
 • Hyatt

Aviokompanijas

 • Aer Lingus
 • Air Canada
 • British Airways
 • Emirates
 • Air France KLM
 • Iberia
 • JetBlue
 • Singapore Airlines
 • Southwest
 • United Airlines
 • Virgin Atlantic

Ka Chase Ultimate Rewards salidzina ar citam programam

Chase Ultimate Rewards ir lieliska kredikartes atl