Vairāk cilvēku skatās YouTube nekā NBCUniversal vai Paramount, jo internets turpina sagraut tradicionālo televīziju.

Vairāk cilvēku skatās YouTube nekā NBCUniversal vai Paramount, jo internets turpina sagraut tradicionālo televīziju.

Televīzijas tīkliem ir vairāk iemeslu uztraukumam nekā straumēšanas pakalpojumiem

Jaunie dati no reitingu aģentūras Nielsen atklāj, ka amerikāņi tagad pavada aptuveni 10% no sava televīzijas skatīšanās laika skatoties YouTube, nevis tradicionālās programmas.

Tas ir daļa no turpinājuma skatītāju paradumu maiņai, kas ir veicinājusi vājumu tradicionālajā televīzijas tirgū. Tīklu un kabeļu ieņēmumi samazinās līdz punktam, ka Disney, kādā brīdī, apsvēra iespēju pārdot ABC un citas lineārās īpašumus.

YouTube joprojām tiek uzskatīts galvenokārt par lietotāju ģenerētu satura krātuvi, sākot no “kā izdarīt” video līdz uzmanību piesaistošiem trikiem. Bet Alphabet piederošais video pakalpojums ir paplašinājis savu pēdu nospiedumu, iekļaujot pilnmetrāžas filmas, tiešraides sporta pasākumus un savu izklaides formu ar influenceriem kā MrBeast, kurš, iespējams, ir kļuvis par lielāku slavenību jaunākajai paaudzei nekā daudzi aktieri, kas uzstājas tīklu programmās.

Kopumā raidījumu programmas joprojām ir populārākas nekā YouTube, veidojot 22% no cilvēku mēneša TV skatīšanās laika. Kabeļkanāli veido 29%.

Bet YouTube skaitļi pārspēj visus straumēšanas pakalpojumus. Tikai Netflix ir tuvu, veidojot 7.6% no cilvēku TV skatīšanās laika, ziņo Nielsen. (Disney+ komandē tikai 1.8% laika un Max 1.2%.)

Disney, ar tā plašajiem raidījumu un kabeļu īpašumiem, ir vienīgais atsevišķais mediju uzņēmums, kas tur lielāku TV auditorijas daļu nekā YouTube. Pat NBCUniversal un Paramount nepietiek līdz pakalpojuma TV lietošanas skaitļiem. YouTube pārspēj Fox kopējo skatītāju skaitu gandrīz par 50%.

Tas ir liels pagrieziens no 2323. gada novembra, kad NBCUniversal un Paramount pārspēja YouTube. Lietas sāka mainīties šī gada februārī, ar NBCU kritumu sarakstā, un Paramount sekoja nākamajā mēnesī.

Dati par YouTube spēku nāk laikā, kad tīkli atrodas priekšplāna prezentācijās, kad tie izrullē savus gaidāmos programmu sarakstus sponsorēm.