Vai Intermedia Unite ir labākais VoIP risinājums maziem uzņēmumiem?

Vai Intermedia Unite ir labākais VoIP risinājums maziem uzņēmumiem?

Intermedia Unite pakalpojumu plānu pārskats

Ar vairāk nekā 125 000 uzņēmumu lietotājiem 2021. gadā, Intermedia Unite ir skaidri parādījis, ka spēj nodrošināt saviem klientiem nepieciešamos rīkus. Specializējoties balss pārraidē pār interneta protokolu (VoIP) un vienotajā komunikāciju kā pakalpojumu (UCaaS) nodrošināšanā, pakalpojumu sniedzējs piedāvā interneta bāzētas iespējas dažādām komunikāciju vajadzībām. Ar abonementu jums tiek nodrošinātas VoIP zvanu un īsziņu sūtīšanas, video konferenču, tērzēšanas, uzņēmuma e-pasta un failu koplietošanas un dublēšanas iespējas.

Kuriem uzņēmumiem Intermedia Unite kalpos vislabāk?

Intermedia Unite ir piemērots uzņēmumiem ar ātru interneta savienojumu. Labs izvēles variants ir optiskais vai kabeļa savienojums ar spēcīgu, nepārtrauktu Wi-Fi savienojumu, izmantojot Unite mobilās lietotnes. Intermedia Unite nodrošina neierobežotus ienākošos un izejošos zvanus ASV, Kanādā un Puertoriko.

Kuriem uzņēmumiem nevajadzētu izmantot Intermedia Unite?

Uzņēmumiem, kas ikdienā izmanto vairāk nekā dažas integrācijas, vajadzētu izvēlēties kaut ko ar plašākām iespējām nekā Intermedia Unite. Kopumā šim pakalpojumu sniedzējam ir aptuveni 17 integrācijas, taču tas var nebūt pietiekami lielam uzņēmumam, kuram nepieciešams viss savienots. Ja nepieciešamas vairāk integrācijas, apsveriet tādu pakalpojumu sniedzēju kā RingCentral, kuram ir plaša vairāk nekā 300 trešo pušu integrāciju izvēle.

Intermedia Unite pakalpojumu plānu pārskats

Atšķirībā no daudziem mūsdienu VoIP pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā trīs vai vairāk plānus, Intermedia Unite piedāvā tikai divus: Unite Pro un Unite Enterprise. Tomēr abos plānos ir iekļauta plaša svarīgu funkciju klāsta, piemēram, zvanu ID, neierobežoti vietējie zvani, zvanu parkošana, zvanu pārsūtīšana, automātiskais atbildētājs un pat bezmaksas IP tālrunis. Galvenās atšķirības starp abiem plāniem ir augstas izšķirtspējas (HD) video konferenču dalībnieku skaita, failu dublējuma vietas un atbalstīto integrāciju skaits.

Labākais Intermedia Unite VoIP plāns mazajiem uzņēmumiem: Unite Pro

Svarīgi atzīmēt, ka abos Intermedia Unite plānos ir salīdzinoši līdzīgas funkcijas, izņemot iepriekš minētās atšķirības. Tā rezultātā vidējam mazam vai vidējam uzņēmumam (SMB) Pro plāns ir vairāk nekā pietiekams. Intermedia Unite nepiedāvā apjoma vai gada atlaides, tāpēc bez papildinājumiem šī plāna cena ir 27,99 ASV dolāri par lietotāju mēnesī.

Citas pakalpojumu sniedzēja Intermedia Unite piedāvātās iespējas

Papildus VoIP zvanu funkcijām Intermedia Unite piedāvā plašu vienoto komunikāciju (UC) funkciju un citu pakalpojumu klāstu. Dažas no nozīmīgajiem papildu pakalpojumiem ietver:

  • Kontaktu centra rīki: Intermedia Unite arī nodrošina dažas vieglu kontakta centra kā pakalpojumu (CCaaS) funkcijas uzņēmumiem. Piedāvāts kā integrēts pakalpojums ar Intermedia Unite, tā kontakta centra risinājums uzlabo automātisko atbildētaju līdz interaktīvai balss atbildes (IVR) sistēmai.
  • Klātbūtnes noteikšana: Šī funkcija palīdz nodot informaciju par jūsu aģentu pieejamību Intermedia Unite lietotnē. Piemēram, darbinieka vārda zem Intermedia Unite noradīs viņa pozīciju organizacijas ietvaros, kā arī to vai viņi ir bezsaistē, tiešsaistē, aizņemti, strādā ar neuztraucam (DND) statusu, ir atvaļinajumos un vairak.
  • Mākslīgais intelekts (AI) asistents: Ar Intermedia Spark AI risinajumu balss pasta ziņas, video konferences un klientu zvanu ieraksti tiek automatisks transkribeti. Šis transkripcijas ir pilnigas ar piezimem un darbibu sarakstu. Spark ari nodrošina lietotajiem AI asistentu, kas atbildes uz jautajumiem.
  • Video konferences: Intermedia Unite abos saviem planiem piedava video konferences. Pro nodrošina atbalstu 100 dalibniekiem un Enterprise – 200 dalibniekiem.
  • Uzņemuma e-pasts: Intermedia Unite uzņemuma e-pasts ir loti robusts un pat ietver AI Guardian, kas izfiltrē spamu un potencieli bīstamus e-pastus. Dažas citas iekļautas funkcijas ir regulatīva atbilstiba, neierobežotas glabatavas opcija, e-pasta arhivacija un kalendara sinhronizacija.

Intermedia Unite platforma un klientu atbalsts

Attieciba uz Intermedia Unite interfeisu mums tas šķita loti intuitivs un vienkarsli lietojams. Ikonas un pieejamiba padara to lietotajdraudzigaku un, ja uzstadisanas procesa laika trukst informacijas, zinašanu baze sniedz detalizetas instrukcijas palidzibai. Ir pieejama ari apmaciba, lai palidzetu jusu cauri procesam.

Klientu atbalsts ir pieejams 24/7 neatkarigi no plana, ko jus abonetejat ar Intermedia Unite.

Sasniedzamie kanali šim pakalpojumu sniedzejam ir telefons, teterisana, e-pasts, forumi un zinašanu baze. Mes ari konstatējam, ka atbalsta komanda atrak atbild uz jautajumiem pa telefonu, teterisana un e-pastu.

Vai Intermedia Unite ir drošs?

Šis pakalpojumu sniedzejs izmanto vairakas tehnologijas klientu informacijas aizsardzibai. Lai aizsargatu datus to parvietošanas laika, pakalpojumu sniedzejs izmanto transporta slana drosibu (TLS), bet šo funkciju lietotajam jaienesle IP telefoniem un mīkstajiem telefoniem. Ar lielako dalu moderno pakalpojumu sniedzeju AES 256 bitu šifresana ir standarts un ari šaja ziņa Intermedia Unite nav atskirigs. AES 256 aizsargaa jusu datus kameras laika vietesajas un makonbazetas serveros.

Papildus tam Intermedia Unite ari aizsargaa klientu datus izmantojot geo-redundanci. Taka Intermedia Unite serveri atrodas trijos kontinentos, tas nozime ka kad viens no tiem izkrit no darbibas dabas katastrofu vai uzbrukumu rezultata citi parnems slodzi. Katrs no šiem datu centriem ari izmanto ISO 27001 sertifikacijas un tiek regulari auditeti drosibai.

Intermedia Unite lietotaju atsauksmes

Kopuma lietotaju atsauksmes par Intermedia Unite ir pavisam pozitivas. Daudzi lietotaji lepojas ar to cik intuitiva ir lietotne un daudzi ari slavé cik atrak atbild atbalsta personals uz jautajumiem. Viena no lielakajam sūdzibam ir tas ka nav pieejams plans kas butu mazak saistits ar izmaksam. Tomer ja jums nepieciešama pilnvertiga virtuala telefona sistema Intermedia Unite škirne visas pareizas kastes.

Salidziniet Intermedia Unite alternativas

Vai Intermedia Unite ir piemerots jusu uzņemumam?

Intermedia Unite izceļas ka VoIP/UCaaS pakalpojumu sniedzejs kas nodrošina saviem klientiem gandriz visus nepieciešamos rikus lai sakto darbu. Tas ir integrats uzņemuma e-pasts AI riki neierobezoti vietesjie zvani un vienmer svarigas video konferences. Mazajiem uzņemumiem kas mekle sakto darbu atrak ar labu gatavu riku izveles iespejam Intermedia Unite piegada preci.

Biežak uzdotie jautajumi

Vai Intermedia Unite atbilst Veselibas apdrosinas portabilitates un atbildibas likumam (HIPAA)?

Ja Intermedia Unite atbilst HIPAA. Tas nodrošina ka pacienta aizsargata veselibas informacija (PHI) ir šifreta pret kiberuzbrukumiem un tiek auditeta ar trešo personu lai nodrošinatu atbilstibu. Intermedia Unite ari nosledz biznesa asocietu ligumus (BAA) ar segtajam entitatem.

Ka darbojas Intermedia Unite?

Intermedia Unite kalpo ka pilnvertiga vienota komunikaciju sistema. Tas apvieno balss zvanus video konferences tekstu teterisanu un e-pastu lai nodrošinatu mazajiem uzņemumiem vieglu veidu ka uzbuvet savus komunikaciju kaudzes.

Vai Intermedia Unite ieraksta zvanus?

Intermedia Unite ieraksta zvanus. Ar Automatisko datu uztversanas funkcijam Unite lietotaji var uztvert zvanus video konferences un teksta ziņojumus velakai parskatisanai. Šie ieraksti tiek dubleti datu centros ASV Kanada un vairakas Eiropas vietes un tiek dubleti lidz 10 gadiem.