UPS meklē savu nākamo finanšu direktoru

UPS meklē savu nākamo finanšu direktoru

UPS finanšu direktors Braiens Ņūmens atkāpsies 1. jūnijā veselības apsvērumu dēļ

UPS finanšu direktors Braiens Ņūmens paziņoja, ka 1. jūnijā atkāpsies no amata veselības apsvērumu dēļ.

Ņūmens paziņojums par atkāpšanos

“Es esmu pārliecināts par uzņēmuma turpmāko veiksmi un izaugsmes trajektoriju,” Ņūmens teica paziņojumā. “Mana tuvākā prioritāte ir koncentrēties uz savu veselību.”

Jauna finanšu direktora meklējumi

UPS apsvērs gan iekšējos, gan ārējos kandidātus, lai aizpildītu vakanto pozīciju, paziņoja uzņēmums.

Ņūmena aiziešanas nosacījumi

Saskaņā ar viņa iziešanas līgumu ar uzņēmumu, Ņūmens saņems 1,83 miljonus ASV dolāru skaidrā naudā, kā arī citas izmaksas un pabalstus, saskaņā ar iesniegumu Vērtspapīru un biržu komisijai.

CEO Kārolas Tomē komentāri

CEO Kārola Tomē teica paziņojumā, ka Ņūmens “ir bijis lielisks partneris, vadot uzņēmumu cauri bezprecedenta ekonomiskajiem apstākļiem.” Viņa piebilda, ka “viņš mūs atstāj labi pozicionētus nākotnes izaugsmei.”

Ņūmena aiziešanas ietekme

Ņūmena aiziešana notiek laikā, kad pakomātu piegādes serviss cenšas uzlabot savu finansiālo sniegumu zemā apjoma apstākļos.

UPS finanšu atskaites

Savā pēdējā ceturkšņa finanšu atskaitē UPS ziņoja, ka klientu pieprasījuma kritums ir gandrīz apstājies. Vidējais dienas apjoms (ADV) ASV samazinājās par 3,2%, bet starptautiski – par 5,8%. Taču šis kritums ceturksnī palēninājās, līdz martā pieprasījums samazinājās par mazāk nekā 1%, teica Tomē uzņēmuma Q1 ienākumu zvanā. Viņa teica, ka ADV “parādīja ievērojamu uzlabojumu” salīdzinot ar Q4.