Trampa uzvara padara ASV neaizsargātu pret “demokrātijas zaudēšanas risku”, brīdina E. Džina Kerola advokāts, sākot ar viņas klientes 83,3 miljonu dolāru izmaksu.

Trampa uzvara padara ASV neaizsargātu pret "demokrātijas zaudēšanas risku", brīdina E. Džina Kerola advokāts, sākot ar viņas klientes 83,3 miljonu dolāru izmaksu.

Roberta Kaplana par demokrātijas zaudēšanu

Izcilā advokāte Roberta Kaplana saka, ka “daudzi gudri cilvēki pasaulē” ir noraizējušies par iespējamo demokrātijas zaudēšanu, ja Donalda Trampa uzvarēs prezidenta vēlēšanās novembrī.

Kaplana un E. Džina Kerola intervija

Kaplana, kura veiksmīgi pārstāvēja Trampa apsūdzētāju E. Džinu Kerolu šogad, ir pazīstama arī ar to, ka aizstāvēja viendzimuma laulības Augstākajā tiesā. Kaplana un Kerola tika intervētas vakariņu laikā “Visvarenākās sievietes” pasākumā Ņujorkā 14. maijā.

Trampa prezidentūras draudi

Vēl viena Trampa prezidentūra varētu apdraudēt Kerolas 83,3 miljonu dolāru kompensāciju par apmelošanu, teica Kaplana, piebilstot, ka tam būtu tālejošas sekas tiesu sistēmai un ekonomikai.

Skatieties pilnu video interviju augstāk vai lasiet tālāk pilnu sarunas transkriptu.

Intervijas fragments

Emma Hinčlifa: Tātad ir pagājuši gandrīz četri mēneši kopš jūs uzvarējāt 83 miljonus. Ir pagājušas tikai dažas nedēļas kopš tiesnesis noraidīja viņa lūgumu par jaunu tiesu. Tātad, kā jūs jūtaties?

E. Džina Kerola: Es jūtos brīnišķīgi. Es jūtos ļoti, ļoti laimīga, ka šovakar esmu šeit. Mums visiem ir ļoti paveicies, ka vispār esam uz šīs zemes. Ka mēs esam dzīvi. Mums ir viena dzīve. Un es esmu priecīga, ka satiku Robiju Kaplanu savas dzīves beigās. Es esmu astoņdesmit–

Roberta A. Kaplana: Tas nav beigas!

Kerola: Bet katru dienu es esmu pārņemta ar laimi tikai par to, ka esmu dzīva un pazīstu šo sievieti, Dieva dēļ.

Trampa tiesvedības

Hinčlifa: Tā ir skaisti teikts. Protams, Trampam ir daudz citu civillietu un krimināllietu. Līdz šim jūs esat vienīgie, kas ir veiksmīgi noturējuši viņu atbildībā tiesā divreiz. Tātad, kas padarīja jūsu lietas tik stipras?

Kaplana: Nu, jūs tikko dzirdējāt no viņas. Mūsu lietas stiprums bija brīnišķīgā, neticami drosmīgā E. Džina Kerola, kurai bija drosmes divreiz stāties pretī viņam – otro reizi aci pret aci klātienē – un pastāstīt stāstu, kuram neviens neticēja, līdz mēs ieguvām 18 dažādus žūrijas locekļus, kas tam ticēja vienprātīgi divreiz. Tas ir iemesls. Pasaulē ir liela atšķirība, vismaz manuprāt, starp to, kas ir medijos un sociālajos medijos un internetā, un to, kas notiek tiesas zālē. Tiesas procesi ilgst ilgi. Tas ir patiešām sāpīgs daudzos veidos. Bet noteikumi, kas attiecas tiesas zālē, pierādījumu noteikumi un žūrijas un tiesnesis, kas bija brīnišķīgs, tiesnesis Kaplans, nav saistīts ar mani, manuprāt, tiešām dara brīnišķīgu darbu, lai atklātu patiesību. Un ja tikai Donalds Tramps tiktu izvirzīts vēl dažas reizes tiesai pirms prezidenta vēlēšanām, Dievs dod, varbūt redzēsim pat citus rezultātus nekā redzam šodien. Bet taisnība uzvarēja. Un uzvarēja taisnība, jo mēs bijām tiesas zālē ar E. Džinu.

Trampa nākotne

Hinčlifa: Vau! Runājot par to, acīmredzot Tramps ir izvirzīts kandidatūrai pēdējās nedēļas laikā. Kā jūs vērtējat šo lietu līdz šim?

Kaplana: Ziniet, es neesmu nekas cits kā jebkurš cits. Es skatos no malas. Līdz šim prokuratūras lietas man šķiet ļoti labi izstrādātas. Mums bija žūrija ļoti līdzīga tai, kas bija mūsu otrajā tiesas prāvā, jo tā bija Manhetenas žūrija. Mūsu otrajai tiesai bija sniega diena. Tāpēc mums bija ļoti Manhetenas žūrija, par ko es biju ļoti priecīga. Un es domāju, ziniet, viņa pamatproblēma – E. Džina to norādīja agrāk – atklāšanā Trampa advokāts teica, ka viņš nekad nav gulējis kopā ar Stormiju Danielsu un nekad nav bijis ar viņu nekādās attiecībās. Un tas ir pilnībā atspēkots. Tātad ziniet, tas ir meli pēc meliem pēc meliem. Un tas ir kaut kas līdzīgs Dženga spēlei, ko mans dēls spēlēja – kad izvelciet apakšējo gabalu, viss sabrūk.

Sieviešu tiesību aizstāvība

Hinčlifa: E. Džina, vai jūs esat runājusi ar Stormiju Danielsu?

Kerola: Šis ir pirmais reizes stāsts. Es biju uz dzīvas komēdijas šova ar Ketiju Grifinu. Un es biju aizkulisēs. Toreiz tur bija ļoti liels vīrietis ar muskuļiem uz katras puses. Milzīgs. Viņš atnāca pie Ketijas un teica: “Ak, tas ir” – viņa nosauca slavenu komiķi – “tas ir viņa drošības vīrs.” Un tad viņš soli uz priekšu. It kā runājot ar arhibīskapu iepazīstinot Jaunavu Mariju. Viņš teica Ketijai Grifinai: “Kundze Grifina, kundze Daniels gribētu nākt aizkulisēs un jūs satikt.” Es skrēju uz augšu aizkulisēs. Es skrēju uz augšu uz grimētavu. Es aizvēru durvis. Es paņēmu Ketijas suni līdzi. Un es sēdēju tāpat kā šis. Jo ja prese, ja kaut kur ar iPhone teliem vai kaut kur skatuvē redz Ketiju Grifinu, Stormiju Danielsu un E. Džinu stāvam grupiņa –

Kaplana: E. Džina, jūs saprotat, ka tas ir publiski pieejams?

Kerola: Nu labi. Mums netika tikties klajienē, bet viņa izklausijas ļoti jauka.

Sieviešu tiesvedības

Hinčlifa: Robija vienmēr ir E. Džinas advokate, tāpēc paldies jums. Ziniet, mums redzam notikumus kaut kuriem Harvija Vainstaina notiesas tiek atceltas Ņujorkas štatā. Kuru ziņojumu jūs cerat nosūtīt izdzīvojušajiem šajos apstakļos sieviešu tiesību vidē?

Kerola: Ak labi! Mums ir skumji! Bet tas mūs neaptur! Vai ne? Nē! Tas ir tikai šķembas ceļa malas! Robija saka: “Mums jau mainit likumu!” Tad nu! Oh! Mums nav jau ļaut Harvijam Vainsteinam–

Hinčlifa: Kuru likumu mums mainit?

Kaplana: Tad nu mūsu lietaj gadijumaj mums bija atļauts izmantot federajos noteikumus kas atškirjas no valsts noteikumiem un mums bija atļauts izmantot pieradjumus no diviem iepriekšejiem Trampa upuriem gadu pirms notikumiem ar E.Džinu un gadu péc tam més to visu ietveram un abi sievietes runaja par tiem pašiem MO ko Tramps izmantoja ar E.Džinu Viņam ir tendence flirtejot sarunaties ar sievieti iegut draudzibu un tad pectam kad viņš domaja ka viņam ir izdeviga pozicija uzbrukt un tas ko viņš darja E.Džinai tas ko viņš darja Natashai Steinoff tai ko viņš darja Jessica Leads Tas bija liecibas kas tika pieņemtas Harvija Vainsteina lietaj taču Ņujorkas Augstaka tiesa teica ka tas nav pieņemami Ņujorkai jau modernizet savus likumus lai tie butu lidzigi federajiem likumiem un pieradjumi var ienakt.

Kerola: Tad nu tas ir dívi Es domaju mes jutamies slikti jo ja tikai divas sievietes butu nákušas klajá par Vainsteinu tad lieta butu notikusi un tas butu palicis bet jo 90 vai 100 náca klaja tad to metára ára Tad nu tas padara mums loti dusmigus Tas nav neka sakariba un Robija es uzticos kad Robija saka ka mes mainisim likumu mes mainisim likumu jo tas ir smieklígi Jo vairak sievietes nák klaja tas nenotiek Tas nav sapratígi.

Kaplana: Tad nu tas ir oxymoron Precízi.

Sieviešu tiesibas

Hinčlifa: Já Jauki Ikviens var to izdarit Nu E.Džina jus teicat ka jus iesniedzat apmelojuma pravu lai atgutu savu reputaciju pec tam kad Tramps metá visus iespejamos apvainojumus pret jums pec tam kad jus teicat ka vinš jus uzbruka Bet gadiem ejot vinja apvainojumi tika pastiprinati ar armiju online kontiem un botiem kas metá lidzigus apvainojumus pret jums un apmelot jusu reputaciju Ká tas bijis jums dzivot ar to Un pat zinot ka tam var nebút gala?

Kerola: Nu nav gala Tas ir kártíbá Klausieties–Es uzvaréju.

Hinčlifa: Robija vai tas jus satrauc?

Kaplana: Já Més uzvaréjam Un já verdikts bija nepieredzéts Un vinš pelnija katru centu ko vinam bus jau samaksát Bet ká E.Džina teica naida un draudu vardarbíba nebeidzas Un tas ir pasaule kurá mes dzivojam sodien Un es nevaru teikt ka es negulstu lielakajás naktís–

Kerola: Es esmu parliecinata ka katras sievietes šaja istaba cilveki saka baisas lietas par blank” aria-label=”Go to https://fortune.com/company/twitter/” class=”sc-330a5589-0 gPJZJS”>X, par blank” aria-label=”Go to https://fortune.com/company/facebook/” class=”sc-330a5589-0 gPJZJS”>Instagram. Mes visi sanemam “tu esi neglauda tu esi veca tu esi sarukusi Tu to nepelni Tu esi patetiska Tu esi baisa Tu nepelni turpinát.” Mes visi to sanemam Es neesmu nekas neparasts Katra sieviete šaja istaba zina precízi par ko es runaju Katra sieviete.

Sieviešu balsojumi

Hinčlifa: Nu protams jusu uzvara ir nozímiga daudziem ieskaitot daudzus šaja istaba No otras puses Tramps vel ir Republikanu nominants Tad nu ko tas saka jums par musu sabiedriskajam diskursam ka Tramps var tikt atrasts atbildigs lieta ka šada un daudziem miljoniem velétaju tas ir vai nu nav probléma vai pat kaut kas ko vinji pat atbalsta.

Kerola: Es domaju ka vinš zaudejís vélésanas Ak es domaju ka vinš zaudejís Es neuztraucos Es nerúpos ja vinš ir nominants vinš neuzvarés.

Hinčlifa: Kas padara jus tik parliecinatu?

Kerola: Jo vinš uzvedás ka muļķis pédéjo gadu Tas nepievilks pietiekami daudz amerikanus kas patiesíbá ir diezgan gudri Vinš nepievilks vinus Vinš ir muļķis Un vinš tada veida uzvedás Vinš aizgaja prom kad Robija sniedza savus gala argumentus–argumentus kas pastastija žúrijai visu stastu un sniedza visus pieradjumus Vinš pacélás vidú Robijas runas un aizgaja prom Robija bija tik intensíva ka pat nepamanija ka vinš bija pacélies un aizgajis Tiesnesis bija jau teikt “Es gribetu pateikt tiesai ka k