Tesla atjauno dažus Supercharger darbiniekus, tostarp augstāko Ziemeļamerikas vadītāju, tikai dažas nedēļas pēc tam, kad Ilons Masks atlaist visu komandu.

Tesla atjauno dažus Supercharger darbiniekus, tostarp augstāko Ziemeļamerikas vadītāju, tikai dažas nedēļas pēc tam, kad Ilons Masks atlaist visu komandu.

Tesla Inc. atsāk pieņemt darbā daļu no gandrīz 500 Superlādēšanas komandas darbiniekiem

Tesla Inc. ir sākusi atkal pieņemt darbā daļu no gandrīz 500 Superlādēšanas komandas darbiniekiem, kurus izpilddirektors Elons Masks atlaida pagājušajā mēnesī.

Atgriežas Max de Zegher, Ziemeļamerikas lādēšanas direktors

Starp atgriezušajiem darbiniekiem ir Max de Zegher, Ziemeļamerikas lādēšanas direktors, saskaņā ar cilvēkiem, kuriem ir zināma šī informācija, bet kuri lūdza netikt identificēti, jo informācija ir konfidenciāla. De Zegher bija viens no augstākajiem vadītājiem pēc Rebecca Tinucci, vecākā direktora, kuru Masks atlaida pagājušajā mēnesī kopā ar gandrīz visiem citiem lādēšanas grupas darbiniekiem.

Nav uzreiz skaidrs, cik atlaidīto darbinieku ir atkal pieņemti darbā. Masks un de Zegher neatbildēja uz ziņojumiem, kas meklēja komentārus.

Masks apsolījis ieguldīt vairāk nekā 500 miljonus dolāru Superlādētāju tīkla attīstībā

Masks pēc plašas sabiedrības reakcijas apsolīja pagājušajā nedēļā ieguldīt “vairāk nekā” 500 miljonus dolāru Tesla Superlādētāju tīkla attīstībā šogad. Dažas dienas iepriekš izpilddirektors teica, ka uzņēmums plāno pievienot lādētājus lēnāk un vairāk koncentrēties uz darbības laiku un esošajām vietām.

@TeslaCharging konts sociālajā mediju platformā X, kuru pieder Masks, 10. maijā publicēja ziņojumu, pateicoties lādēšanas vietu saimniekiem un piegādātājiem par pacietību ar uzņēmumu tā iekšējās pārstrukturēšanas laikā. De Zegher atkārtoti publicēja šo ziņojumu.

Kopš 2012. gada lādēšana ir bijusi Tesla misijas stūrakmens, nodrošinot uzticamu brīvību ceļot.

Superlādēšana ir lielākais tīkls pasaulē ar augstāko kapitāla un operatīvo efektivitāti, un mēs turpināsim uzturēt un paplašināt tīklu.

Paldies vietu saimniekiem un…— Tesla Charging (@TeslaCharging) May 10, 2024

Masks ir atcēlis impulsīvus izmaksu samazināšanas pasākumus arī iepriekš. 2019. gadā viņš paziņoja, ka Tesla slēgs lielāko daļu no saviem veikaliem un pāries uz tiešsaistes pārdošanu, pārsteidzot lielu daļu no sava pārdošanas personāla. Desmit dienas vēlāk – pēc tam, kad īpašnieki atteicās ļaut uzņēmumam izbeigt līgumus – izpilddirektors atsauca savu lēmumu un paaugstināja automašīnu cenas.

Līdzīga situācija notika Twitter beigās 2022. gadā: drīz pēc tam, kad Masks atlaida aptuveni pusi no uzņēmuma darbiniekiem, desmitiem darbinieku tika lūgti atgriezties.

Tesla atklāja savus pirmos Superlādētājus 2012. gada septembrī, drīz pēc tam, kad automobiļu ražotājs sāka ražot Model S sedana. Uzņēmumam tagad ir vairāk nekā 6200 stacijas un 57000 savienotāji visā pasaulē.