“Tas ir lieliski par šo cenu”: Apskats par Noble Desktop UX/UI intensīvo kursu

"Tas ir lieliski par šo cenu": Apskats par Noble Desktop UX/UI intensīvo kursu

Lietotāja pieredze un saskarnes dizains

Lietotāja pieredze un saskarnes dizains ir būtiska tehnoloģisko platformu efektīvas izstrādes daļa. Pēdējos gados interese par šo jomu ir strauji pieaugusi, līdz ar tehnoloģiju nozares kā vienas no konkurētspējīgākajām un peļņas ziņā pievilcīgākajām izglītības izvēlēm.

Noble Desktop māca dizaina mākslu ilgāk nekā daudzi no tā studentiem ir dzīvojuši. Kopš 1990. gada skola ir palīdzējusi tūkstošiem cilvēku pārvērst savas aizraušanās par nozīmīgām karjerām.

Uzņēmums ir vadošais spēlētājs UX/UI jomā, iegūstot Nr. 1 vietu pirmajā reitingā par labākajiem UX/UI apmācību nometnēm. Tas ieguva vietu daļēji pateicoties tā salīdzinoši pieejamajai cenai, kā arī finanšu un studentu panākumu iespējām.

Noble Desktop izpilddirektors Mourad Kattan uzsver programmas uzticamību, pielāgojamību un ilgo vēsturi šajā jomā kā tās panākumu atslēgu.

“Daudzas apmācību nometnes koncentrējas tikai uz UX, mēs koncentrējamies gan uz UX, gan UI,” saka Kattan.

Noble Desktop UX/UI apmācību nometnes programmas apskats

Noble Desktop UX & UI sertifikāta programma ir 126 stundu ilga, ar piedāvājumiem gan tiešsaistē, gan klātienē. Nodarbības notiek tiešraidē sešu līdz 24 nedēļu laikā (atkarībā no pilnas vai nepilnas slodzes izvēles). Studenti var arī piekļūt nodarbību ierakstiem, ja viņi kaut ko nokavē vai vēlas pārskatīt materiālu, vai pat izvēlēties atkārtoti apmeklēt visu kursu bez maksas pēc sākotnējās reģistrācijas.

Lai gan programma nepiedāvā darba garantiju vai prakses vietas izvietošanu, Kattan saka, ka absolventi parasti veiksmīgi atrod darbu, paplašina brīvmākslinieku darbu vai uzlabo savas prasmes esošajos amatos. Saskaņā ar Noble Desktop LinkedIn, absolventi tagad strādā tādos augstas klases uzņēmumos kā Amazon, L’Oréal un Capital One.

“Dalībnieki izveido savu projektu portfeli, ko var izmantot, pieteicoties darbam,” saka Dan Rodney, Noble Desktop direktors, pasniedzējs un mācību programmu izstrādātājs. “Mūsu panākumi ir mūsu absolventu spēja izmantot prasmes, ko viņi ir iemācījušies savos darbos vai brīvmākslinieku karjerā.”

Noble Desktop mācību programma un pasniedzēji

Mācību programma Noble Desktop ir dinamiska. Pirmajos nodarbību posmos pasniedzējs vada studentus caur projektiem, balstoties uz dienas mācību stundu. Pēc tam studenti pakāpeniski tiek atbrīvoti strādāt patstāvīgi un iegūt patiesu pieredzi par to, kā veidot projektus no sākuma līdz beigām.

Beigās studentiem būs vairāki projekti, ko viņi var pievienot savam portfelim kā pierādījumu savai jaunajai kompetencei. Programmā ir arī iekļauts laiks, lai studenti varētu iegūt karjeras vadlīnijas – tostarp kā pieteikties darbam, kā efektīvi veidot pieteikuma vēstules, CV un portfeli, kā arī kā veiksmīgi nokārtot interviju.

Materiāli arī ir rakstīti un publicēti tieši no Noble Desktop – un ir tik rūpīgi, ka tos vēsturiski izmantojušas koledžas visā valstī dizaina kursu darbā, saskaņā ar Kattan.

Nodarbību laikā tas nav vienkārši lekcija. Pasniedzēji mudina uz interakciju, jautājumiem un diskusijai. Tiešsaistes kursa laikā studentiem ir atļauts dalīties savos darbos ar citiem, dalīties savos ekrānos un izklāstīt savu domu gaitu.

Noble Desktop pārredzamība

Noble Desktop izklāsta visu, kas jums jāzina.

Kursa programma, gaidāmo nodarbību grafiks, maksājumu iespējas un pat studentu portfeļa piemēri ir pieejami vienā tīmekļa lapā ar viegli navigējamu saskarni. Tiem, kam ir papildu jautājumi, viņiem ir ne tikai plaša bieži uzdotie jautājumi lapa, bet arī e-pasta un tālruņa kontakti ir norādīti viņu tīmekļa vietnē – un viņi patiešām atbild (Fortune saņēma atbildes 24 stundu laikā pēc pieprasījumiem).

Apmacibu nometnei ir arī lapa, kas veltita tajas pasniedzejiem – kam ir reala pasaules pieredze. Fotografijas un biografijas ir pieejamas tiem, kas vēlas redzēt, ka īsti cilvēki ar īstu pieredzi būs tie, kas mācīs pieredzi, par kuru viņi maksas tūkstošiem dolari.

Studentu pieredze un rezultati

Gan blank” aria-label=”Go to https://www.linkedin.com/in/kendyll-boback/” rel=”noreferrer noopener” class=”sc-4d342e41-0 daYNyv”>Kendyll Boback, gan blank” aria-label=”Go to https://www.linkedin.com/in/maggieweidnerdesign/” rel=”noreferrer noopener” class=”sc-4d342e41-0 daYNyv”>Maggie Weidner nesen absolvēja Noble Desktop UX/UI apmacibu nometni, un abi norada pieejamibu ka vienu no galvenajiem faktoriem, kas vinus virzija uz programmu.

“Apmacibu nometne, ko piedava Noble Desktop, manuprat, ir lieliska par cenu,” stasta Boback Fortune. “Un tas sniedz labu sakumu visam, ko jums javeic zinasanas par tiem principiem, un tad jus celat uz augsu no turienes.”

Boback sakotneji interesejas par UX pec koledzas absolvesanas un nebija pilnigi parliecinata, ka veletos piemerot savu veselibas aprupes pakapi. Pec bezmaksas apmacibu nometnu izmeiginasanas vina sakusi meklet plašakus programmas un beigas nonaca pie Noble Desktop. Boback piebilst, ka vina ari izvelas to del tiešsaistes elastibas, viena-uz-viena mijiedarbibas un programmas ilguma.

Weidner nav pirma reize ar Noble Desktop. Vina sakotneji apguva tas grafiskas dizaina programmu pirms dažiem gadiem, bet atgriezas, lai uzzinatu vairak par UX un UI.

Pedeja laika Boback un Weidner abi mudina cilvekus izpetit UX/UI pasauli caur bezmaksas piedavajumiem pirms tukstošiem dolari tere par maksas apmacibu nometni. Weidner saka, ka vina piemeram nesaprata cik svariga loma petnieciba spele dizaina procesa.

“Es domaju, ka tas bija visparsteidzosakais lieta iejaukties programa tas tikai ka oh mans dievs, tur notiek tik daudz aizkulises ko es nesapratu, un es domaju ka tas bija loti noderigi tam ko es izvilku no klases,” vina saka.

Boback skaidro ka programma neuzsver karjeras pakalpojumus tik daudz ka vina gaidija. Lai gan tiek sniegta padomdeviba par to ka iegut prakses vietas un darbus nav tiešu sakaru un studentiem lielaka dalja ir patstavigi veidot savus portfelus. Tomer vina saka ka cena atspogulo šo faktu.

Tagad ka klientu panakumu vaditaja medicinas ierices uznemuma Boback izmanto savas jaunas UX/UI dizaina prasmes vadot komandu jauna mobilas lietotnes ieviesana. Weidner strada dizaina studija Sanfrancisko.

“Cilveku laiks ir vertigs un mes velamies vinus aizraut ar praktiskam zinasanam,” saka Rodney. “Tas ir viens no iemesliem kapet Noble Desktop ir izturigs laika parbaudi un turpinas plaukt kamet mes veram ka citas skolas un programmas ienak un aiziet.”

Vai Noble Desktop UX/UI apmacibu nometne ir to verta?

Tiem kas mekle pieejamu veidu ka iegut UX/UI prasmes no uznemuma kas šaja joma ir bijis desmitgades Noble Desktop noteikti ir drosa likme. Sihrono nodarbibu klases (ieskaitot opcijas: pilna pret nepilnu slodzi un tiešsaiste pret klatesoso) ir viens no lielakajiem priekšrocibam jo studenti var saņemt palidzibu kad viņi ir iestrigejuši uzdot jautajumus un sanemt nekavejošas atbildes un kolektivi macities ar saviem vienaudziem.

Noble Desktop ir ipaši piemerots tiem kam ir nedaudz vairak neatkaribas attieciba uz darba meklešanu. Dalibniekiem tiek atļauts sešas 1-1 mentorsesijas kur vinus vada caur padomdevibu par darba pieteikumu prakses vietam CV un portfeļa veidošanu utt.

Lai gan nav nekadas strukturizetas darba vai prakses vietas izvietošanas studentiem joprojam ir iespejas sazinaties ar tukstošiem Noble Desktop absolventiem un iespejams atrast sapnu darbu ar labi zinamu apmacibu nometnes izglitibu kas vinus atbalsta.