Šovasar Disney+, Max un Hulu plāno piedāvāt straumēšanas superkomplektu.

Šovasar Disney+, Max un Hulu plāno piedāvāt straumēšanas superkomplektu.

Ja nevari uzvarēt, pievienojies

Disney un Warner Bros. Discovery ir paziņojuši par plāniem apvienot dažus no saviem lielākajiem straumēšanas pakalpojumiem, lai piesaistītu vairāk klientu.

Viens abonements vairākiem pakalpojumiem

Diney+, Hulu un Max būs pieejami vienā abonementā, sākot ar šo vasaru, ar pieejamām gan reklāmām atbalstītām, gan bez reklāmām plāniem. Precīza saieta cena netika paziņota, bet tiek gaidīts, ka tā būs zemāka nekā maksātu trīs atsevišķi abonementi.

“Šis jaunais partnerības līgums klientus izvirza pirmajā vietā, piedāvājot viņiem piekļuvi blokbasteru filmām, oriģināliem darbiem un trim plašām bibliotēkām,” teica Džo Erlī, Disney Entertainment tiešo patērētāju prezidents.

Šis kabeļtelevīzijas līdzīgais piedāvājums apvienos programmas no dažādiem tīkliem un zīmoliem, tostarp ABC, CNN, DC, Discovery, Disney, Food Network, FX, HBO, HGTV, Hulu, Marvel, Pixar, Searchlight un Warner Bros. Tas ir otrais lielais izklaides gigantu apvienojums pēdējo mēnešu laikā. Februārī abas kompānijas kopā ar Fox paziņoja par plāniem uzsākt sporta straumēšanas pakalpojumu.

Disney jau kādu laiku piedāvā savu atsevišķo straumēšanas pakalpojumu saišķi, apvienojot Disney+, Hulu un ESPN+. (ESPN+ nebūs daļa no Warner Bros. saišķa.)

Ietaupījumi vairāku pakalpojumu abonentiem

Atkarībā no izmaksām tas varētu būt ievērojams ietaupījums cilvēkiem, kas abonē vairākus pakalpojumus. Pašlaik Max maksā $9.99 mēnesī ar reklāmām un $15.99 bez tām. Disney+ sākas ar $7.99 mēnesī ar reklāmām (apvienojot ar Hulu tas palielinās līdz $9.99 mēnesī). Premium plāns maksā $13.99 mēnesī vai $19.99 ar Hulu. Un cilvēki, kas abonē Hulu atsevišķi, maksā $7.99 ar reklāmām vai $17.99 bez tām.

“Šis jaunais piedāvājums sniedz patērētājiem … labāko vērtību straumēšanai un palīdzēs piesaistīt papildus abonentus un daudz stiprāku noturību,” teica DžB Perrets, Warner Bros. Discovery globālais straumēšanas un spēļu izpilddirektors un prezidents.

Pašlaik Disney+ ir 117.6 miljoni abonentu. Hulu ir 50 miljoni un Max tuvojas 100 miljoniem. Tie visi ir niecīgi salīdzinot ar Netflix 269.6 miljoniem abonentu.