Seši veidi, kā ceļot par mazāk naudas nekā vakara izklaide

Seši veidi, kā ceļot par mazāk naudas nekā vakara izklaide

Sešas stratēģijas, kā ceļot ar sievu par mazāk naudas nekā iet uz randiņu

Šeit ir daži veidi, kā es ceļoju ar sievu un ietaupu naudu par mūsu lidojumiem, viesnīcām, auto nomu un ēdienu. Izmantojot šīs stratēģijas, es varu ierobežot savus tēriņus daudzos ceļojumos līdz mazāk nekā 100 dolāriem.

Dienvidrietumu Pavadonis

Es esmu ieguvis Dienvidrietumu Pavadoni katru gadu kopš 2007. gada. Mana sieva (un bērni) un es esam devušies uz neskaitāmiem lidojumiem un ietaupījuši desmitiem tūkstošu dolāru gadu gaitā. Ar Dienvidrietumu Pavadoni jūsu izraudzītais pavadonis var lidot ar jums bez maksas uz jebkuru galamērķi, uz kuru lido Dienvidrietumi. Jums jāmaksā tikai biļetes nodokļi un nodevas (parasti 5,60 ASV dolāri vienā virzienā uz vietējiem lidojumiem ASV). Vislabākais ir tas, ka to var izmantot neierobežotu reižu skaitu, varat mainīt savu pavadoni līdz trīs reizēm gadā, un tas darbojas gan ar skaidras naudas, gan balvu lidojumiem.

Ēdināšana lidostas salonos

Daudzas manas kredītkartes ietver bezmaksas ieeju lidostas salonos. Lidostas salonos ne tikai ir vairāk vietas, ērti sēdvietas un ātrāks WiFi, bet parasti tiek piedāvāti arī bezmaksas dzērieni un ēdiens. Ēdināšanas pieredze salonos var būt ļoti atšķirīga. Pamata salonos jūs saņemsiet sieru klāstu, dažus riekstus un dažus veidus čipsu. Citos salonos var būt pilna bufete, ēdieni paņemšanai vai sēdēšana pie galda. Dzērieniem var būt ierobežojumi līdz vietējam alus, mājas vīnam un labam alkoholam, kamēr augstākas klases salonos var būt pieejami augstas klases alkohols un amatnieku alus. Neatkarīgi no situācijas, mēs paēdam pieejamo un ietaupam naudu unikālām aktivitātēm un ēdināšanas pieredzei mūsu galamērķī.

Auto nomas apdrošināšana

Mēs parasti cenšamies izvairīties no automašīnu nomas ceļojuma laikā un izmantojam sabiedrisko transportu. Sabiedriskais transports ietaupa naudu salīdzinājumā ar automašīnas nomu un stāvvietas maksu. Turklāt mēs jūtamies vairāk saistīti ar pilsētām, kurās ceļojam, un tas dod mums iespēju sarunāties ar vietējiem iedzīvotājiem, lai lūgtu ieteikumus restorāniem un aktivitātēm, par kurām zina tikai viņi. Gadījumos, kad mums tomēr ir nepieciešams nomāt automašīnu, mēs izmantojam ceļojumu kredītkarti, kas ietver galveno auto nomas apdrošināšanu. Šis labums sniedz mieru prātam gadījumā, ja automašīnai kaut kas notiek, un ļauj mums atteikties no apdrošināšanas, ko auto nomas uzņēmumi uzspiež pirms automašīnas saņemšanas.

Ceturtā vai piektā nakts bez maksas ar balvu rezervācijām

IHG, Marriott un Hilton piedāvā unikālu labumu atbilstošiem ceļotājiem, kur jūs varat saņemt bezmaksas nakti, izmantojot punktus. Tas pagarina jūsu punktu vērtību un dod jums papildu dienu jūsu galamērķī.

  • Hilton Honors. Ar Hilton Honors Silver statusu un augstāku, jūs saņemsiet piekto nakti bez maksas ar balvu rezervācijām. Kvalificējieties Silver statusam un augstākam balstoties uz jūsu Hilton Honors aktivitāti vai turiet vienu no Hilton Amex kartēm.
  • IHG One Rewards. Visas IHG kredītkartes ietver ceturtās nakts bez maksas labumu, izmantojot punktus. Visiem balvu rezervējumiem katru ceturtu nakti saņemat bez maksas, un šo labumu var izmantot neierobežotu reižu skaitu.
  • Marriott Bonvoy. Piektās nakts bez maksas labums ir pieejams visiem Marriott Bonvoy dalībniekiem. Bezmaksas nakts ir zemāk cenas nakts jūsu uzturēšanās laikā. Piemēram, veicot 15 nakšu rezervēšanu, jūs saņemsiet trīs bezmaksas naktis, kas būs zemāk cenas istabas visam uzturēšanās laikam.

Viesnīcas, kas iekļauj bezmaksas ēdienus

Izvēloties mūsu viesnīcas, mēs parasti koncentrējamies uz zīmoliem, kas iekļauj bezmaksas brokastis un vakara dzērienus vai arī numurā ir virtuve. Lai gan ceļojuma pieredzes daļa ir vietējās virtuves degustēšana, mēs parasti dienu sākam ar bezmaksas brokastīm mūsu viesnīcā pirms mūsu ikdienas piedzīvojumiem. Turklāt daži zīmoli (piemēram, Residence Inn, Embassy Suites un Kimpton) vakaros piedāvā bezmaksas dzērienus viesiem. Dažos gadījumos būs pieejami arī uzkodas un uzkodas.

Dažas viesnīcas arī piedāvā virtuves, kas var palīdzēt samazināt izmaksas, pat ja jūs iepērkat pārtiku tikai dažiem ēdienreizēm ceļojuma laikā. Mūsu mērķis ir ietaupīt naudu par ēdienu visos iespējamos veidos, lai mēs varētu izšķiest naudu par brīnišķīgām ēdināšanas pieredzēm, ko nekad neaizmirsīsim.

Kāpēc jums vajadzētu ceļot pirms laulībām… un turpiniet pēc mezgla sasaistes

Visiem brīnišķīgajiem piedzīvojumiem ceļojot, atvaļinājumi var arī mest jums negaidītas problēmas. Kad tikko sākat satikties ar kādu, redzot kā viņi reaģē, kad plāni neizdodas, var palīdzēt saprast, kas viņi patiesi ir. Jūs arī sapratīsit, vai viņi ir rīta cilvēks vai nakts pūce, cik netīri vai sakopti viņi ir un visu citu svarīgu informāciju, kas jums nepieciešama, lai novērtētu vai viņi ir precēšanai piemēroti.

Kad lietas iet labi, jūs arī nostipriniet savienojumu ar savu partneri pateicoties koplietotajiem piedzīvojumiem kas ir daudz nozīmīgaki nekā jaunakais blokbasteris vai jaunakais restorans. Iedomajieties agru rita celšanos lai redzet saullaktu virs vulkana Havaju salas, apkampjot wombat Australlija, kustina savus kajas smiltis Karibu pludmale vai kapjot Eifeļa torni Parize. Es esmu izpirkis aviobiļetes punktus un viesnīcu punktus visiem šiem piedzivojumiem ar manu sievu (gan kad mes satikamies gan pec laulibam) un musu berniem.

Kad esat preceties turpiniet satikt savu laulato partneri. Pat pec tam kad “uzlikat gredzenu” ir viegli parim palielinat attalumu ar ikdienas stresoriem darba skola un audzinat gimene. Koplietotas pieredzes var stiprinat jusu attiecibu saites un dot pauzi no ikdienas dzives rigora.

Ja varat atrast iespejas ceļot bez bērniem regulari lai jus varat but vieni lai savienotos. Ceļojumi nav jadara nekas grezns vai talu prom. Pat rezervejot nakti vietesaja viesnica vai tuvaja pilseta isai atputai var but tikpat nozimiga jusu attiecibam ka atvalinajums okeana otraja puse.

Ko ņemt vērā

Mana sieva un es izvelejamies netradicionalo ceļojumu datuma vietne gandriz katru nedelu nevis parasto “vakarinas un kino” maršrutu ko izvelas daudzi citi pari. Es uzskatu ka tas radija stabulu pamatu musu attiecibam un palidzeja mums savienoties uz dzilaku limeni daudz atrak. Ceļošana satiekoties (vai pec precibam) nav jadara par roku un kaklu.  Protams miljas un punkti nav bez maksas un dazam kartem ir gada maksa bet dazas kartes atljauj jusu nopelnit punktus ar nav gada maksa.  Jebkura gadijuma punkts paliek: Ceļošana var maksat daudz mazak neka jus domajat. Izmantojot sešas iepriekš aprakstitas strategijas jus varat ietaupit naudu atvalinajumos un radit vairak atminu ar jusu laulato partneri (un berniem).