Šeit ir šausmu stāsti par superbagātiem īrniekiem, kuri var atļauties iegādāties greznus īpašumus Manhetenā, bet izvēlas tos īrēt.

Šeit ir šausmu stāsti par superbagātiem īrniekiem, kuri var atļauties iegādāties greznus īpašumus Manhetenā, bet izvēlas tos īrēt.

Manhetenas bagātnieku izvēle – īrēt luksusa īpašumu

Manhetenas bagātnieku vidū ir tādi, kas var atļauties iegādāties luksusa īpašumu, bet dažādu iemeslu dēļ izvēlas to īrēt.

Kāpēc bagātie izvēlas īrēt?

Nesen veiktā pētījumā atklājās, ka šo elitāro īrnieku mēneša īres maksa var svārstīties no 25 000 līdz 75 000 ASV dolāriem, lai gan vienā SoHo pilsētas mājā tehnoloģiju uzņēmējs maksāja 100 000 ASV dolārus mēnesī jeb 1,2 miljonus ASV dolāru gadā.

Pēc tam, kad bijušais Ņujorkas mērs Maikls Blumbergs pārplānoja teritorijas, lai atļautu vairāk augstceltņu būvniecību, šo īpašumu piedāvājums pieauga. Tomēr vēlme īrēt, nevis iegādāties, tika saistīta ar neseniem trendiem.

Galvenais katalizators bija cilvēku aizplūšana no Ņujorkas uz Floridu pandēmijas laikā. Kamēr viņi lielāko daļu laika strādā attālināti nodokļu brīvajā Saules statē, viņiem joprojām ir nepieciešama vieta, kur palikt Manhetenā, kad viņi apmeklē svarīgas tikšanās vai pasākumus.

Uzturēšanās pieczvaigžņu viesnīcā būtu dārgāka nekā luksusa dzīvokļa īre. Turklāt īre liecina par mazāku pastāvību nekā īpašuma iegāde, un attālinātie darbinieki vēlas izvairīties no Ņujorkas nodokļu iestāžu uzmanības. Daudzi līgumi ir arī uzņēmumu kontos, kas nozīmē, ka greznās īres ir nodokļu atskaitāmas, kamēr uzņēmumi arī ir nelabprātīgi ieguldīt dārgos aktīvos. Viens no brokeriem pat ieteica, ka īre Miljardieru rindā ir laba iespēja tiktos ar citiem bagātniekiem.

Bagāto īrnieku izgriezieni

Lielākoties bagātie īrnieki ir labi uzvedīgi, stāsta brokeri. Bet daži nav, un viņiem ir finansiālie līdzekļi, lai izvairītos no sekām. Šeit ir daži šausmu stāsti.

“Viņi ir ļoti bagāti, un ir grūti viņus notvert, jo viņiem arī ir līdzekļi cīnīties,” stāsta Kolins Bonds, kurš vada Fabrikant Bond komandu.

Viņš atceras vienu gadījumu ar finanšu nozares darbinieku, kurš maksāja 30 000 ASV dolārus mēnesī un tika izliets. Vēlāk īpašnieki atklāja, ka viņš bija atteicies maksāt īri citās pilsētās un izvairījies no tiesas, lai gan Ņujorkā viņš tika tiesāts un bija spiests samaksāt.

Bet galvassāpes turpinājās.

“Mēs iegājām novērtēt bojājumus un atklājām, ka viņš bija izņēmis sienas – acīmredzot viņš bija ielaidis būvniekus un lika viņiem visu izraut, ielikt maisos un iznest,” stāsta Bonds.

Tikmēr Džūlija Fama, aģente no Corcoran, stāsta par biznesa sievieti, kura maksāja 50 000 ASV dolārus mēnesī un pieprasīja īpašniekam uzstādīt augsto tehnoloģiju Toto tualetes. Taču, kad viņa izvācās, īpašnieks atklāja, ka viņa tos ir nozagusi.

Tad bija divi kriptovalūtu brāļi.

“Viņi raudāja par visiem bērnu atmiņu priekšmetiem, ģimenes fotogrāfijām,” atceras Trenthams. “Un kad mēs runājām ar īrniekiem, viņiem nebija nekādas nožēlas. Viņi bija jauni punka bērni ar stulbu naudu. Un viņi teica: ‘Mēs lūdzam izņemt visas personiskas lietas, un ja vēlaties mūs iesūdzēt tiesā, dariet to.'”