Šeit ir aprakstīts, kā Pacaso izpilddirektors Ostins Elisons nopelnīja savu pirmo miljonu

Šeit ir aprakstīts, kā Pacaso izpilddirektors Ostins Elisons nopelnīja savu pirmo miljonu

Uzvelciet uz panākumiem

Austins Alisons, nekustamā īpašuma uzņēmējs ar vairāk nekā 10 miljonu dolāru vērtību, uz koledžu katru dienu nēsāja trīsdaļīgu kostīmu.

Alisona ceļš uz panākumiem

Alisons, 38 gadus vecs, ir īpašuma aģentūras Pacaso līdzdibinātājs un izpilddirektors. Uzņēmums iegādājas vienas ģimenes mājas ideālās vietās un pārdod tās dažādiem pircējiem, kuri katrs pieder daļai no mājas. Uzņēmuma redzējums ir sniegt cilvēkiem ar dažādiem ienākumu līmeņiem iespēju būt par otrās mājas īpašniekiem, pieredzi, kuru tā līdzdibinātājs ieguva tikai pēc lielas laimesta.

Alisons, kurš ir cēlies no namdarinieka ģimenes, strādājis tik ilgi, cik viņš atceras, sākot no pusaudža gadiem lauku Ohaio. Viņš ātri nonāca pie nekustamā īpašuma biznesa un galu galā izveidoja dotloop, tehnoloģiju start-up, kas bija vērsts uz visa mājokļa pirkšanas darījuma procesa automatizēšanu, ieskaitot elektroniskos parakstus. Produkts nostrādāja: viņš pārdeva savu uzņēmumu Zillow grupai par 120 miljoniem dolāru, padarot Alisonu par miljonāru savā tiesībās.

Ar finansiālo drošību Alisons un viņa sieva iegādājās otro māju Taho ezerā, formējošu pieredzi, kuru viņš saprata, ka cilvēki ar visiem ienākumu līmeņiem būtu pateicīgi. Tas lika viņam un viņa kolēģim Spenseram Rascofam izveidot Pacaso, kura mērķis ir padarīt otrās mājas par iespēju vairāk cilvēkiem ar vairāk ienākumu punktiem. Projekts balstījās uz katra Alisona vērtībām: nekustamais īpašums ir labākais ieguldījums, atrašanās vieta ir atslēga un smags darbs ir jāatmaksā.

Alisona dzīves stāsts

Es uzaugu mazpilsētā ziemeļos no Sinsinati, Ohaio. Mans tēvs bija namdaris, tāpēc es uzaugu ar āmuru rokās jau no trīs vai četru gadu vecuma. Un kā namdarinieka dēls es dzīvoju no algas līdz algai. Mums bija paveicies pietiekami, lai mums būtu māja un ēdiens uz galda, bet mums nebija lieku naudu.

Nauda vienmēr bija stresa un spriedzes punkts maniem vecākiem. Bet mans tēvs, būdams namdaris, katru dienu bija jāparādās darbā un jāizdomā, kā izdzīvot un atrast savu nākamo darbu un likt ēdienu uz galda. Skatoties uz to augot un piedzīvojot to no pirmavota, tas tiešām iedvesmoja manu vēlmi kļūt par uzņēmēju.

Es nonācu pie nekustamajiem īpašumiem, un mājokļu īpašumtiesības vienmēr bija mans sapnis, nevis pašsaprotama lieta. Kad man bija 18 gadu, man bija jāatrod veids, kā samaksāt par koledžu, tāpēc es nolēmu sākt pārdot nekustamos īpašumus.

Es pārdevu nekustamos īpašumus visu studiju laiku un beigās devos uz juridisko fakultāti pēc studijas laika, kur sāku savu pirmo nekustamo īpašumu tehnoloģiju uzņēmumu dotloop. Mēs šo uzņēmumu izveidojām septiņu vai astoņu gadu laikposmā un galu galā mums paveicās to pārdot Zillow grupai, kur es paliku kā izpilddirektors apmēram četrus gadus pirms došanās prom, lai sāktu Pacaso.

Es uzaugu lauku Ohaio daļā, kur pusaudžiem ir viegli nonesties nepatikšanās. Es sevi atradu, tāpat kā daudzi pusaudži, nedaudz apjucis un apmulsums, satiekoties ar dažiem nepareizajiem cilvēkiem un darot dažas nepareizas lietas.

Viena lieta noveda pie citas un es nonacu pie punkta, kur es nebija super produktīvs sabiedrības dalībnieks. Es neguvu labas atzīmes skolā. Es izlaidu nodarbības, laiku pa laikam iesaistījos cīņas. Es vienkārši nebiju tads cilvēks, kuru es šodien apbrīnoju. Bet par laimi man apkart bija daudz patiešam lielisku cilvēku tajos laikos, saksot ar manu ģimeni, kas vienmēr bija tur man priekš manis un vienmēr mani mīlēja un mana draudzene tajos laikos, kas tagad ir mana sieva.

Mēs esam kopaa vairak neka 20 gadus un lielako dalu no šiem gadiem preceti. Mēs satikamies kad man bija 16 gadus vecs un tagad esmu 38 gadus vecs. Viņa kopaa ar manu ģimeni tiešam ticēja man pat tad kad es biju problematiskais pusaudzis. Kad man palika 18 gadi es sapratu ka tas ir atkarigs no manis lai izmantotu vislabak savu dzivi. Un tas bija atkarigs no manis lai veiktu labas izveles un uzņemtos atbildibu par saviem darbiem. Un to es ari dariju.

Pec vidusskolas es devos uz Sinsinati universitati. Es studiju arhitekturas inzenieriju un buvniecibas vadibu. Un pec studijam es ari devos uz juridisko fakultati Sinsinati universitate. Kameras citi studenti izklaidijas un ballijas es stradaju.

Es braucu stundas celu katru virzienu uz koledzu piecus gadus; Es veicu divpakapju programmu tapec tas bija pieci gadi nevis cetri. Es ierados plkst. 7:00 vai 7:30 rita un katru dienu nesaju trisdaļigu kostimu uz koledzu. Es pardodu nekustamos ipasumus lai izdzivotu un galu gala nekustamais ipasums kluva par manu kanalu lai virzitu savu enerģiju un raditu pozitivu ietekmi uz pasauli. Tas galu gala radija karjeru kas vedina pie citam iespejam talak celojuma.

Alisona pirmais darbs

Es stradaju kopš neatceros kad. Es biju darba vietne ar savu tēvu kad man bija tris vai četri gadi vecs. Es stradaju buvnieciba un ainaviskaja daba kad man bija 12 vai 13 gadi vecs. Kad man palika 16 gadi ainaviskaja daba bija galvenais darbs. Es vadīju kravas automasinus un zales plaujamos aparatus kas galu gala noveda pie nekustama ipasuma jo es satiku dazus nekustama ipasuma cilvekus un mani ieintereseja ši nozare. Bet man ari intereseeja ši ideja palidzet cilvekiem atrast savu sapnu majokli un tas piedavaja daudz iespeju augt ka uznemejam.

Tiklidz es biju pietiekami vecs lai iegutu nekustama ipasuma licences kas ir 18 gadi tas ari es izdarīju un es parvietojos no ainaviskajas dabas un buvniecibas uz nekustama ipasuma pardosanu.

Kapiec Alisons devas uz juridisko fakultati?

Mani iedvesmoja mans mentors. Es vienmer esmu atradis ka apkart sev lieliskiem cilvekiem noved pie pozitivam lietam. Es stradaju prakse Duke Realty komercnekustama ipasuma firma Sinsinati ko vada kungs vardu Dan. Dan bija advokats kas nekad nebija praktizejis likumu un es atceros ka apbrinoju vinu un to ka citi cilveki vinu cienija un ka vins piegaja dazadam situacijam un sarunam.

Kad es uzzinaju ka Dan ir advokats es vinu atradu un jautaju kapiec vins nolima praktizet likumu. Vins teica ka juridiska fakultate vinam bija ka akademiska trenins nometne. Vins teica pat ja jus neplanojat praktizet likumu ja jus interesee turpinat attistit savas prasmes ka students un biznesmenis juridiska fakultate ir lieliska vieta kur doties.

Es patiesiba nekad neplanoju praktizet likumu es tikai devos tur akademiskajai trenins nometnei ko Dan aprakstija. Un tas izpildija solijumu – un vel vairak. Bet juridiska fakultate ir darga. Par laimi man izdevas sanemt stipendiju naudu lai samazinatu izmaksas.

Es pametu juridisko fakultati tresaja gada jo mans uznemums toreiz prasija tik daudz manu laiku ka nebija iespejams veikt gan juridisko fakultati gan uznemumu. Kad es piesaistiju kapitalu savam pirmajam uznemumam es biju pirma gada juridiska fakultates students un es atceros ka runaju ar investoriem un viens no lielakajiem iebildumiem ko investoriem bija ka es biju juridiska fakultates students.

Pec diviem gadiem musu uznemums auga tada veida ka tas padarija man neiespejamu but gan izpilddirektoram gan juridiska fakultates studentam. Tadel es pametu juridisko fakultati ar domu ka varbut kadreiz nakamo piecu gadu laika varbut varbut atgriezties juridiska fakultate bet tas nekad nenotika. Uznemums pastaveja ilgak par to.

Vai uznemums bija Alisona pirmais projekts pec koledzas?

Es teiktu ka dotloop bija mans pirmais uznemums bet tas nebija mana pirma ideja. Man bija dazadas idejas ko es biju domajis un petijis kameras studiju koledza. Pirma ideja ko es biju domajis pirms dotloop bija par majoklu buvniecibas procesa digitalizaciju. Es stradaju pie šis idejas apmeram 2008 gada un mes visi zinam kas notika 2008 gada. Nekustama ipasuma tirgus piedzivoja lielu korekciju. Majoklu buvnieciba pilnigi apstatas. Tadel es mainiju virzienu no šis idejas uz citu ideju ko es ari biju domajis kas ir digitalizet nekustama ipasuma darījumu.

Kapiec dotloop tapa?

Es izdomaju ideju kameras pardodu nekustamos ipasumus. Es atraduos skrejot apkart pircejiem un pardavejiem lai dabutu dokumentus parakstitus uz mana automasinu bagaznieka. Šis process bija neertigs gan man ka nekustama ipasuma agentam gan ari pircejiem un pardavejiem. Tadel man radas ši ideja: Ko ja nekustama ipasuma darījumi var but pilnigi digitalizeti ta lai majokla pirksana but tikpat viegla ka gramatas pirksana Amazon?

Tas bija sakotnejais idejas bet es neko nezinaju par uznemuma veidosanu vai tehnologiju. Es tikai nedaudz zinaju par nekustamo ipasumu jo toreiz pardodu nekustamos ipasumus. Tadel es nopirku gramatu par to ka rakstit biznesa planus. Es izgaju cauri tam rakstiju biznesa planus un sakiju runat ar citiem cilvekiem ko es zinaju vai biju saticis kurs laika gaita tikai lai uzdot jautajumus un macities par uznemuma veidosanu.

Viens no cilvekiem ar ko es sazinajos bija mans prieksnieks toreiz kungs vardu Jerry kas bija pardosanas viceprezidents Duke Realty.

Jerry uzaicinaja mani demonstret produktu vinam. Vins teica ‘Austine es loti noverteju tavu uzticibu man un Duke bet mes vienmer busim šeit tavai rupesim tu esi sekot šim sapnim. Tas var but reizi muza iespeja. Un starpcitu es labprat butu tavs pirmais investors.’

Es neko nezinaju par finansesanas piesaisanu un Jerry nebija ieguldijis start-up uznemuma. Vins tikai redzeja kaisumu mani un ticiba mani. Vins beigas rakstija sešciparu ceku lai but mans pirmais eņģelis investors. Nakama lieta kas naca prata pec tam kad Jerry piedavaja but mans investors ir ka Jerry jabut draugiem kas ari gribetu ieguldijt.

Jerry beigas saskeduleja sanaksme starp mani un saujiņu saviem draugiem kam es prezentetu ideju. Tris vai cetri no vinem beigas ieguldija un tas bija dotloop sakums. Mes piesaisijam apmeram pusmiljon dolari no šis eņģelis investor grupas. No šis bridi mes aizskrejam sacensibas.

Cik ilgi Alisons stradaja dotloop pirms pardod?

Mes sakijam dotloop 2009 gada un pardodam 2015 gada dotloop tagad ir