Psihiatriskās iestādes uzraudzības trūkums izraisīja seksuālus uzbrukumus un pacienta bēgšanu uz dīķi: ziņojums

Psihiatriskās iestādes uzraudzības trūkums izraisīja seksuālus uzbrukumus un pacienta bēgšanu uz dīķi: ziņojums

Drošības pārkāpumi Oregonas štata slimnīcā veicinājuši pacientu uzbrukumus

Oregonas štata slimnīcas drošības pārkāpumi ir veicinājuši nesenus pacientu uzbrukumus viens otram, atklāj federālais ziņojums par štata visdrošāko stacionāro psihiatrisko iestādi.

Personāla uzraudzības trūkums

Centrālās Medicare un Medicaid pakalpojumu aģentūras izmeklēšana atklāja, ka personāls vienmēr nepietiekami uzraudzīja savus pacientus un ka slimnīca pilnībā neizmeklēja agresijas aktus, ziņoja Oregon Public Broadcasting.

Neziņotie gadījumi

Federālā aģentūra uzsāka izmeklēšanu pēc četru sūdzību saņemšanas. Tās atklājumi tika publicēti pēc nepaziņotas klātienes pārbaudes, kas šogad tika veikta Sālemas slimnīcā.

Smags incidents

Ziņojumā detalizēti aprakstīts lielāks incidents, kas notika 10. februārī, kad viens pacients nosprauda citu pacientu līdz bezsamaņai. Upurim bija nepieciešama “plaša” medicīniska aprūpe viņu ievainojumiem, saskaņā ar ziņojumu.

Seksuālo uzbrukumu novēršanas neveiksme

Izmeklētāji arī noteica, ka slimnīca nespēja novērst seksuālos uzbrukumus un seksuālu kontaktu starp pacientiem.

Jau janvārī viens pacients tika pārvietots no nodaļas citam pacientam “hiperseksuālās uzvedības” dēļ, teikts ziņojumā. Bet jaunajā nodaļā pacients ziņoja par piespiešanu pie dzimumakta.

Slimnīcas atbilde

Slimnīca saņēma federālo ziņojumu, pazīstamu kā trūkumu paziņojumu, 1. maijā. Tai ir 10 kalendārās dienas, lai atbildētu ar labošanas plānu.

“Vienmēr būs lietas, kuras mēs varam uzlabot, un mēs turpināsim to darīt, bet kas paliek nemainīgs, ir mūsu apņemšanās cilvēkiem, kuriem mums ir privilēģija rūpēties,” teica pagaidu virspavēlniece Sara Vokere paziņojumā.

Turpmākie soļi

Kad Centrālā Medicare un Medicaid pakalpojumu aģentūra apstiprinās plānu, tiks veikta vēl viena nepaziņota pārbaude, lai pārskatītu tā īstenošanu.

Ilgstošas problēmas

Valsts slimnīca ilgi cīnījusies ar personāla trūkumu, pārapdzīvotību un citiem drošības pārkāpumiem.

Tikai dažas dienas pirms trūkumu paziņojuma saņemšanas slimnīca tika ievietota “tūlītējas briesmas statusā” no CMS pēc tam, kad pacients mira drīz pēc ierašanās iestādē. Federālajai aģentūrai bija noraidīts, ka neatliekamās palīdzības aprīkojums netika glabāts organizēti uzņemšanas zonā. Tas gan neveicināja pacienta nāvi, bet radīja potenciālu nākotnes drošības risku, teica Oregonas Veselības iestāde paziņojumā.

Briesmas statuss kopš tā laika ir atcelts, teica valsts veselības amatpersonas.

Pagājušajā vasarā vīrietis, kurš tikko bija pārvietots uz slimnīcu, izdevies izbēgt pilnībā saistīts un aizbraukt nozagto furgonu. Viņu atrada dīķī un tad aizturēja varas iestādes. Turpmākajā federālajā izmeklēšanā tika konstatēts, ka slimnīca nepietiekami uzraudzīja un pavadīja pacientu.