Planet Fitness paaugstina savas “klasiskās” dalības cenu par 50%.

Planet Fitness paaugstina savas "klasiskās" dalības cenu par 50%.

Planet Fitness paaugstina savu populārāko abonementa cenu

Pirmo reizi četrdesmit piecu gadu laikā Planet Fitness ir paaugstinājis savas vispopulārākās abonementa programmas cenu.

Uzņēmums ceturtdien paziņoja, ka klasiskā abonementa cena tiks paaugstināta no 10 ASV dolāriem mēnesī līdz 15 ASV dolāriem mēnesī, sākot ar šo vasaru. Tas varētu būt motivācija tiem, kas vēl šaubās, lai pievienotos, jo jebkurš abonents, kuram ir 10 dolāru plāns, kad cenu paaugstinājums stājas spēkā, turpinās maksāt 10 dolārus mēnesī “visu savas dalības laiku”, uzņēmums teica.

Pagaidām nav plānu paaugstināt Black Card abonementa cenu, kas pašlaik maksā 25 ASV dolārus mēnesī un ļauj abonentiem ņemt līdzi viesi un apmeklēt jebkuru Planet Fitness vietu. Tomēr uzņēmums paziņoja, ka sāks testēt augstākas maksas par šo abonementu dažās vietās šovasar, kas varētu paredzēt nākotnes vispārēju cenu pieaugumu.

Cenu paaugstinājums notiek laikā, kad uzņēmums ziņoja par vājākiem nekā gaidītiem ieņēmumiem pirmajā ceturksnī. Planet Fitness arī samazināja savu gada prognozi. Amatpersonas brīdināja, ka pat ar 50% cenu paaugstinājumu klasiskajam abonementam, varētu “aizņemt kādu laiku”, pirms uzņēmums sāk redzēt labumus, jo tas turpinās godināt 10 dolāru likmi esošajiem klientiem.

Planet Fitness ilgu laiku izmantoja 10 dolāru likmi kā vilinājumu, lai cilvēki ienāktu viņu sporta zālēs, kas varētu būt nobiedēti no dārgākajiem konkurentu piedāvājumiem, kas var maksāt līdz pat 100 ASV dolāriem mēnesī vai vairāk, atkarībā no piedāvājuma.

Piedāvājot mēneša likmi, kas ir aptuveni tāda pati kā vienas ātrās ēdināšanas restorāna vērtības maltītes cena, uzņēmums ir spējis saglabāt daudzus no šiem abonentiem, kuri bieži neatsakās no abonementa, pat ja viņi neapmeklē sporta zāli mēnešiem ilgi.

Planet Fitness pēdējo reizi paaugstināja pamata plāna likmes 1998. gadā.