NBA leģenda Maikls Džordans pievieno savus “tuvākos draugus” tekilas zīmolam, tostarp sportistu investorus Deriku Džīteru un Serēnu Viljamsu, gatavojoties pasaules mēroga paplašināšanai.

NBA leģenda Maikls Džordans pievieno savus "tuvākos draugus" tekilas zīmolam, tostarp sportistu investorus Deriku Džīteru un Serēnu Viljamsu, gatavojoties pasaules mēroga paplašināšanai.

Seškārtējais NBA čempions un uzņēmējs veido vēl vienu uzvarētāju komandu

Seškārtējais NBA čempions un uzņēmējs ir izveidojis vēl vienu uzvarētāju komandu, šoreiz ar sportistu investoriem, kas atbalsta viņa tekilas zīmolu Cincoro Tequila.

Sportistu investori pievienojas Cincoro Tequila

Šis alkohola zīmols ir piesaistījis vairākus sportistu investorus, kuri ir arī uzņēmuma līdzīpašnieki. Starp tiem ir tenisa čempione Serena Viljamsa un bijušais “Yankee” spēlētājs Dereks Džīters, kā arī profesionālie golferi Dastins Džonsons un Kīgans Bredlijs. Finansiālie nosacījumi netika atklāti, paziņoja pārstāvis.

“Cincoro vienmēr ir bijis īpašs man, jo mēs esam izveidojuši autentiskas draudzības, baudot Cincoro un pavadot laiku kopā, to projektējot, izbaudot un degustējot. Mēs pastāvīgi tiecamies uz lieliskumu,” teica Jordanas paziņojumā.

Džīters un Viljamsa pievienojās Jordanam un citiem Cincoro Tequila līdzdibinātājiem NBA zvaigznes privātajā Floridas golfa laukumā Grove XXIII, kur viņi apsprieda stratēģiju un piedalījās zīmola tekilas degustācijas sesijā kā daļa no pirmās gada īpašnieku sapulces.

“Būt daļai no Cincoro nav tikai bizness – tas ir par mantojuma lieliskuma atbalstīšanu,” teica Viljamsa paziņojumā.

Cincoro paplašina savus mērķus

Cincoro ievieš jaunus atbalstītājus tieši tad, kad tas paplašina savus mērķus, iekarojot ārvalstu tirgus. Vēlāk šogad zīmols plāno uzsākt starptautisko darbību Eiropā, Āzijā un Tuvajos Austrumos. Jaunie tirgi ietver Franciju, Spāniju, Vāciju, Itāliju, Grieķiju un Lielbritāniju Eiropā, kā arī Dubaiju un Izraēlu Tuvajos Austrumos. Āzijā zīmols paplašināsies uz Ķīnu, Honkongu, Dienvidkoreju un Japānu. Uzņēmums paziņoja, ka līdz 2022. gada septembrim ASV bija pārdevis 1,5 miljonus tekilas pudeļu.

Uzņēmums arī izlaidīs jaunu 375 ml izmēra pudeli, kas būs pieejama tā Blanco, Reposado un Añejo tekilas piedāvājumiem sākot ar maiju. Emīlija Fazzalari, Cincoro līdzdibinātāja un izpilddirektore teica, ka tagad ir īstais laiks sasniegt mūsu mērķus.

“Ar pieaugošo pieprasījumu pēc augstas kvalitātes tekilas visā pasaulē, paplašinot mūsu komandu, kamēr paplašināmies starptautiski, bija dabiska nākamā solis,” teica Fazzalari e-pastā.

Tekilas popularitāte pieaug

Cincoro ambīcijas pieaug laikā, kad Meksikas destilētais dzēriens no zilās agaves auga ir palielinājis savu daļu ASV alkohola tirgū pēdējo gadu laikā. 2023. gadā tekilas un meskalas alkohola kategorija ienesa 6,5 miljardus dolāru ieņēmumos, apsteidzot Amerikas viskija pārdošanu un paliekot tikai nedaudz aiz vodkas 7,2 miljardiem dolāru ieņēmumos.

Vairāki slavenības, tostarp Kendala Dženere, Dveins “The Rock” Džonsons un Eva Longorija ir uzsākuši savus tekilas zīmolus, lai izmantotu tās pieaugošo popularitāti. 2017. gadā Eiropas alkohola gigants un Don Julio Tekila īpašnieks iegādājās Džordža Klūnija Casamigos zīmolu par aptuveni 1 miljardu dolāru.

Cincoro Tequila tika dibināts 2019. gadā piecu NBA komandu īpašnieku grupas, kurai tobrīd piederēja Jordans kā Šarlotas Hornets īpašnieks, kā arī Džīnija Bassa no Losandželosas Lakers, Ves Edenss no Milvoki Bucks, kā arī Fazzalari un viņas vīrs Viks Grosbeks no Bostonas Celtics. 2023. gada augustā Jordans pārdeva savu Hornets daļu par 3 miljardiem dolāru, gūstot 2,25 miljardu dolāru peļņu.