Miljardieris, kurš pārcēlies uz Floridu, saka, ka elitāro skolu trūkums Maiami kavē paplašināšanos.

Miljardieris, kurš pārcēlies uz Floridu, saka, ka elitāro skolu trūkums Maiami kavē paplašināšanos.

Maiami turpina augt, neskatoties uz skolu trūkumu

Miljardieris Barijs Sternlihts apgalvo, ka Maiami izaugsmes stāsts vēl nav beidzies, neskatoties uz to, ka skolu trūkums apgabalā, kas ir viens no galvenajiem pārpilnības efektiem pēc nesena uzplaukuma, kavē pilsētas spēju piesaistīt vairāk iedzīvotāju.

Uzņēmumi gribētu pārcelties uz Maiami

“Ir daudz uzņēmumu, kas pārceltos uz leju, ja viņi varētu iekļaut savu bērnu skolās, kas ir neiespējami,” teica Sternlihts, Starwood Capital Group priekšsēdētājs un izpilddirektors intervijā ar Bloomberg Television’s David Westin. “Es domāju, ka Maiami nav sasniedzis savu virsotni. Es domāju, ka Maiami un Florida piedzīvo ciklus, jo tie tiek pārbūvēti, bet tie ir vienmēr augstāki cikli. Jums vienkārši jābūt izturībai, lai turpinātu.”

Sternlichts kļuvis par Dienvidfloridas atbalstītāju

Sternlichts, nekustamo īpašumu investīciju titāns, kurš pārcēla Starwood no Griničas, Konektikutā, uz Maiami Bīču, ir kļuvis par Dienvidfloridas atbalstītāju. Uzņēmējdarbībai draudzīgā vide ir bijusi patīkama pārsteiguma, padarot to par pievilcīgu alternatīvu augstu nodokļu štatiem ziemeļaustrumos, viņš teica intervijā.

Apgabala izaugsmes sāpes

Tomēr apgabala izaugsmes sāpes ir acīmredzamas mājokļu trūkumā, kas rada pieejamības problēmas, teica Sternlichts. Skolas ir kļuvušas par galveno sāpju punktu tūkstošiem cilvēku, kas pārcēlās uz Maiami pēdējos gados. Konkurence par vietām dažās elitārās privātskolās ir bijusi nežēlīga, un centieni piesaistīt jaunas skolas ir cieluši neveiksmi.

Ir arī citas plašākas, dziļi iesakņojušās izglītības problēmas, kas ierobežo pilsētas izaugsmi. SAT rezultāti ir samazinājušies, un strauji augošas mājokļu cenas un zemāka alga ir apgrūtinājusi spējīgu pedagogu piesaisti. Maiami-Dade apgabals arī ieņem pēdējo vietu no 23 pilsētām STEM absolventu skaita ziņā.

Sternlichts runā par dažādām tēmām

Sternlichts, runājot Milken Institute Global Conference malā Beverlihilzā, pieskārās tēmām no koledžas kampusu nemieriem līdz komerciālajam īpašumu stresam. Viņš teica, ka īpašumu īpašnieki ir cietuši no Federālā rezervju centieniem ierobežot inflāciju, kas radīja bilances lapa krīzi, kas stresa īpašumus pat tad, kad tie komandē stipras īres.

Lai gan nozare galu galā pielāgosies augstākajiem procentiem, īpašumu īpašnieki saskaras ar “rullējošu trokšņa sienu”, jo vairāk aizdevumu termiņi beidzas un tie jāpārfinansē vai jāatmaksā, viņš teica.

Viņš joprojām redz iespējas ieguldīt nekustamajos īpašumos, tostarp datu centros, un pat veidus, kā radoši izmantot Floridas interesi no uzņēmumiem, piemēram, Ken Griffina Citadel, kas pārvietoja savu galveno mītni uz reģionu.

“Viņi vieni paši ir nolēmuši padarīt Maiami par finanšu galvaspilsētu Amerikas Savienotajās Valstīs un viņiem ir spēks to izdarīt,” teica Sternlichts intervijā. “Ja es būtu ļoti gudrs, es vienkārši nopirktu visas mājas Coral Gables un pārdotu tās Citadel darbiniekiem, kad viņi pārcelsies uz leju.”