Miljardieri baudīja vīnu un ēda ikru greznā Formula 1 ballē, kurā piedalījās Goldman vadītājs Deivids Solomons, Īlons Masks un investors Nelsons Pelcs.

Miljardieri baudīja vīnu un ēda ikru greznā Formula 1 ballē, kurā piedalījās Goldman vadītājs Deivids Solomons, Īlons Masks un investors Nelsons Pelcs.

Kā slavenības un miljardieri svinēja F1 sacīkstes Maiami

Carbone pludmalē Elons Masks un Kens Grifins baudīja sarkanvīnu. Stīvs Rosss pozēja fotokamerai kopā ar Nelsonu Peltzu un Deividu Solomonu.

Bagātnieku ballīte pirms sacīkstēm

Šie miljardieri, kopā ar citiem bagātniekiem, bija ieradušies uz Major Food Group rīkoto ballīti sestdien, dienu pirms Formula 1 Grand Prix sacīkstēm Maiami.

Formula 1 popularitātes celšana ASV

Tas viss ir daļa no centieniem palielināt sporta popularitāti ASV. Maiami Grand Prix, kas aizsākās 2022. gadā, ir kļuvis par ikgadēju notikumu bagātajiem un slavenajiem, lai demonstrētu savu bagātību un šarmu vairākās pilsētas ballītēs, kas ir kļuvusi par miljardieru magnētu.

Slavenību un sporta zvaigžņu ballītes

Pagājušajā nedēļas nogalē Maiami ballītēs piedalījās daudzas slavenības un sporta zvaigznes, tostarp Kendala Dženere, Kamila Kabeljo, Trevis Kelce un Lindzija Vona, apmeklējot pasākumu lavīnu, kas tika organizēta ap svētdienas sacīkstēm.

Sacensību rezultāti un pārsteigumi

Attiecībā uz pašu sacensībām Lando Noriss izcīnīja pārsteidzošu uzvaru. Taču bija arī pārsteigumi ārpus trases. Hard Rock pludmales klubā grozs ar carne asada načo maksāja 180 dolārus. Omāra ruļļi, 280 dolāri. Vēl 400 dolāru pievienoja vienu unci ikru.

Hard Rock ballīte, kurā uzstājās arī Eds Šīrans un DJ Stīvs Aoki, notika trīs dienas tieši ārpus Maiami autodroma. Viesiem, kuri vēlējās pilnībā izbaudīt pasākumu, bija jāiztērē vairāk nekā 1700 dolāru, lai iekļūtu. Sociālajos medijos kļuva virāli fotoattēli ar acis izplešošo izvēlni.

Pudele Titova vodkas tika novērtēta par 560 dolāriem. Mazumtirdzniecībā 1,75 litru pudele maksā apmēram 30 dolārus.

Izvēlnes cenas F1 pasākumam Maiami šajā nedēļas nogalē.

180 dolāri par dažiem načo. 190 dolāri par augļu šķīvju. 280 dolāri par omāra ruļļiem.

Mums ir nepieciešami vismaz vēl četri vai pieci procentu likmju paaugstinājumi @federalreserve pic.twitter.com/t7CVMinWxl— Jesse Cohen (@JesseCohenInv) May 5, 2024

Tikmēr Carbone pludmalē sestdien pašpasludinātais “serfklubs uz smiltīm” bija 2500 mārciņas smags ledus skulptūras un Carbone pikantais rigatoni vodka un teļa parms. Uzstājās reperis Pitbulls.

Papildus Maskam, Grifinam un citiem biznesa titāniem ballītē piedalījās arī sporta zvaigznes Patriks Mahomess un Lebrons Džeimss, kā arī reperis will.i.am.