“Mēs nosūtījām savu kaķi pa pastu”: Jūtas ģimene atkalapvienojas ar izslāpušu, veselīgu kaķi, kurš veica pārrobežu ceļojumu Amazon atgriešanās pakā.

"Mēs nosūtījām savu kaķi pa pastu": Jūtas ģimene atkalapvienojas ar izslāpušu, veselīgu kaķi, kurš veica pārrobežu ceļojumu Amazon atgriešanās pakā.

Galēna piedzīvojumi

Galēna, 6 gadus veca mājas kaķene no Jūtas, patīk slēpties un spēlēties ar kartona kastēm.

Stresa pilns ceļojums

Šī mēneša sākumā, abu šo lietu kombinācija izraisīja stresa pilnu ceļojumu kartona kastē, drudžainu meklēšanu, glābšanu Kalifornijā un asaru pilnu atkalapvienošanos.

Viņas ģimene joprojām gaida, kad varēs “atkal iepazīstināt Galēnu ar kartonu”, jo viņi nevēlas viņu sastresot, teica saimniece Kerija Klārka otrdien.

Neatņemama kompanjone

Klārka ieguva Galēnu kā kaķēnu pēc tam, kad viņas tante izglāba grūtnieci no mežonīgas kaķenes. Amerikāņu īsspalvainā kaķene ar kaliko un Sjamas krāsojumu ir bijusi pastāvīga kompanjone un emocionālā atbalsta avots.

“Es esmu piedzīvojusi daudz veselības problēmu un mēs abi esam izgājuši cauri visam kopā. Un viņai ir šī papildus lieliskā personības daļa, kas ir ļoti mīloša. Un viņa var pateikt, kad tu nejūties labi,” teica Klārka. “Un viņa man ir ļoti, ļoti īpaša.”

Pazudušā Galēna

Tāpēc, kad Galēna pazuda 10. aprīlī, Klārka bija izmisumā.

Viņi meklēja apkaimē, izlika sludinājumus un publicēja paziņojumus Lehi, Jūtas pazudušo mājdzīvnieku lapās.

“Nezināšana par to, kas ar viņu bija noticis, bija diezgan sāpīga,” teica Klārka, “Es raudāju septiņas dienas, cenšoties saprast, kas notika.” Klārka arī iztēlojās visus sliktākos scenārijus, domājot, vai kaķis varētu būt izkļuvis no mājas un tikt noķerts plēsēja vai notriekts ar transportlīdzekli.

Klārka teica, ka saņēma “ziņojumu, kas mainīja manu dzīvi” 17. aprīlī, sakot, ka Galēnas mikroshēma tika nolasīta, tāpēc Klārka zināja, ka viņa ir atrasta kaut kur. Drīz pēc tam viņa saņēma zvanu, sakot, ka viņas kaķis atrodas Kalifornijā pēc tam, kad to atrada kastē kopā ar tērauda pirkstu zābakiem, kas tika atgriezti noliktavā.

Klārkas vīrs bija pasūtījis vairākus pārus zābaku, saglabāja vienu un atgrieza pārējos lielajā kastē 10. aprīlī.

“Mēs sapratām, ka mūsu mīļais kaķis bija ielēcis šajā kastē bez mūsu ziņas,” viņa teica.

Atkalapvienošanās

Kad darbinieki atrada kaķi, viņi zināja, kam zvanīt – kolēģei Brandijai Hanterei, kura glābj kaķus, teica Klārka.

Hantere paņēma kaķi mājās un nākamajā dienā aizveda pie veterinārārsta, kur tika nolasīta mikroshēma.

Klārka runāja ar Hanteri, kura “nomierināja mani un pastāstīja, ka mana kaķene ir kārtībā,” neskatoties uz to, ka bija pavadījusi sešas dienas kartona kastē bez ēdiena vai ūdens.

“Es ļoti gribēju būt pie viņas,” teica Klārka. Viņa un viņas vīrs nākamajā dienā lidoja uz Kaliforniju, atkalapvienojoties ar Galēnu veterinārārstu birojā un īrēja auto, lai brauktu mājup.

“Mēs darījām to, ko bija nepieciešams darīt, jo es viņu vienkārši dievinu,” teica Klārka.

Emocionāla nedēļa

Tas bija intensīvi emocionāla nedēļa.

“Es gandrīz histēriski smējos par to, ka viņa tika iestrēdzis tajā veidolā – mēs nosūtījām savu kaķi – ziniet … tikai humora daļa no tā visa, līdz histēriski raudot visu laiku piecās sekundēs,” teica Klārka.

Ģimene bija laimīga atgūt Galēnu atpakaļ, teica Klārka, daļēji tāpēc, ka laikapstākļi nebija skarbi laikā, kad kaķis bija pazudis, kaste bija saplēsta pie šuves, ļaujot viņai iegūt vairāk gaisa, un tāpēc, ka Hantere aizveda viņu pie veterinārārsta un nolasīja mikroshēmu.

Kopš vārds izplatījies, Klārka dalījusies ar savas kaķenes stāstu, sniedzot padomu mikroshēmot savus mājdzīvniekus un divreiz pārbaudīt savas kastes pirms to atgriešanas.

Galēna ir klusa kaķene, teica Klārka.

“Viņa nerunaja,” teica Klārka. “Mums būtu patikusi dzirdēt viņas raudušanu, lai zinatu, ka viņa ir,” kastē.