Mēs esam izveidojuši sarakstu ar labākajām bilances pārskaitījumu kredītkartēm 2024. gadam.

Atkarībā no procentu likmju pieauguma ir ievērojami palielinājušās parāda ar mainīgo procentu likmi izmaksas. Ja vēlaties sākt no jauna un samazināt parādsaistības, kā stratēģisku soli apsveriet iespēju atvērt jaunu kredītkarti ar ievada piedāvājumu ar 0 % GPL bilances pārskaitīšanai.

Mūsu komanda ir analizējusi vairāk nekā 30 šobrīd tirgū pieejamo bilances pārskaitīšanas kredītkaršu, izvērtējot tās pēc tādiem faktoriem kā ievada perioda ilgums, gada procentu likme (GPL), atalgojuma struktūra, patērētāju priekšrocības un citiem.

Lop bilances pārskaitījumu kredītkartes 2024. gada aprīlī


PARTNERU PIEDĀVĀJUMS

Capital One Quicksilver Cash Rewards kredītkarte

Intro bonuss

Iegūstiet 200 ASV dolāru naudas bonusu pēc 500 ASV dolāru tēriņiem 3 mēnešu laikā pēc konta atvēršanas.

Gada maksa $0
0% sākotnējā GPL 15 mēnešu
Atlīdzība 1,5 % naudas atmaksa par visiem pirkumiem

Labākā kopējā bilances pārveduma karte: Bank Visa Platinum karte

: vislabākā bilances pārrēķinu karte – U.S. Bank Visa Platinum karte

U.S. Bank Visa® Platinum karte

Intro bonuss

Pagarināts 0 % ievada APR periods pirkumiem un bilances pārskaitījumiem.

0% atlikuma pārskaitīšanas termiņš 21 mēnesis
Bilances pārskaitīšanas maksa 3%
Gada maksa 0$
Regulārā GPL 18,74%-29,74%

Kartes izcelšana

U.S. Bank Visa® Platinum karte piedāvā pagarinātu 0 % ievada GPL periodu pirkumiem un bilances pārskaitījumiem. Pēc šī perioda beigām kartei ir mainīga GPL 18,74%-29,74% apmērā atkarībā no kredītspējas. Par bilances pārskaitījumu tiek piemērota maksa 3% apmērā no pārskaitījuma summas, minimālā maksa ir 5 ASV dolāri.

Šai kartei ir arī tādas priekšrocības kā līdz pat 600 ASV dolāru kompensācija par mobilā tālruņa zādzību vai bojājumu, ja ar karti apmaksājat ikmēneša rēķinu. Tā kā nav jāmaksā gada maksa, tā ir izdevīga izvēle tiem, kas vēlas samazināt parādsaistības.

Karte ir izdevīga izvēle tiem, kas vēlas samazināt parādsaistības.

Izpratne par bilances pārnešanu

Balansa pārskaitīšana ir atlikuma pārcelšana, kad pārceļat atlikumu no vienas kredītkartes uz citu, parasti ar zemāku procentu likmi. Tas var būt efektīvs veids, kā konsolidēt kredītkaršu parādus ar augstiem procentiem un ietaupīt uz procentu maksājumiem, ļaujot ātrāk atmaksāt parādu. Svarīgi ir apzināties visas atlikuma pārnešanas maksas un standarta GPL pēc jebkura akcijas perioda.

Karšu klasifikācijas metodika

Lai noteiktu labākās bilances pārskaitīšanas kredītkartes, mēs ņēmām vērā vairākus galvenos faktorus, tostarp 0 % ievada GPL perioda ilgumu, bilances pārskaitīšanas maksu, maksimālo GPL, atalgojuma piedāvājumus, sagaidīšanas bonusus un patērētāju priekšrocības.

Mēs piešķīrām prioritāti kartēm ar garāku 0% GPL periodu, saprātīgu maksimālo GPL pēc ievadperioda un tām, kas piedāvā papildu priekšrocības, piemēram, atlīdzības vai apsveikuma bonusus. Priekšroka tika dota arī kartēm ar patērētājiem draudzīgām funkcijām, piemēram, pirkuma aizsardzību un pagarinātu garantiju.


Lūdzu, pirms iesniegt pieteikumu, noskaidrojiet aktuālās likmes, noteikumus un priekšrocības pie kartes izdevēja.

Termiņi attiecas uz American Express priekšrocībām un piedāvājumiem. Apmeklējiet americanexpress.com, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Atbilstība un priekšrocību līmenis atšķiras atkarībā no kartes. Piemēro noteikumus, nosacījumus un ierobežojumus. Lūdzu, apmeklējiet americanexpress.com/benefitsguide, lai iegūtu sīkāku informāciju.