Mazāk nekā 10% no mums ēd pietiekami daudz augļu un dārzeņu. Kļūstot par uztura treneri, jūs varat palīdzēt citiem mainīt savus ēšanas paradumus.

Mazāk nekā 10% no mums ēd pietiekami daudz augļu un dārzeņu. Kļūstot par uztura treneri, jūs varat palīdzēt citiem mainīt savus ēšanas paradumus.

Vai jūs ēdat pietiekami daudz augļu un dārzeņu?

Ir diezgan maz ticams, ka jūs to darāt.

Saskaņā ar CDC

mazāk nekā 1 no 10 bērniem un pieaugušajiem katru dienu ēd pietiekami daudz dārzeņu, un mazāk nekā 1 no 7 pieaugušajiem ēd pietiekami daudz augļu.

Uztura speciālisti un dietologi cer, ka šie skaitļi drīz mainīsies uz labo pusi

un tāpat arī viņu klienti. Pieprasījums pēc šīs jomas pieaug, un tiek prognozēts 7% izaugsmes starp 2022. un 2032. gadu, saka ASV Darba statistikas birojs. Tomēr, arī slimību un stāvokļu, piemēram, diabēta un hipertensijas, kas varētu būt izvairīti, pieaugums ir iemesls, kāpēc Uztura un diētas akadēmija uzskata, ka ir nepieciešami vēl vairāk ekspertu, lai palīdzētu amerikāņiem ēst veselīgāk.

Ja jūs vēlaties palīdzēt citiem izvirzīt un sasniegt uztura mērķus

tad uztura trenera karjera varētu būt jums piemērota. Lai gan ir svarīgi atcerēties, ka uztura treniņš ir neregulēta joma un nav ieteicams sniegt klientiem medicīniskus padomus, uztura trenera zināšanas kopā ar veselības trenera sertifikātu vai personīgā trenera sertifikātu ir izplatīta izvēle.

Ja jūs ievērosiet šos 4 padomus

  • Izpētiet un noskaidrojiet savu mērķi
  • Pabeidziet sertifikācijas programmu
  • Apsveriet papildu izglītības iegūšanu
  • Seko līdzi tendencēm

Izpētiet un noskaidrojiet savu mērķi

Pirms jūs iespējams tērējat vairākus simtus vai tūkstošus dolāru, lai iemācītos uztura pamatus, veltiet laiku atklāšanai. Skatieties informatīvus video YouTube vai TikTok par uztura pasauli, ko uztura treneris dara ikdienā un kādu padomu viņi var sniegt klientiem. Šajā procesā pierakstiet to, kas jums šķiet aizraujošs un patiešām redziet, vai jūs varat sevi iedomāties uztura trenera lomā.

Shaina Painter, MS, CNS un dietologs Being Health saka, ka viens no svarīgākajiem padomiem jebkuram topošajam dietologam ir vienkārši noskaidrot savus mērķus – un agrāk. Tas ietver to, kuriem klientiem jūs vēlētos kalpot, kādu darbu jūs vēlētos veikt un kāpēc jūs vēlaties iet šajā jomā?

Atbildot uz šiem jautājumiem, būs vieglāk saprast, kuru ceļu jums vajadzētu izvēlēties. Laba ziņa ir tā, ka pamata sertifikācijas programmas apmeklēšana ir viens no veidiem, kā iemācīties pamatus un tieši saprast, vai jums patiešām patīk profesija.

Pabeidziet sertifikācijas programmu

Ja jums uzturs ir aizraujošs un jūs esat ieinteresēts uzzināt vairāk par šo tēmu, tad sertifikācijas pabeigšana ir lielisks ceļš uz iemaņu iegūšanu uzturā bez grāda. Ir daudz holistisku uztura sertifikāciju, un tās patiešām skatās uz ķermeni, prātu un garu un cenšas to visu apvienot,” viņa saka – piebilstot, ka tiem, kam nav atbilstošas licences, vajadzētu izvairīties no medicīnisku padomu sniegšanas vai palīdzības tiem ar medicīniskiem stāvokļiem.

Apsveriet papildu izglītības iegūšanu

Nepiesieties. Lai gan ikviens var sevi saukt par uztura speciālistu vai uztura treneri, lielākajā daļā štatu indivīdiem ir nepieciešams vismaz bakalaura grāds (vai pat maģistra vai doktora grāds) un klīniskais apmācības stundas, lai kļūtu par valsts licencētu uztura speciālistu (nosaukums var atkarīgs arī no štata). Tā rezultāt tradicionālais izglītības ceļš var būt īpaši noderīgs.

Seko līdzi tendencēm

Uzņēmumi pastāvīgi inovē jaunus produktus veikalu plauktiem. Dažreiz preces var tikt reklamētas kā veselīgs izvēle, piemēram, ar zemu cukura vai nātrija saturu, bet var saturēt alternatīvas sastāvdaļas – piemēram, mākslīgo saldinātāju – kas var nebūt tik labas indivīda veselībai. Tāpēc ir svarīgi būt informētam par jauniem produktiem un sastāvdaļam, kas nonāk plauktos un spēt dalīties ar zināšanam ar klientiem.

Ar uzturu kļūstot par tik populāru tēmu sociālajos medijos, ir svarīgi būt informētam par kopīgajam tendencēm un nepareizajiem uzskatiem. Kopumā būt par izglītotu un informētu uztura ekspertu noved pie uzticamu attiecību veidošanas ar klientiem – un virza jūs uz ilgtermiņa karjeru veselības un labsajūtas pasaulē.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai uztura treneri pelna naudu?

Jā, uztura treneri var pelnīt naudu, sniedzot pakalpojumus klientiem. Jo vairāk izglītības fona jums ir caur sertifikātiem vai gradiem, jo vairāk potenciālie klienti uzticēsies jūsu ekspertizei.

Vai es varu būt uztura treneris bez grada?

Jā, tehniski ikviens var sevi saukt par uztura treneri, lai gan vismaz sertifikāta iegūšana var būt laba ideja. Lai kļūtu par licencētu uztura speciālistu lielakajaa daļaa štatu, jums būs nepieciešams grāds.

Kas ir atšķirība starp uztura speciālistu un uztura treneri?

Nelicencēti uztura speciālisti un uztura treneri lielum daļa ir vienadi. Lai gan treneris var vairak uzsvērt tiešas attiecibas ar klientiem, abi strada ar veselibu un atbildibu. Ja salidzinat uztura speciasta pret uztura trenera sertifikacijas macibu programmu, nav daudz atskiribu.