Londonas Karaliskā opernams plāno jaunu atdzimšanu, sākot ar nosaukuma maiņu un iespējamu Netflix seriālu.

Londonas Karaliskā opernams plāno jaunu atdzimšanu, sākot ar nosaukuma maiņu un iespējamu Netflix seriālu.

Londonas Karaliskā opernams maina nosaukumu un meklē jaunus komercpartnerus

Londonas Karaliskā opernams maina savu nosaukumu un meklē jaunus komercpartnerus, lai aizpildītu daudzu miljonu mārciņu lielo finansējuma trūkumu.

Jaunais nosaukums un komerciālās iespējas

Turpmāk iestāde būs pazīstama kā Karaliskā baleta un operas nams. Pārmaiņas ir daļa no misijas palielināt biļešu ieņēmumus, piesaistot apmeklētājus, kuri nezināja, ka Covent Garden organizācija ir arī Karaliskā baleta mājvieta, saka Sofija Vibreva-Bonda, jaunā komerciālā direktore, savā pirmajā intervijā šajā amatā. Viņa arī cenšas piesaistīt ieņēmumus no biznesa sponsoriem, kuri redz iespēju dubultajā zīmolā.

“Balets ir šeit kopš 1946. gada, tāpēc tas patiesībā ir labāks apraksts tam, kas mēs esam,” saka Vibreva-Bonda. “Mēs stingri ticam, ka, skaidri paužot, kas šeit atrodas, mums ir lielāka iespēja veicināt zīmola atbilstību.” Viņa piebilst: “Domājot par mūsu mārketinga investīcijām, katrs iztērētais mārciņas sterliņu par digitālo reklamēšanu atgriežas augstākajā līmenī, ja zīmola atzīme ir atbilstošāka.”

Vēlāk šogad Vibreva-Bonda piedāvās uzņēmumiem iespēju sponsorēt īsfilmu sēriju par Karalisko baletu un operu, kas paredzētas izlaišanai tīmekļa vietnēs un sociālo mediju kanālos. Epizodes varētu ietvert dienu no vienas no zvaigžņu izpildītāju dzīves, saka Vibreva-Bonda.

Reklāmas kampaņas un finansiālais stāvoklis

Zīmoli var arī sadarboties ar Karalisko baletu un operu reklāmas kampaņās. Pagājušajā novembrī modes zīmols AllSaints ieviesa kampaņu ar četriem Karaliskā baleta dejotājiem, vienu no kompānijas pirmajiem mērķtiecīgajiem partnerattiecību projektiem. Kampaņas ietvaros tika radīti produkti, tostarp soma, džemperis un T-krekls; 10% no pārdošanas tika ziedoti organizācijai.

Jaunu ieņēmumu avotu atrašana būs kritiska Karaliskā baleta un operas izdzīvošanai. Pēdējos pieejamos gada rezultātos, 2022. gadam, Karaliskais opernams ziņoja par £4.2 miljonu deficītu, ienākumiem £132.7 miljonu apmērā. Pagājušajā rudenī organizācijas priekšsēdētājs un finanšu apmaiņas Travelex dibinātājs Loids Dorfmans lēsa, ka trūkums ir aptuveni £15 miljoni ($18.8 miljoni). Šī gada paredzamais deficīts, kas ir straujo valsts finansējuma samazinājumu rezultāts, kas ietekmējuši daudzas Lielbritānijas kultūras iestādes, ir spiedis komandu kļūt radošākai.

“Šīs vietas uzturēšanas izmaksas pieaug, un valsts subsīdijas samazinās reālajos termiņos, tāpēc mums jāaizpilda šis trūkums,” saka Vibreva-Bonda.

Pasākumi ietver sava klātbūtnes paplašināšanu sociālo mediju vietnēs, piemēram, YouTube, un mērķtiecīgu straumēšanas platformu izmantošanu tiešsaistes sniegumu demonstrēšanai. Nākamajā sezonā kinoteātros būs pieejamas skatīties vienpadsmit izrādes. “Platforma kā Netflix varētu nodrošināt mākslu plašākai auditorijai,” viņa saka.

Karaliskais balets un opera vēsture un nākotnes plāni

Pēc ugunsgrēka 1856. gadā atjaunotais Karaliskais balets un operas nams ir Karaliskais operas nams, Karaliskais balets un Karaliskais operas orķestris. Kā daudzas organizācijas, tas cietis pandēmijas laikā, kad teātri tika slēgti vairāk nekā gadu. Kopš tā laika regulāras dzelzceļa streiki ir kaitējuši biļešu pārdošanai. Rezultatā opernams bija spiests aizņemties naudu no Lielbritānijas valdības un samazināt izmaksas. Organizacija pandēmijas laikā aizņēmās £21.7 miljonus no Lielbritānijas valdības Kultūras atveseļošanas fonda.

Biļešu pārdošana – kuru cenas svārstās no £11 līdz £235, saskaņā ar izklaides žurnālu Stage – sedz tikai 40% no izmaksām, un organizācija ilgi ir paļaujusies uz ziedotājiem un filantropisko atbalstu. Karaliskajam operam un baletam no Mākslas padomes tika samazināts finansējums par 9%, kas ir vienlīdzīgi £2.2 miljoniem.

Vibreva-Bonda, kas pievienojusies šogad kā organizacijas pirmajai galvenajai komerciālajai direktorei, jau jūnija sākumos sāks tirgot video satura idejas, meklējot sponsorus starp tehnoloģiju uzņēmumiem, modes zīmoliem un finanšu pakalpojumu kompānijam. Tas var ietvert video sēriju par kostīmu dizainu, ilgtspējīgu audumu krasošanu vai simtiem spuldžu auditorijas apgaismojumam, kas nepieciešamas nomainīt. “Mums ir daži pilotprojekti, par kuriem mēs zinam, ka noteikti zīmoli būs ieinteresēti sakaros ar stastiem, ko mēs stastam,” viņa saka.

CCO arī vēlas sadarboties ar vietējo pašvaldību Westminstera padomi planiem ļaut lielajiem uzņēmumiem izrakstīt savus zīmolus uz Karaliskajam opernamam fasades. “Dažreiz mums acīmredzami nepieciešams veikt darbu pie ēkas telpas jebkur gadījumum, kas mums dod iespēju risinat šo vietu ar zīmola partneri vai kaut ko pieredzes bagatu,” viņa teica.

Viena no iestades padomes locekļiem Maikls Vards ir Harrods vaditajs direktors, kurš regulari iznomaja savu fasadi luksusa zimoliem piemeram Tiffany un Louis Vuitton.

Nosaukuma maiņa tika paziņota ar Karaliskajam baletam un operai 2024.-25. gada sezonas atklasanu, kurai ietilpst Marka Entonija Turnidža operas Festen pasaules pirmizradi un balets MaddAddam, kas balstits uz Margaretes Atvudas romana trilogiju.