0 Gab.

Grozs
Meklēt preci
Atslēgvārds+enter

CENA No

CENA Līdz

Preču sadaļas
DATORLIETAS (3995)
ELEKTRONIKA (17129)
REZERVES DAĻAS (8691)
KABEĻI (2002)
TĀLRUŅIEM (13496)
APGAISMOJUMS (457)
FOTO&VIDEO (142)
TV&SAT (487)
SPĒLES&ATPŪTA (30)
BIROJAM (5487)
DROŠĪBA (207)
piederumi-PLANŠETĒM (164)
SPORTS&ATPŪTA (107)
AUTOMAŠĪNAI (1778)
MĀJAI (617)
GADŽETI (100)
VESELĪBA&SKAISTUMS (95)
CITS (2)
Kas Jauns? more
Planšete ar vāku A4 plasikāta tumši zils
Planšete ar vāku A4 plasikāta tumši zils
2.67EUR
Privātuma politika

Personas datu apstrādes Pārzinis: SIA MZX (turpmāk tekstā - MZX),
registrācijas numurs 40103196222, juridiskā adrese: Rīga, Zemītes iela 4, LV-1002, mājaslapas adrese: www.mzx.lv.
Privātuma politika sniedz informāciju par to, kā MZX vāc, apstrādā, glabā, kopīgo, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā.
Aktuālā privātuma politikas versija tiek publicēta MZX mājas lapā www.mzx.lv, sadaļā Privātuma politika.
Piemērojamie tiesību akti: Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27.aprīlis).
MZX ir tiesīga apstrādāt šādus personu datus:
Vārds, uzvārds, piegādes adrese, deklarētā adrese, telefona numurs un e-pasta adrese;
Komunikācijas dati – e-pasts, vēstule vai cita informācija, kas saistīta ar Klienta komunikāciju ar MZX;
Klienta IP adreses informācija.


Klienta personas datu apstrādes pamats:
Klienta piekrišana – Klients, kā personas datu subjekts, pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem. Klientu pasūtījumu izpilde un darījuma noformēšana – lai MZX varētu izpildīt klienta pasūtījumu, tai jāapkopo un jāapstrādā noteikti personas dati, kas tiek savākti pasūtījuma sagatavošanas laikā vai pirms tās. MZX leģitīmas intereses – MZX ir tiesības apstrādāt Klienta personas datus tādā apjomā, kādā tas ir objektīvi nepieciešams pasūtījuma apstrādes veikšanai.

MZX apstrādā Klienta personas datus šādā nolūkā:
Piedāvājumu sagatavošanai; Pārdošanas darījumu noformēšanai; Piegādes nodrošināšanai; Klientu informēšanai par jaunumiem un aktuālajiem piedāvājumiem; Klienta sūdzību izskatīšanai saistībā ar pārdotajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem; Biznesa plānošanai un analītikai;

MZX iegūst Klienta personas datus, kad Klients:
Iegādājas produktus vai pakalpojumus MZX interneta veikalā, veicot Klienta identifikāciju; Pierakstās jaunumu saņemšanai no MZX; Jautā produktu vai pakalpojumu piedāvājumu vai sazinās ar MZX saistībā ar sūdzību vai informācijas pieprasīšanu, identificējot Klientu;

Klienta personas datu nodošana trešajām pusēm

Preču piegādei – vārds, uzvārds, e-pasts, telefona nr., piegādes adrese.
MZX ir pienākums sniegt informāciju par personas datiem tiesībsargājošām iestādēm, tiesai vai citām valsts un pašvaldības iestādēm, ja tas izriet no normatīvajiem aktiem vai attiecīgās iestādes informācijas pieprasījuma.
MZX izsniegs Klienta personas datus tikai nepieciešamā un pietiekamā apjomā atbilstoši normatīvo aktu prasībām un konkrētās situācijas objektīviem apstākļiem.

Personas datu glabāšanas ilgums
MZX glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.
kamēr MZX pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā MZX var realizēt savas leģitīmās intereses.

Datu drošība un datu labošana

Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi MZX, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.
Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.
MZX interneta veikala lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: info@mzx.lv. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils.
Klientam ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@mzx.lv;
MZX neuzņemas atbildību par jebkādu nesankcionētu piekļuvi personas datiem un/ vai personas datu zudumu, ja tas nav atkarīgs no MZX, piemēram, Klienta vainas un/ vai nolaidības dēļ.


 

 

Autortiesības © 2023
www.mzx.lv
gudriem.lv - Salidzināšanas portāls
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Salidzini.lv logotips