LinkedIn iekļūst spēļu biznesā, izplatot Wordle modeli

LinkedIn iekļūst spēļu biznesā, izplatot Wordle modeli

Sociālais tīkls profesionāļiem kļūst atbrīvotāks

Sociālais tīkls profesionāļiem ir pievienojis trīs spēles saviem piedāvājumiem dalībniekiem, kas visas aptuveni seko Wordle modeļa veiksmes stāstam.

Jaunās spēles

Pinpoint, Queens un Crossclimb, trīs spēles, var spēlēt vienreiz dienā. Pabeidzot spēli, jūs varēsiet redzēt statistiku par savu spēļu vēsturi, ieskaitot augstāko rezultātu un ikdienas sēriju. Jūs arī redzēsiet, kas no jūsu tīkla ir spēlējis.

Rezultātus var publicēt jūsu sociālā tīkla plūsmā, kas ir diezgan riskants solis sociālajam tīklam, kur ziņas un domu līderības saistītie ieraksti ir vispārēji. Uzņēmums cer, ka spēļu rezultāti būs sarunu uzsācēji un varbūt radīs papildu savienojumus.

Katra spēle aizņem aptuveni piecas minūtes. Visas trīs spēles var atrast sociālā tīkla spēļu lapā vai vietnes sākumlapā zem jaunumu cilnes. Pinpoint ir vārdu asociāciju spēle. Jūsu mērķis ir uzminēt kategoriju, kurā ietilpst vārdi, izmantojot pēc iespējas mazāk norāžu. Queens ir sudoku līdzīga spēle, kas atsakās no cipariem un prasa jums izvietot dāmu uz režģa tā, lai katrā rindā un kolonnā būtu tikai viena (un tās nekad nedrīkst būt blakus laukumiem). Crossclimb, savukārt, prasa jums izveidot vārdu kāpnes, kas atšķiras tikai ar vienu burtu (piem., “lamp” un “lump”).

Sociālais tīkls cer, ka šis solis spēļu virzienā vairāk iesaistīs skatītājus un piesaistīs viņus regulārāk.

“Mēs vēlamies sniegt cilvēkiem iespēju trenēt savu smadzeņu darbību, kamēr viņi atpūšas, bet arī sniegt cilvēkiem iemeslu savienoties ar citiem,” teica sociālā tīkla galvenais redaktors un viceprezidents Daniel Roth bloga ierakstā. “Mēs ceram, ka šīs spēles radīs sarunas, diskusijas un pat veselīgu konkurenci starp profesionāļiem visā pasaulē.”

Priekšteči tam ir. Ziņojumi liecina, ka Times pērn savas spēles spēlēja vairāk nekā 8 miljardus reižu, lielāko daļu no tām veidoja Wordle spēlētāji, ko Times ieguva 2022. gadā. Iedvesmojoties no šī panākuma, citi uzņēmumi pēdējos gados ir pievienojuši spēles savai piedāvājumu klāstam.