“Liels īss” investors Maikls Bērijs lielā mērā uzņemas risku ar Ķīnas e-komerciju

"Liels īss" investors Maikls Bērijs lielā mērā uzņemas risku ar Ķīnas e-komerciju

Investīciju firma palielina likmes uz JD.com un Alibaba Group

Investīciju firma, ko vada Maikls Berijs, pirmajā ceturksnī dubultoja savas likmes uz JD.com Inc un Alibaba Group Holding Ltd., kad Ķīnas akciju tirgus sāka atgūties.

JD.com kļūst par galveno aktīvu

JD.com kļuva par investīciju firmas galveno aktīvu, palielinot savu daļu e-komercijas operatorā par 80% šajā periodā, saskaņā ar jaunāko 13F paziņojumu. Alibaba bija otrā lielākā pozīcija ar kopējo vērtību apmēram 9 miljoni dolāru, pēc tam, kad firma iegādājās vēl 50 000 akciju.

Berijs atgriežas Ķīnas tehnoloģiju akcijās

Berijs, kuru padarīja slavenu grāmata The Big Short, ir atgriezies Ķīnas tehnoloģiju akciju tirgū pēc tam, kad viņš tos bija pārdevis 2023. gadā. Šķiet, ka likmes atmaksājas, jo Ķīnas politikas veidotāju centieni apturēt tirgus kritumu un uzlabojumi peļņas ziņojumos veicina atveseļošanos traucētajā tirgū. JD.com ASV kotētās akcijas ir pieaugušas par vairāk nekā 16% šogad, kamēr Alibaba akcijas ir pieaugušas par aptuveni 4,5%.

Baidu Inc. Amerikas depozitāra kvīšu vērtība, kurā Berijs ieguldīja nelielu 4,2 miljonu dolāru daļu, joprojām ir samazinājusies par 7% šogad.

Pasaules investori piesardzīgi atgriežas Ķīnas akciju tirgū

Pasaules investori ir sākuši piesardzīgi atgriezties Ķīnas akciju tirgū, jo zemās vērtējumi un Pekinas politikas atbalsts ļauj dažiem akciju indeksiem strauji pieaugt līdz lāča tirgus līmenim. Ilgtspējīgs peļņas pieaugums tiek uzskatīts par būtisku atveseļošanās turpināšanai. Tencent Holdings Ltd. pārspēja peļņas prognozes, kamēr Alibaba ziņoja par vājāku nekā gaidīto rentabilitāti.

Berijs, kurš ieguva slavu, paredzot ASV mājokļu krīzi 2008. gadā, pēdējos gados ir mainījis savas pozīcijas Ķīnas tehnoloģiju likmēs. Viņš iegādājās Ņujorkas biržā kotētās Alibaba un JD.com akcijas 2022. gada beigās, kad Ķīna sāka atveseļoties no pandēmijas. Viņš likvidēja savas pozīcijas 2023. gada otrajā ceturksnī, lai pēc dažiem mēnešiem tās atkal atvērtu.