Lielākajai daļai no mums patīk ēst. Tiem, kas interesējas par palīdzību mums sasniegt mērķi, tika atlasīti labākie uztura speciālistu sertifikāti 2024. gadam.

Lielākajai daļai no mums patīk ēst. Tiem, kas interesējas par palīdzību mums sasniegt mērķi, tika atlasīti labākie uztura speciālistu sertifikāti 2024. gadam.

Vispārējā informācija

Mēs esam neatkarīgi un varētu nopelnīt komisijas maksu no saitēm šajā saturā.

Mēs visi varētu ēst nedaudz veselīgāk – vai tas būtu samazinot cukura un nātrija daudzumu vai vienkārši ēdot mazāk pārstrādātu pārtiku. Miljoniem amerikāņu, kuri dzīvo ar tādām slimībām kā hipertensija vai diabēts, veselīga diēta ir ļoti svarīga. Tomēr viens no lielākajiem šķēršļiem tam ir zināšanu trūkums. Šeit noder uztura speciālisti.

Uztura speciālisti ir eksperti pārtikas un veselīgu ēšanas paradumu jomā, bet šo prasmju apgūšana var būt sarežģīta. Tiem, kas vēlas apgūt uztura pamatus – gan kā izpētes posmā, gan kā papildinājumu personīgajai treneru vai veselības treneru izglītībai – uztura speciālista sertifikācijas iegūšana ir populārs solis. Mūsu pirmā uztura speciālistu sertifikāciju vērtējuma 2024. gadam mērķis ir palīdzēt jums izpētīt šo karjeras ceļu.

Labākais kopumā: NESTA

NESTA sertificētā uztura trenera programma ir plaša sertifikācija, kas paredzēta treneriem, lai optimizētu klientu dzīvesveidu. Programmas mācību saturs aptver gremošanas sistēmas anatomiju, makroelementus, vitamīnu un minerālvielu uzņemšanas prasības un matemātiskas formulas, kas palīdz klientiem veikt pareizas uztura izvēles.

Kāpēc mēs to izvēlējāmies: Sertifikācija piedāvā labāko līdzsvaru starp izmaksām, mācību saturu, zīmola prestižu un studentu pieredzi. Ar rīkiem, piemēram, apmācības video un digitālo rokasgrāmatu, tiešraides atbalstu un neuzraudzītu tiešsaistes eksāmenu, šī programma ir mūsu saraksta augšgalā.

Vispieejamākais: AFPA

AFPA Holistiskais uztura speciālista sertifikāts ir paredzēts praktizējošiem uztura speciālistiem, RDN, veselības treneriem un personīgajiem treneriem, kuri vēlas palīdzēt klientiem ieviest uztura stratēģijas, lai bagātinātu viņu dzīvi. Šī programma nodrošina studentiem piekļuvi simulētām konsultācijas sesijām, daudzveidīgiem uztura materiāliem, vairāk nekā 26 stundu video instrukcijas un 35 stundu interaktīvu saturu. Mācību saturs aptver tēmas no ētikas un profesionālās uzvedības līdz ievadam svara pārvaldībā, sporta sniegumā un kaulu veselībā.

Kāpēc mēs to izvēlējāmies: Uzņēmumam ir vēsture par stipendiju piedāvāšanu, pēdējais no tiem samazinot šo sertifikāciju līdz $0.

Vislielākais zīmola atpazīstamība: NASM

Ar 37 gadu vēsturi NASM ir labi zināms vārds veselības un uztura sertifikāciju jomā. Pēc uzņēmuma teiktā, tā sertificētā uztura trenera programma tiek pastāvīgi pārskatīta un atjaunināta ar jaunu materiālu par tēmām, piemēram, uztura bagātinātāju lomu uzturā, svara zaudēšanas plato pārvaldību un uztura aktualitātēm un pretrunīgajiem jautājumiem. Programma nodrošina treneriem piekļuvi simtiem infografikas, desmitiem video un pat piedāvā zināšanu pārbaudes visos mācību posmos.

Kāpēc mēs to izvēlējāmies: NASM sociālo mediju sekotāju skaits Instagram pārsniedz 250 000 sekotāju un Facebook vairāk nekā 685 000 patik.

Labakais militaro atlaidem: NCSF

NCSF Sporta Uztura Speciālista sertifikacija ir paredzeta treneriem, kas vēlas iepazīties ar veselības, fitnesa un snieguma krustpunktu ar uzturu. Četru nodaļu mācību saturs aptver visu no uztura etiķešu izpratnes un olbaltumvielu lomas līdz padziļinatam ergogēno skabju, svara zaudēšanas zāļu un uzvedības modifikacijas izpētei. Programmai ir vairaki maceibu materiali, tostarp SNS e-macibu platforma, vairak neka 200 prakses eksamenu jautajumi, digitalas atzimes kartes un macibu video.

Kapiec mes to izvelejamies: Visas NCSF sertifikacijas ir pieejamas ar militaro cenu atlaidem dienesta dalibniekiem, veteraniem, laulatajiem un vinu gimenei. Uznemums ari nodrosina akreditacijas palidzibu un Post-9/11 GI Bill kompensaciju.

Labakais biznesa attistibai: Fitness Mentors

Fitness Mentors Virtual Nutrition Coach Certification ir komplekt piedavajums, kas apvieno NCCA akreditetu personigo treneru sertifikaciju, fitnesa uztura specialistu sertifikaciju un piecas nodalas par virtualo trenesanu un biznesa zinasanam. Saja programa studenti ne tikai macas par uzturu, bet ari ka meistarigi parveidot pardosanas darbibu, izstradat zimola strategiju, radit pardosanas tekstu un izstradat cenu strukturu. Programma nodrosina praktiskus macibu rikus ka audiogramatu lekcijas, digitalo macibu gramatu, realas trenesanu veidnes un pieeju tiešsaistes trenera biznesa atbalsta grupai.

Kapiec mes to izvelejamies: Socialo mediju marketinga laikmeta post-COVID-19 era macities mijiedarboties ar cilvekiem tiešsaiste var but vitala rika karjeras veidosana un stabila kopienas baze.

Labakais klinaisko prasmju apguvei: The Health Sciences Academy

The Health Sciences Academy sertificeta kliniska uztura speciasta programma mac studentus par uztura pasaules smalkumiem no klienta centreta perspektivas. Ar 11 paplasinatam kompetencem un vairak neka 700 gatavam klienta veidnem programmu atstaj studentus ar astoņu stundu klinisko prasmju apmacibu. Papildus pamata apmacibai studenti var izveleties vienu izveles kursu, piemeram, fertilitates vai adas kopšanas uzturu. Ir pieejama ari individuala panakumu trenesanana un ekspertu atsauksmes.

Kapiec mes to izvelejamies: Lai gan dargaka neka citas uztura speciasta sertifikacijas, programma piedava plašas kompetences, vairakus studentu atbalsta elementus un uzsvaru uz realo prasmju apmacibu.

Labakais spanu valodas runatajiem: ISSA

ISSA uztura speciasta sertifikacija palidz individiem “parverst partiku jusu slepenaja supernoteikuma”. Programma vada studentus cauri partikas zinatnei un tas mijiedarbibai ar gariga uzvedibu. Teme ietver makroelementus un mikroelementus, bagatinatajus un mites. Galvenais lasamais materials ir gramata, ko rakstijis un izstradajis ISSA. Ir pieejami ari prakses eksameni, klienta veidlapas un tiešsaistes studentu forums.

Kapiec mes to izvelejamies: ISSA nesen palaida Coach de Nutrición programmu, kas ipaši paredzeta spanu valodas kopienai. Tas cenšas palidzet dazadakam individiem grupam uzzinat ka partika veido cilveku fizisko un garigo dzivesveidu.

Labakais macisanai ceļa: ACE

ACE Fitness uztura speciasta programma mac studentus par pamatiem starp uztura izglitibu un uzvedibas mainam. Programma acimredzami ir lekcija par ACE uztura speciasta darbibas jomu salidzinajuma ar registretiem dietologiem un citiem medicinas specialistiem. Taja ari sniedz vadlinijas par to ka individi var attistit biznesu. Kopeja programma nodrosina studentus ar zinatniski pamatotam uztura zinasanam lai dalitos ar nakotnes klientiem.

Kapiec mes to izvelejamies: ACE Fitness izmanto dazadas videjas formas lai macitu savus studentus tostarp e-gramatu podkastus ierakstitus video un tiešsaistes kvizus. Kopa ar savu mobilo lietotni macibu gramatam ACE piedava dazadas iespejas tiem kam ir aiznemts grafiks lai macitos ceļa.

Labakais sinhronai macisanai: eCornell

eCornell uztura un veseliga dzivesveida sertifikata programma mac studentus par holistisku skatu uz zinatni aiz uztura un slimibu profilaksi. Dazi no kursa temam ietver enerģiju un ogļhidratu lomu tauku loma ateroskleroze un svara vadiba vingrosana un uzturs. Programmu autors ir Deivids Levitskijs tagad profesors emeritus Cornell Human Ecology departamenta.

Kapiec mes to izvelejamies: Programma pielieto realas pasaules projektus visa macibu gaita kas izstradati Cornell fakultates. Taja ari veicina diskusijas un dzivas sesijas ar nozares biedriem piedavajot unikalu mazo klases pieredzi uztura programmai.

Labakais absolventu tikls: Penn Foster

Penn Foster fitnesa un uztura sertifikats ir paredzets tiem kas velas uzzinat vairak vai atsvaidzinat savas zinasanas par fitnesu un uzturu savai karjerai. Programma aptver tematus ka fitnesa anatomija un fiziologija veseligu ediena paradumu attistiba un veselibas parbaude testesana un novertesana. Kopeja macibu saturs sastav no septiniem kursiem un trisdesmit trim eksameniem.

Kapiec mes to izvelejamies: Penn Foster ir viens no lielakajiem absolventu tikliem jebkuras tiešsaistes macibu platformas skola katru gadu absolve tukstošiem individiem no vidusskolas ka ari citiem macibu kursiem. Studenti kas izmanto šo savienojumu var vieglak tikt klaja ar citiem ar uzturu saistitiem individiem vai pat atrast klientus.

Metodologija Fortune labako uztura speciasta sertifikaciju reitingam

Tiem kas intereseti par uztura pasauli ir lieliskas zinas: šis lauks ir augsta pieprasijuma. Patiesiba pec ASV Darba statistikas biroja datiem dietologu un uztura speciastu pieprasijums pieaug par 7% nakamo desmitgadi un videja gada alga ir nedaudz mazaka par $70 000. Ir ari svarigi atcereties ka lai sasniegtu šo karjeras statusu individiem bieži vien nepieciešama vismaz bakalaura pakape ka ari papildus apmaciba; katram štatam ari ir dazadas prasibas oficialai licencešanai.

Lai gan uztura specialistu industrija turpina augt nav perfekta cela uz panakumiem. Tomer iepazistoties ar uztura pasauli caur sertifikaciju ir lieliska vieta kur sakot it ipaši ja neesat parliecinats vai tas ir pareizais karjeras virziens vai ja vienkarsi nepieciešams atsvaidzinat pamatus.

Mes parskatijam 25 uztura specialistu sertifikaciju programmas un esam iekljaujuši 10 musu labako izveli.

Lai gan katras kategorijas vertesana tika izmantoti dazadi faktori šie datu punkti tika izmantoti lai kopuma vertetu programmas:

  • Cena: 40%
  • Finansesanas iespejas: 10%
  • Aizdevumu partneribas: 10%
  • Stipendiju iespejas: 10%
  • Militaro atlaidu un finansejuma: 5%
  • Turpinatas izglitibas kreditu pieņemsana: 5%
  • Karjeras koucinga/mentora/atbalsta sniedzejs: 10%
  • Videja gada meklešanas apjoms: 10%
    • Mes aplukojam videjo reizi menesi kad cilveki mekle katru biznesa skolu Google tad parvertam to par gadadienas metriku lai meritu sabiedribas uzskatus un interesi par skolu un ka tas ietekmeja kuru skolu vinielem gribetu apmeklet.

Musu ekspertu panelis

Mes meklejam tiem kam ir rupiga ekspertize uztura pasaule radisanai musu reitingam