Konoram Makgregoram vietējie īri bloķē viesnīcas plānus, baidoties no “Ibizas ballītēm”

Konoram Makgregoram vietējie īri bloķē viesnīcas plānus, baidoties no "Ibizas ballītēm"

Kopš izstāšanās no oktagona, MMA cīnītājs Konors Makgregors ir piedzīvojis savu daļu skrambām biznesa pasaulē. Īru cīnītāja jaunākais konflikts gan varētu viņam atstāt neko citu kā tikai kapitulēt.

Makgregora plāni paplašināt savu viesmīlības pēdas Dublina piekrastes ciematā Hovtā ir bloķēti vietējo iedzīvotāju dēļ, kuri pārāk labi pazīst bijušā UFC spalvu svara un vieglā svara čempiona ballēšanās reputāciju.

G Boppers Ltd, uzņēmums, kuru pieder Makgregors, tika atteikta atļauja no Fingalas apgabala padomes būvēt 35 istabu viesnīcu klusajā piekrastes pilsētiņā.

Makgregora uzņēmums bija lūdzis atļauju nojaukt daļu no jau viņam piederošā Waterside bāra un tā vietā uzbūvēt četru stāvu viesnīcas bloku. Bet, kā tas parasti notiek ar Makgregoru, kontroversijas nebija tālu prom, ar viņa acīmredzamo aizrautību ar pārmērībām atgriežoties pie viņa paša.

Ibicas ballītes

Sniedzot pamatojumu attīstības noraidīšanai, Fingalas apgabala padome teica, ka viesnīca “traucētu ainavas raksturam vai skatam vai perspektīvai ar īpašu atpūtas vērtību vai dabisku skaistumu”.

G Boppers iesniegtie plāni, iespējams, būtu pievienojuši nedaudz vairāk rosības miegainajam Hovtas pilsētiņai, kas izrādījās tās kritums. Attīstītāji plānoja ieviest restorānu un lielu jumta terasi viesnīcā.

Par lielu dārzu ārpus piecu stāvu terasveida īpašuma ziņoja vietējie iedzīvotāji. Padome saņēma 19 trešo pušu iesniegumus par attīstību.

Vēstulē padomei vietējais iedzīvotājs Monika Lamberta teica, ka viņa ir pret “nepieredzēti lielo jumta dārzu/alu dārzu”.

“Lai gan tas ir maigi izteikts kā dārzs iedzīvotājiem, tas bez šaubām tiks izmantots kā alus un ballīšu dārzs, kas atgādina Ibicas ballītes.

“Ja to atļautu, paredzētajai jumta zonai būtu atvērta bāra apmeklētājiem, ballītēm, rezervētajiem pasākumiem un pasākumiem, trokšņainai mūzikai un visdažādākajiem skaļajiem pasākumiem, kas neatbilst raksturam un nav ņemti vērā atrašanās vieta un kaimiņi.”

Ir iespējams, ka reaģējot uz ierosinātajiem plāniem, G Boppera īpašnieka Makgregora reputācija paša priekšgalā sevi pierakstīja.

Patiesi, iedzīvotāja atsauce uz Ibicas stila ballītēm var viegli tikt uzskatīta par asu norādi uz cīnītāju.

Makgregora sarežģītā reputācija

Kopš pēdējās UFC cīņas 2021. gada jūlijā Makgregors ir dzīvojis greznībā un bieži ir fotografēts ballējoties naktsklubos. Viņam ir arī bijušas vairākas kriminālas apsūdzības par vardarbīgu uzvedību, kas ir bojājušas viņa reputāciju.

Dublinietis 2021. gadā pārdeva savu viskija zīmolu Proper No. Twelve par ziņotajiem 600 miljoniem dolāru. Kopš tā laika viņš ir iegādājies dažus Dublinas bārus un pieder apģērbu zīmolu.

Lai gan vietējie var priecāties par noraidījumu, attīstītāji būs vīlušies par noraidījumu tam, ko viņi apgalvo kā būtisku infrastruktūras daļu miegainajai pilsētiņai.

Atbildot uz padomes lēmumu, projektu arhitekti Cathall O’Neill + Company sacīja, ka viesnīca “cenšas izmantot vietni, kas daudzus gadus ir bijusi nepietiekami izmantota, un nodrošināt viesu izmitināšanu, kas ir ļoti nepieciešama šajā rajonā.”

Garrets O’Neils, arhitekts no firmas, nožēloja adekvātu viesnīcu trūkumu ciematā, norādot, ka Hovtā ir pieejama tikai viena viesnīca Booking.com.

King Sitric ir vienīgais Hovtas viesnīcas nosaukums, kas parādās Booking.com no meklēšanas rezultatiem, pārējie ir redzami kā BnB iespējas.

Makgregora pārstavis nekavējoties neatbildēja uz komentāru pieprasījumu.