Karstā medus garšviela un guakamoļa tortiljas čipsi: Walmart jaunais augstas klases pārtikas zīmols tiecas uz augstu.

Karstā medus garšviela un guakamoļa tortiljas čipsi: Walmart jaunais augstas klases pārtikas zīmols tiecas uz augstu.

Walmart paplašina savu privāto zīmolu pārtikas produktu klāstu

Walmart vēlas palielināt savu plauktu vietu jūsu virtuvē.

Jauns privātais zīmols “Bettergoods”

Mazumtirgotājs ir paziņojis par jauna privātā zīmola pārtikas produktu līnijas “Bettergoods” uzsākšanu, kas aptvers vairāk nekā 300 produktus. Lai gan uzņēmumam jau ir savi makaronu un citu pamatproduktu zīmoli, šī jaunā līnija koncentrēsies uz augstākas klases piedāvājumiem, tostarp tādiem produktiem kā kardamona rožu avenes ievārījums un ugunskurā cepta salsa.

Lielākā daļa preču būs pieejamas par cenu zem 5 dolāriem, lai labāk konkurētu ar butika veikaliem, piemēram, Trader Joe’s vai Aldi.

“Mūsdienu patērētāji no privātajiem zīmoliem, ko viņi iegādājas, sagaida vairāk – viņi vēlas pieejamus, kvalitatīvus produktus, lai uzlabotu savu kopējo ēdiena pieredzi,” teica Skots Moriss, Walmart privāto zīmolu, pārtikas un patēriņa preču vecākais viceprezidents. “Bettergoods palaišana atbilst šai patērētāju vajadzībai nozīmīgā veidā.”

Walmart izlaidīs produktus 15 kategorijās, sākot no augu bāzes līdz bezglutēna līdz pārtikas produktiem bez mākslīgajām garšvielām. Starp piedāvājumiem būs karstais medus garšvielas (mazāk nekā 3 dolāri), krēmīga kukurūzas jalapeņo zupa (zem 4 dolāriem), auzu piena nesaturējoši saldēti deserti (43.44 par pintu) un Carnitas, Taco vai Tinga garšvielas (mazāk nekā 2 dolāri katram).

Šis ir lielākais privāto zīmolu pārtikas produktu palaišana, ko Walmart ir mēģinājis 20 gadu laikā. Tas notiek laikā, kad pārtikas cenas ir pastāvīgi pieaugušas pēdējo četru gadu laikā, kopš 2020. gada palielinoties par 21%, kas ir ātrāks temps nekā kopējais inflācijas līmenis šajā laikā.

Tas ir piesaistījis vairāk patērētāju uz Walmart, jo viņi meklē veidus, kā samazināt izdevumus. Vienlaikus Walmart ir koncentrējies uz saviem zīmoliem. Nesen uzņēmums iegādājies televizoru ražotāju Vizio par 2,3 miljardiem dolāru, lai paplašinātu savu Walmart Connect mediju un digitālo reklamēšanas biznesu.