Kā skatīties 2024. gada Kentuki derbiju bez maksas tiešsaistē un bez kabeļtelevīzijas

Kā skatīties 2024. gada Kentuki derbiju bez maksas tiešsaistē un bez kabeļtelevīzijas

150. gadskārta slavenākās zirgu sacīkstes pasaulē

Šogad aprit 150. gadskārta, kopš notiek, iespējams, slavenākā zirgu sacīkste pasaulē. Sēdiet uz sēkļa, sacīkšu fani… ir Derbijas laiks!

2024. gada rožu sacīkstes cer izvairīties no nesenajiem dramatiskajiem notikumiem, kas ir skāruši šo sporta veidu. Tehniskie uzvarētāji 2019. un 2021. gada Derbijos vēlāk tika diskvalificēti, padarot par uzvarētāju otro zirgu, kas šķērsoja finiša līniju.

Tomēr sacīkšu fani cer uz pārsteiguma finiša atkārtojumu Čērčila Daunas trasē, tāpat kā viņi to redzēja 2022. gadā, kad Ričs Straijs iznāca no nekurienes un uzvarēja, neskatoties uz 80-1 izredzēm to izdarīt.

Kentuki Derbijs notiks 4. maijā – un to bieži sauc par “visuzbudinošākajām divām minūtēm sportā”. Tas ir aizraujošs skrējiens, bet īss. Un to ir viegli palaist garām. Šeit ir norādīts, kā pārliecināties, ka nenojaušat nevienu no darbībām.

Kad notiks 2024. gada Kentuki Derbijs?

Kentuki Derbijs notiks sestdien, 4. maijā.

Kad ir 2024. gada Kentuki Derbija starts?

Rozes sacīkstes ir viena no vairākām sacīkstēm, kas notiek šajā dienā – un tīkls zina, ka tam ir piesaistīta auditorija, tāpēc sagaidiet ļoti plašu priekšspēli. Pašas sacīkstes gan sākas plkst. 18:57 ET. Pārliecinieties, ka jums ir rokā piparmētru dzēriens. Šī nav sacīkste, kurā pat dažas sekundes varat atstāt istabu.

Kur var skatīties Kentuki Derbiju?

NBC šogad pārraidīs Derbiju – un plāno sākt pārraidi plkst. 14:30. Tas turpināsies līdz plkst. 19:30 ET.

Vai varu skatīties 2024. gada Kentuki Derbiju tiešsaistē?

Jā. NBC piedāvās tiešraidi vietnē NBCSports.com un ir daudz citu iespēju, tostarp:

Peacock

NBC straumēšanas pakalpojums sniegs jums pieeju sacīkstēm. Jūs varat saņemt septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu, kam seko 6 vai 12 ASV dolāru mēneša maksa. (Peacock bezmaksas versija nesatur tiešraides sporta pasākumus.)

Disney+

Disney komplekts Disney+, Hulu un ESPN+ vairs nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc jums būs jāmaksā 15 ASV dolāri mēnesī par visiem trim kopā (vai 25 ASV dolāri mēnesī bez reklāmām Hulu).

Iekļaujot Live TV komplektā, cena paaugstinās līdz 77 ASV dolāriem mēnesī (90 ASV dolāri bez reklāmām) – un tas ir nepieciešams, ja vēlaties skatīties Derbiju.

Hulu ar tiešraidi

Arī šis pakalpojums vairs nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Tagad tas maksās jums 77 ASV dolārus mēnesī.

YouTubeTV

Pēc līdz divu nedēļu ilga izmēģinājuma varat gaidīt ikmēneša maksu 73 ASV dolāri.

Sling TV

Dish Network Sling zemākais “Orange” plāns maksās jums 40 ASV dolārus mēnesī. Pievienojot plašāku “Blue” plānu, cena palielinās līdz 55 ASV dolāriem mēnesī. Septiņu dienu bezmaksas izmēģinājums ir pazudis, bet kabeļu griezēju pakalpojums piedāvā 50% atlaides no pirmā mēneša rēķina.

DirecTV Stream

Iepriekš pazīstams kā DirecTV Now, AT&T TVNow un AT&T TV, šis bieži pārdēvētais straumēšanas pakalpojums maksās jums 75 ASV dolārus mēnesī un vairāk pēc bezmaksas izmēģinājuma iespējas.

Fubo TV

Šis sporta centrētais kabeļu griezēju pakalpojums pārraida raidorganizācijas lielākajos tirgos. Ir septiņu dienu bezmaksas izmēģinājums, kam seko ikmēneša maksas no 75 ASV dolāriem un vairāk, atkarībā no izvēlētajiem kanāliem.

Kurš zirgs ir favorīts šī gada Kentuki Derbijam?

Sjerraleone ir favorīts šobrīd ar 3-1 izredzēm, kam seko Fierceness ar 5-2 un Catching Freedom ar 8-1 izredzēm, saskaņā ar CBS Sports. West Saratoga un Grand Mo the First ir ilgtermiņa likmes, katram ar 50-1 izredzēm.

Kad notiek pārējais divas sacensības Triple Crown?

Pēc Derbija nākamais ir Preakness Stakes. Tas notiek 18. maijā Pimliko sacīkšu trasē Baltimorē. Triple Crown pēdējais posms – Belmont Stakes – notiks 8. jūnijā Belmont Park Elmont, Ņujorkas štatā.