Kā NASM sertifikācija var palīdzēt uzsākt jūsu personīgā trenera karjeru

Kā NASM sertifikācija var palīdzēt uzsākt jūsu personīgā trenera karjeru

Kļūstot par personīgo treneri

Ja jūs kādreiz esat apsvēruši iespēju kļūt par personīgo treneri, tagad varētu būt ideālais laiks to darīt. Fitnesa treneru un instruktoru nodarbinātība tiek prognozēta, ka pieaugs par 14% no 2022. līdz 2032. gadam, un katru gadu šajā desmitgadē tiek gaidītas aptuveni 69 000 darba vietu atvēršanas, saskaņā ar ASV Darba statistikas biroju. Ar savām zināšanām par fizisko treniņu, uzturu un veselību, personīgie treneri palīdz saviem klientiem uzlabot savu dzīvi un sasniegt savus fitnesa mērķus.

NASM sertifikācijas priekšrocības

Viens no labākajiem ceļiem, kā kļūt par personīgo treneri, ir iegūt sertifikātu no Nacionālās sporta medicīnas akadēmijas (NASM). Dibināta 1987. gadā, NASM piedāvā sertifikācijas plašā fitnesa saistīto jomu klāstā, tostarp personīgajā treniņā, ķermeņa veidošanā un uzturā.

Lūk, dziļāks ieskats tam, ko NASM sertifikācija var darīt jums.

Ko nozīmē būt NASM sertificētam?

Ar vairāk nekā 1,5 miljoniem sertificētu fitnesa un veselības speciālistu, NASM palīdz personīgajiem treneriem, treneriem, sportistiem un fitnesa entuziastiem sasniegt savus veselības mērķus. Kļūstot par NASM sertificētu, jūs varat sniegt fitnesa padomus un vadību citiem.

“Kad esat NASM sertificēts, tas nozīmē, ka esat ieguldījis laiku un pūles, lai attīstītu nepieciešamās zināšanas, prasmes un spējas palīdzēt kādam mainīt savu dzīvi un uzlabot sevi,” saka Tonijs Ambler-Raits, produkta menedžeris un meistarklases instruktors šai organizācijai. “Tas arī parāda citiem, ka esat sasniedzis šo kompetences līmeni.”

NASM piedāvā dažādas fitnesa sertifikācijas. Viena no tām ir Personīgā trenera sertifikācija (CPT), kas sagatavo jūs izstrādāt vingrinājumu un kondicionēšanas programmas, pamatojoties uz zinātniskiem un klīniskiem pierādījumiem. Otra ir Sertificēta uztura trenera (CNC) programma, kas māca jums par uztura zinātni un kā veicināt labāku veselības izvēli caur diētu un uzvedības izmaiņām. Visbeidzot ir Sertificēta veselības trenera (CWC) programma, kas parāda jums, kā veicināt veselību caur uzturu, kustību, treniņu un garīgo un emocionālo labsajūtu.

Papildu specializācijas attiecas uz ķermeņa veidošanu, korektīvo vingrošanu, sporta uzturu, grupu fitnesu, svara zaudēšanu un citiem fitnesa saistītiem tematiem.

Cik maksā NASM sertifikācija?

NASM sertifikācijas iegūšanas izmaksas atkarīgas no programmas. Iegādājoties vairākas programmas kā paketi, var samazināt izmaksas, un NASM piedāvā pieejamas un ikmēneša maksājumu iespējas.

Personīgā trenera sertifikācijas iegūšana var būt vienreizējs maksājums $899 vai 11 ikmēneša maksājumi $79 ar $25 pirmo iemaksu. Bez atlaides Sertificēta uztura trenera vai Ķermeņa veidošanas un ķermeņa veidošanas trenera (PBC) sertifikācijas iegūšana var maksāt $899 vai 11 ikmēneša maksājumi $53 ar $25 pirmo iemaksu.

Cik ilgi aizņem iegūt NASM sertifikāciju?

Tā kā kursi ir paštempo, Ambler-Raits saka, ka katras programmas laika prasības ir atkarīgas no indivīda. Piemēram, CPT sertifikācija ir “diezgan intensīvs” 23 nodaļu kurss, kas viņaprāt vairumam cilvēku vajadzētu aizņemt aptuveni četrus mēnešus. Dažas no sertifikācijām var pabeigt tikai četrās nedēļās.

Mets Bojers, personīgās treniņu studijas Move Bloomington īpašnieks Blūmingtonas Indianas štatā, saka, ka viņa darbinieki ir aizņēmuši no mēneša līdz sešiem mēnešiem, lai pabeigtu savu CPT apmācību, atkarībā no viņu laika apņemšanās un iepriekšējām zināšanām par kursa saturu.

Vai ir vērts iegūt NASM sertifikāciju?

Tad nu, ņemot vērā laiku un izmaksas, vai ir vērts kļūt par NASM sertificētu?

Bojers domā, ka ir. Kļūstot par NASM sertificētu “jums ir visi rīki instrumentu kastē” strādāt ar visiem – no Lebrona Džeimsa līdz 90 gadus vecam pensionāram, viņš saka. Ja Bojers pieņem darbā kādu, kam nav NASM sertifikācijas, viņš palīdz samaksāt par viņu apmācību.

“Manas iestādes gadījumā tā ir mana iecienītākais sertifikacija,” Bojers skaidro. “Tas nozīmē, ka esat izglītots vienai no labakajam organizacijam tur.”

Ambler-Raits norada, ka NASM kursi tiek raditi nozares ekspertiem balstoties uz zinatni un realo pieredzi un ka kursi tiek bieži atjaunoti.

“Runajot par uzticamibu un autoritati, NASM plaši tiek atzits ka visvairak atpazistams un dodams prieksroku apmacibas apliecibai darba devejiem veselibas klubu telpa,” viņš saka.

Saskaņa ar ASV Darba statistikas biroju fitnesa treneru un instruktoru vidējais atalgojums 2023. gadam bija $46 480 gadam.

Ko ņemt vērâ

Kad runa ir par karjeru fitnesa jomâ, NASM sertifikacija parada, ka jus esat ieguvusi nepieciešamo apmacibu palidzet cilvekiem sasniegt savus fitnesa merkus un ieguvusi augstako sertifikaciju šaja joma.

“Tas dod cilvekiem pârliecibu, ka vinam ir riki un zinasanas prasmes un spejas palidzet cilvekiem klut veseligakiem un fiziski stiprakiem,” Ambler-Raits saka. “Tas apliecina ka jus esat sasniedzis pamata kompetenci visos dazados jomas un domenu aspektos kas saistas ar kadu veselibu un fitnesu un nodrosina ka jus esat šis zinasanas prasmes un spejas palidzet kadai drosi.”

Ja jus esat ziņkars un velaties uzzinat vairak, Ambler-Raits iesaka sazinaties ar esošiem personigajiem treneriem lai iegutu vinu perspektivas un apskatit NASM majaslapu blogu un podkastus. NASM ari ir izglitibas konsultanti ar kuriem topošie fitnesa treneri var sazinaties.

“Ja kadai ir šaubas un nav parliecinats kur virzities tad viņs var apspriesties ar vienu no musu komandas biedriem un tie var palidzet vinam virzities,” viņs saka.

Jautats par pašreizejo pieprasijumu pec fitnesa profesionaliem Ambler-Raits saka ka NASM pastavigi sanem pieprasijumus no sporta zalem un fitnesa iestadem kas mekle cilvekus ko noligt.

“Izskatas diezgan solosi,” viņs saka par darba izredzem šaja joma. “Ar aizvien pieaugošo uzsvaru uz veselibu un fitnesu ka tas dala tendence turpinas augt jo cilveki velas investet sevi vairak.

“Nav labaka laika sekot fitnesam ka karjeras iespeja.”