Kā jūsu īres maksāšana var jūs aizvest uz Eiropu

Kā jūsu īres maksāšana var jūs aizvest uz Eiropu

Kas ir Bilt Rewards Mastercard?

Lai gan daudzi dzīvokļi vai īpašnieki nav iestatīti, lai saņemtu īres maksājumus ar kredītkarti, Bilt Rewards Mastercard ļauj jums maksāt īri ar kredītkarti un nopelnīt 1X Bilt punktus par īres maksājumiem, kas veikti caur Bilt lietotni ar jūsu kartes kontu līdz maksimāli 100 000 punktiem katru kalendāro gadu. Jūs arī nopelnīsiet 1X Bilt punktus par pirkumiem, 2X Bilt punktus par lidojumiem, viesnīcām, automašīnu nomu un kruīziem, kad tie tiek rezervēti tieši ar aviokompānijām, viesnīcām un automašīnu nomas aģentūrām, un 3X Bilt punktus par ēdināšanu. Tikai atcerieties, ka jums ir jāizmanto savu karti piecas reizes mēnesī, lai nopelnītu atalgojumu.

Ja veicat šos pirkumus mēneša pirmajā dienā, kas pazīstama kā Īres diena, jūs nopelnīsiet divkāršus punktus. Tas nozīmē 6X punktus par ēdināšanu, 4X punktus par ceļošanu un 2X punktus visur citur līdz 10 000 bonusa punktiem mēnesī. Jūs nedabūsiet dubultos punktus par īri, kas veikta šajā dienā, bet gan par visu citu.

Kā maksāt īri ar kredītkarti?

Jūs varat viegli maksāt savu īri un nopelnīt atalgojumu, izmantojot divas metodes. Atkarībā no jūsu īpašuma jūs varat maksāt savu īri tiešsaistē caur lietotni vai vietni.

Ja dzīvojat Bilt Alliance īpašumā, varat maksāt savu īri tieši vietnē vai caur lietotni. Ja jūs nedzīvojat alianses īpašumā, bet maksājat tiešsaistē, varat pievienot Bilt norēķinu numuru, lai apstrādātu maksājumu tieši.

Ja jūsu īpašnieks pieņem tikai čekus, tas nav problēma. Jūs joprojām varat maksāt ar savu Bilt Mastercard un saņemt atalgojumu. Dodieties uz Bilt mobilajiem lietotnēm, pieskarieties cilnei Maksāt īri un izvēlieties Maksāt ar čeku.

Jūs aizpildīsit informāciju par savu īpašnieku un kur jānosūta maksājums, un jums var būt nepieciešams sniegt dažas ziņas, piemēram, līgumu, lai pierādītu, ka tas patiešām ir jūsu dzīvesvieta. Viņi iekasēs naudu no jūsu kartes un nosūtīs čeku jūsu vārdā.

Cik daudz punktu es varu nopelnīt gadā?

Atalgojums no īres maksājumiem ir ierobežots līdz 100 000 punktiem gadā, bet tas nebūs problēma, ja vien jūs nemaksājat vairāk nekā 8000 dolārus mēnesī par īri.

Ja jūsu īre ir vairāk normālajos robežos, piemēram, apmēram 1500 dolāri mēnesī, tad maksājot savu īri ar savu Mastercard, jūs iegūsit 18 000 punktu tikai no īres maksājumiem katru mēnesi. Ja jūs dzīvojat lielajā pilsētā kā Ņujorka un maksājat augstāku īri kā 3000 dolārus, šie skaitļi dubultojas līdz 36 000 punktiem katru gadu.

Atcerieties, ka šai kartei ir arī spēcīga struktūra jūsu izdevumu nopelnīšanai, tāpēc vienkārši pārceļot dažus no saviem izdevumiem bonusa kategorijās, piemēram, ēdināšanai vai ceļošanai, jūs varat katru gadu pievienot tūkstošiem punktu savam bilancē.

Kā pārnest punktus uz aviokompānijām?

Savienot savus ceļojumu kontus un savu Bilt kontu ir vienkāršs process. Piesakoties lietotnē, izvēlieties ceļojumu ikonu apakšdaļā lietotnē. Ritinot uz leju, redzēsit Bilt lojalitātes partnerus.

Katrs no partneriem pārskaita uz 1:1 pamata, bet jums būs nepieciešams pārskaitīt pa 1000 jūdžu gabaliem. Ja esat pamata līmeņa zilais dalībnieks, jums būs nepieciešams pārskaitīt vismaz 2000 punktus, citos gadījumos minimālais ir 1000 punkti. Noklikšķiniet uz izvēlētajiem lojalitātes partneriem, ievadiet savu biežo lidojumu numuru un jums vajadzētu saņemt apstiprinājumu, ka konti ir savienoti.

Lielākajai daļai pārskaitījumu notiek uzreiz, bet dažiem var būt nepieciešams nedaudz laika.

Kuri Bilt partneri lido uz Eiropu?

Bilt piedāvā vairāk nekā desmit partnerus starp aviokompānijas un viesnīcas, un par laimi lielākajai daļai no tiem ir lidojumi uz Eiropu. Ar gandrīz visiem partneriem lidojot uz Eiropu, pārskaitot punktus turp un atpakaļ ir viegli.

Daži no populārakajiem partneriem ir:

  • Alaska Airlines
  • Air Canada Aeroplan
  • Air France/KLM Flying Blue
  • British Airways
  • Virgin Red

Jebkurš no šiem partneriem var aizvest jūs uz Eiropu un atpakaļ, bet aplūkosim divus piemērus ar Virgin Red un Flying Blue.

Cik daudz punktu man vajag lidojumam uz Eiropu?

Milju skaits, kas jums būs nepieciešams atkarīgs no aviokompānijas un klases pakalpojuma lidojumam. Virgin Atlantic piedāvā daudz savienojumu uz Eiropu un no tās, lielākoties maršrutiem caur Londonu. Apskatiet šo piemēru no Ņujorkas uz Londonu ar Virgin Atlantic.

Lidojums no Ņujorkas uz Londonu ar American Airlines ar savienojumu uz Parīzi ar viņu partneri British Airways var izmaksāt tik zemu kā 10 000 milju un $153.00 nodokļos un nodevās ekonomiskajai klasei.

Air France un KLM abi piedalas Flying Blue atalgojuma programmā un viņi ir partneris ar Bilt Mastercard. Lidojumi var būt neticami lēti punktos ar promo atalgojuma lidojumiem tik zemu kā 15 000 milju vienam virzienam ekonomiskajai klasei.

Iegūstot vairak vērtibu ar Rent Day akcijam

Katra meneša pirmaja diena Bilt piedava briniskigas akcijas saviem kartes dalibniekiem izmantot savus punktus un nopelnit vel vairak. Dažas reizes gadam Bilt piedava pastiprinatas parskaitijuma bonusus izveletiem partneriem piemeram Air Canada Air France un citiem.

2023 gada maija un 2024 gada janvari Bilt piedava lidz pat 150% parskaitijuma bonusam par punktiem kas parvietoti uz Flying Blue. Bonusa apmers ko jus sanemat atkarigs no statusa limena ko jus turat ar Bilt Rewards bet svarkstiba starp 75% un 150%.

Iepriekseja piemeram Air France 30 000 milju turp atpakal bielte var but ieguta par daudz mazak punktiem laika akcijas laika. 30 000 miljas var but iegutas tikai par:

  • 17 142 punktiem ar 75% bonusu
  • 15 000 punktiem ar 100% bonusu
  • 13 333 punktiem ar 125% bonusu
  • 12 000 punktiem ar 150% bonusu

Ja jus nevajag steidzami izmantot savus punktus apsveriet saglabat savus Bilt Rewards savos rokas prieks so briniskigo piedavajumu kad tie paradas.

Ko ņemt vērā

Bilt Mastercard® dod iziretejiem iespeju nopelnit punktus kas var tikt parversti briniskigos atvalinajumos. Punkti kas nopelniti maksajot ire var tikt parversti uz vairak neka desmit aviosabiedribam un izmantojot biezus Bilt Rent Day parskaitijuma bonusus jus varat pavairot savus punktus vel vairak lai iegutu lielakus un labakus celojumus.

Apsveriet izmantot Bilt Mastercard ediinasanai un ceļošanai papildus jusu irem jo tie nopelna punktu reizinatajus palidzot jusu punktu bilancei augt vel atrak.

Biežak uzdotie jautajumi

Vai ir gruti iegut Bilt Mastercard?

Tapat ka jebkurai kredikartei jusu izredzes tikt apstiprinatam bus labakas ja jus jau esat izveidojis kredita vesturi. Jums bus nepieciesama laba kredita vesture lai iegut karti ka ari adrese ASV ienakumi un cita informacija kas tiks prasita pieteikuma procesa laika.

Ko darit ja mans isnieks nepieņem kredikarti?

Ja jusu isnieks nepieņem kredikarti vai iekase maksa par maksajumu ar kredikarti Bilt var atbrivot jus no sasprindzinajuma. Bilt var sutit jusu isniekam ceku pastâ un iekaset naudu no jusu kredikartes. Ja jusu isnieks dod priekšroku ACH maksajumam jus ari varat sanemt ACH informaciju no Bilt un tas tiks iekasets no jusu kredikartes.

Vai ir izdevigi parnest punktus?

Atbilde parasti ir “tas ir atkarigs” bet kopuma runajot parnesot savus punktus uz aviosabiedribas vai viesnicas partneriem var sniegt izcilu vertibu. Parnesot punktus parliecinieties ne tikai skataties uz skaidras naudas cenu bieltei bet ari cik daudz jus maksajat nodoklos un nodevas lai izmantotu savus miljus. Nodokli un nodevas atskiras atkariba no aviosabiedribas galamerka un parnesanas partneriem.