Jūs varat samaksāt tikai 2000 dolārus, lai pievienotos kailu kruīzam, kas atiet no Maiami un beidzas Valentīna dienā.

Jūs varat samaksāt tikai 2000 dolārus, lai pievienotos kailu kruīzam, kas atiet no Maiami un beidzas Valentīna dienā.

Beidzot! Brīvdienas, kurās nevajag uztraukties par to, ko iepakot.

Februārī no Maiami izbrauks kruīzs bez apģērba, solot līdz pat 2300 pasažieriem “bez stresa, bez drēbēm” pieredzi. “Lielais kails kuģis” ļaus pasažieriem atbrīvoties uz Lido klāja un būt pilnīgi kails uz kuģa priekšgala.

Taču, kad pienāks rēķina laiks, iespējams, vajadzēs kabatas, jo būs jāizdod daudz naudas, atkarībā no meklētā luksusa līmeņa. Kruīza cenas sākas no 2000 ASV dolāriem par iekšējo kajīti zemākajos līmeņos un sasniedz pat 33155 ASV dolārus par trīsistabu apartamentu.

Kuģis dosies ceļā 2025. gada 3. februārī un atgriezīsies ostā Valentīndienā. Pasažieriem būs jāsedz (un ne tikai ar apakšveļu, uzsver ceļojumu kompānija), kad viņi dosies krastā, būs ostā vai izvēlēsies ēst ēdamzālē, nevis pašapkalpošanās bufetē pie baseina (kur var ēst tikpat kails, cik vien vēlas).

Lai gan visur būs redzamas intīmas ķermeņa daļas, kruīza operators “Bare Necessities” norāda, ka tas nav tāds orgijs, kādu daži varētu iedomāties. Glāstīšana un citi atklāti seksuāli uzvedības veidi ir aizliegti, un kruīza vietnē norādīts, ka “apakšveļa, fetiša apģērbi un pārmērīga dzimumorgānu rotaslietas nav piemērotas nekad.”

Jūs varat fotografēt savā kruīzā, tikai ne citus viesus bez atļaujas un ne baseina vai deju vietās kuģī. Un standarta nudistu protokols ir spēkā: ja jūs sēžat, zem sevis lieciet dvieli.

“Bare Necessities” ir ceļojumu kompānija, kas koncentrējas uz nudismu un, saskaņā ar tās mājaslapu, mērķis ir “nojaukt barjeras pret sociālo kailumu un padarīt brīvprātīgu atvaļinājumu par pieejamu un pieņemamu iespēju visiem.” Vēl divi kruīzi, kas izpēta Grieķijas salas, viens pašlaik notiek un otrs gatavojas izbraukt pēc aptuveni nedēļas, abi bija izpārdoti. Šie kruīzi varēja uzņemt tikai 150-200 pasažierus katrs. Šis būs kompānijas lielākais ekspedīcijas brauciens.

Kas attiecas uz to, ko iepakot dilemmu? Atbilde ir sauļošanās krēms. Daudz un daudz (un vēl daudz) sauļošanās krēma.