Izsole par privātu pusdienām ar Marc Benioff ir izdevies savākt 1,5 miljonus dolāru pirmajā gadā, aizstājot Warren Buffett, kurš savā pēdējā izsolē ieguva 19 miljonus dolāru.

Izsole par privātu pusdienām ar Marc Benioff ir izdevies savākt 1,5 miljonus dolāru pirmajā gadā, aizstājot Warren Buffett, kurš savā pēdējā izsolē ieguva 19 miljonus dolāru.

200 100 dolāru lielais solījums par privātu pusdienām ar programmatūras gigantu Marc Benioff

200 100 dolāru lielais solījums par privātu pusdienām ar programmatūras gigantu Marc Benioff varētu šķist vilšanās, salīdzinot ar iepriekšējiem miljonu dolāru solījumiem par privātu maltīti ar investoru Warren Buffett, taču uzvarētājs arī apsolīja ziedot kopumā 1,5 miljonus dolāru Kalifornijas bezpajumtnieku labdarības organizācijai, kas gūst labumu no izsoles.

eBay izsole ilga nedēļu un tika noslēgta piektdienas vakarā

eBay izsole, kas vāc līdzekļus Glide fondam Sanfrancisko, ilga nedēļu un tika noslēgta piektdienas vakarā. Šogad pirmo reizi balva bija pusdienas ar Benioff, kurš ir Salesforce priekšsēdētājs un izpilddirektors, pēc tam, kad Buffett vairāk nekā divu desmitgažu laikā pusdienām ar viņu savāca 53 miljonus dolāru Glide labā.

Benioff izsoles uzvarētājs izvēlējās palikt anonīms, tāpat kā daudzi uzvarētāji pēdējo gadu laikā pusdienām ar Buffett. 93 gadus vecais Buffett nolēma, ka 2022. gada izsole būs viņa pēdējā, jo viņš turpināja samazināt savu publisko uzstāšanos, taču tikai pagājušajā nedēļas nogalē Buffett, kurš vada Berkshire Hathaway konglomerātu, visu dienu atbildēja uz tūkstošiem savu akcionāru jautājumiem uzņēmuma leģendārajā gada sapulcē. Pēdējā Buffett izsole piesaistīja 19 miljonus dolāru.

Izsole joprojām sniegs atbalstu Glide, kas nodrošina ēdināšanu, veselības aprūpi, darba apmācību, rehabilitāciju un mājokli nabadzīgajiem un bezpajumtniekiem, taču tas ir tikai neliels daļa no organizācijas 31 miljona dolāru lielā gada budžeta. Buffett kļuva par labdarības organizācijas fanu pēc tam, kad viņa pirmā sieva iepazīstināja viņu ar to, un viņš vienmēr teica, ka ir iespaidots par to, kā Glide spēj sniegt jaunu cerību cilvēkiem izmisuma situācijās.

Buffett izsoles sākās 2000. gadā un turpinājās katru gadu līdz pandēmija izraisīja pāris gadu pārtraukumu. Sākot no 2008. gada, katrs uzvarošais solījums pusdienām ar investīciju gigantu pārsniedza 1 miljonu dolāru.