Gen Alpha būs 5,5 triljonu dolāru liels tēriņu spēks līdz 2029. gadam, un finanšu direktori uzskata, ka viņi ir tikai “vienu klikšķi attālumā no pirkumu veikšanas”.

Gen Alpha būs 5,5 triljonu dolāru liels tēriņu spēks līdz 2029. gadam, un finanšu direktori uzskata, ka viņi ir tikai "vienu klikšķi attālumā no pirkumu veikšanas".

Atcerieties 2010. gadu?

Apple izlaida iPad, bērnišķīgais Marks Cukerbergs kļuva par Time Gada cilvēku, un Lady Gaga vilka gaļas kleitu. Ak, un jaunā cilvēku paaudze sāka savu ceļu. Tagad viņi sāk pieaugt.

Jaunās paaudzes ietekme

Līdz 2029. gadam Alfa paaudzes, bērnu grupas, kas dzimušas starp 2010. un 2024. gadu, tēriņu spēks tiek prognozēts sasniegt 5,46 triljonus dolāru, saskaņā ar pētījumu balstītu konsultāciju firmu McCrindle.

Šie skaitļi vien jau varētu likt finanšu direktoram uzmanīgi klausīties. Bet, ja jums vajag vairāk pārliecinošu argumentu, apsveriet šo: “Katrs uzņēmums, katrs zīmols, katrs produkts ir tikai vienas paaudzes attālumā no izmiršanas,” teica Marks McCrindle, sociālais pētnieks, kurš radīja terminu “Gen Alpha” un McCrindle dibinātājs.

Uztveriet to kā izaicinājumu. Pēdējos gados finanšu direktori ir izturējuši pandēmiju; pieaugošus globālos konfliktus; saspringtu un mainīgu ekonomisko ainavu; ekstrēmus laika apstākļus… mēs varētu turpināt. Vai daži pusaudži un mazi bērni varētu būt tas, kas viņus novirza no kursa?

Iespējams nē, bet atbilde galu galā ir jāredz. Uz palikšanu uz pareizā ceļa un finansiālās izmiršanas novēršanu varētu būt atkarīga no Gen Alpha sasniegšanas tur, kur viņi jau atrodas, eksperti teica.

Protams, ja jūs pārdodat dzīvības apdrošināšanu, zobu protezes, ortopēdiskos apavus vai jebko citu, kas paredzēts vecākiem cilvēkiem, jūsu acis varbūt jau ir aizmigušas. Bet ir papildus stratēģiskās plānošanas priekšrocība paaudžu analīzē, no kuras var gūt labumu gandrīz jebkurš uzņēmums, uzsvēra McCrindle.

“Izmantojot paaudžu skatu uz lietām, mēs varam prognozēt 10, 20, 30 gadus uz priekšu un bieži vien, kad runa ir par infrastruktūras ieguldījumiem… mums ir nepieciešami šādi laika horizonti,” viņš norādīja. “Skatoties uz Gen Alpha, tas mums dod reālāku tiltu uz nākotni.”

Nauda runā

Stāsts par Gen Alpha šķietami unikālo tēriņu spēku ir tas pats stāsts, ko esam dzirdējuši paaudzēm: pašlaik viņi visi ir bērni. Viņu nauda tieši nāk no tādu pašu cilvēku bankas kontiem, kas liek ēdienu uz vakariņu galda un ietin viņus naktī. Bet šoreiz stāsts ir atšķirīgs. Viņi nesaņem nikeli no tēva, lai nopirktu konfektes dolāru veikalā vai kas notika Normana Rokvela laikos.

Ketija Hakla, telpiskās datorikas un mākslīgā intelekta risinājumu uzņēmuma Spatial Dynamics izpilddirektore un trīs Gen Alpha bērnu vecāks, domā, ka sasniegt šo paaudzi sākas ar izpratni par to, kā viņi vispār uzzina par naudu. Viņa atzīmē, ka saviem bērniem un viņu vienaudžiem, kad tiek runāts par dāvanu, “daudzi no viņiem ir atkārtoti teikuši: ‘Es gribu Robux'”, digitālo valūtu Roblox].

Un runājot par naudu plašāk, viņa atzīmē: “Viņi [veic] konversiju savās galvās: ‘Ak, tas ir X daudzums Robux’… No finansiālā viedokļa viņi mācās par naudu, finansēm, konversiju un vērtību no šīm spēļu vietnēm.”

Virtuālajās vietnēs, kur Gen Alpha pavadīt tik daudz laika, “gandrīz visa tiešsaistes vai digitālā mijiedarbība ir komerciāli orientēta,” piebilda McCrindle, vai tas būtu uznirstoši reklāmas video spēlēs, preces, kas pārdotas TikTok veikalos vai ādas pirkumi caur Roblox.

“Nav nekādu šķēršļu šiem jaunajiem cilvēkiem pirkt tiešsaistes preces caur citiem maksājumu platformiem, kas var būt saistīti ar vecāku kontu,” teica McCrindle. Rezultātā viņš piebilda, ka viņi mācās “būt nopietni patērētāji jaunajos gados vairāk nekā jebkad agrāk.”

Atcerieties: daži no šīs paaudzes jaunākajiem locekļiem vēl nav piedzimuši. Jebkurā dienā jebkurā laikā viņi ir “viena klikšķa attālumā no lietu iegādes”, teica McCrindle, “un tāpēc viņi jau ir tik liela patēriņa tirgus daļa.”

Jauni noteikumi

Sapratne par visu to ir tikai nulles solis: pamats nepieciešams pirms pat sākt darbu. Pirmais solis? Izmetiet vecos noteikumus.

“Es domāju, ka jūs nevarat patiesi doties pie tradicionālas konsultantu kompānijas un lūgt viņiem stratēģiju, ja cilvēki šajos stratēģijas komandos nesaprot telpas, kur Gen Alpha dzīvo,” norādīja Hakla.

Saskaņā ar McCrindle uzņēmumiem ar labāko Gen Alpha rokasgrāmatu pašlaik ir tie, kas veido agrīnu “simbolisku savienojumu” ar viņiem, bieži vien sastopoties ar viņiem virtuālajos iestatījumos, kur viņi jau jūtas kā mājās.

“Mēs redzam to ar bankām un finanšu pakalpojumiem, kas tagad izvirza priekšplānā dažas lietotnes, kas varbūt ir vairāk spēlificētas finanšu izglītības veids,” viņš skaidroja. “Vai arī tas var būt maza lietotne, kas palīdz bērniem taupīt vai pat pārskaitīt naudu no vecāku maka uz savu, ko viņi var paturēt.”

Hakla doma līdzīgi. Viņas ziņojums finanšu direktoriem? “Apskatiet savus produktus, apskatiet savus pakalpojumus. Apskatiet to darbību [un apsveriet], kur šie pakalpojumi varbūt nonāks šajos virtuālajos telpas,” viņa teica. “Vai ir veids kaut kā ienirt šajos telpas un radīt to piesaisti?”

“Svarīgais šeit no finansiālajiem aspektiem ir tas, ka ilgu laiku es domaju korporatīvajai Amerikai nav bijis spēka spēles kultūru kaut cik nopietni,” piebilda Hakla. “Tagad tas sāk klikšķinot. Disney iegulda Epic. Netflix iegulda spēlēs un New York Times tagad ir spēļu kompānija.”

Gen Alpha mērķa izmaksas

Lai gan atlīdzība var būt ievērojama, plāna sagatavošana Gen Alpha sasniegšanai nav bez izmaksas.

Ja jūsu uzņēmums plāno ilgtermiņa Gen Alpha stratēģiju, “jums ir nepieciešams personificēties tam,” noradīja Hakla. Tas var nozimt mekljt iekspuses cilvkiem ar atbilstoam prasmem skaidroja vi a uzsverot ka tas var neietvert parastos aizdomgotos Varbt viens no jsu senioriem vaditjiem brvaj laik ir splju izstrdtjs.

“Jums nav jauztver banka,” uzsver Hakla. “Es domju kur [finanu direktoriem] ir nepiecieams ieguldt ir skot izprast apmcibu.”

“Mans padoms ir: strd ar kdu kas saprot kas notiek js telpas; vai tas ir iekjs resurss vai tas ir kds rjs [jums] cilvki kas patiesi saprot o,” turpinja vi.

McCrindle dom ka js varat ar ietaupt naudu un veidot labkas saites apgrieot noteiktas rokasgrmatas otrdi. Nevis dizains patrtjam un tad tirgot produktus vi spcgs Gen Alpha izplatts plns visticamk nozmjs dizains ar tiem dota to digitli radto lomradei ldarbbai.

“Saistba var bt zemas izmaksa varbt laika intensva bet zemas izmaksa darbba jo tas ir prbaudes konsultcijas tas varbt ir jaunieu konsultatvu panea izveide vai varbt jaunu laboratorijas izveide varbt jauno cilvku iesaistana kop ar vinu veckiem aktv grup diskusij” skaidroja vi. “Ir dai loistikas izdevumi bet tas ir diezgan zemas izmaksa ieguldjums un tas ir pilnvarojoi paaudzei.”

is ststs ir daa no sadarbbas ar Retail Brew par ieguldjumu mainos patrtju paradumos.