“Gatavojot jūs reālajai pasaulei”: Pārskatot Avocademy lietotāja saskarnes un lietotāja pieredzes apmācību nometni

"Gatavojot jūs reālajai pasaulei": Pārskatot Avocademy lietotāja saskarnes un lietotāja pieredzes apmācību nometni

Lietotāju pieredzes un saskarnes dizains

Mūsdienās lietotāju pieredzes un saskarnes dizains ir kaut kas, ko mēs visi uzskatām par pašsaprotamu. Piemēram, apmeklējot vietni, mēs sagaidām nevainojamu pieredzi – pretējā gadījumā mēs esam ātri gatavi aizvērt lapu. Tā rezultātā šī joma ir ne tikai strauji pieaugusi pieprasījuma ziņā, bet arī studentu interese. Intensīvie kursi tieši risina šo interesi.

Lai gan tas pastāv tikai aptuveni četrus gadus, Avocademy ir viens no intensīvajiem kursiem, kur studenti ātri ir guvuši panākumus tā pastāvīgi attīstotajā programmā.

Šis intensīvais kurss ir populāra izvēle daudziem studentiem, kuri vēlas apgūt UX/UI dizaina pamatus, apvienojot tos ar mentoru atbalstu, portfeļa veidošanu un darba sagatavošanu. Tas ieguva 2. vietu pirmajā Fortune ieteikto labāko UX/UI intensīvo kursu reitingā, daļēji pateicoties tā salīdzinoši pieejamajai cenai, kā arī finansiālajām un studentu panākumu iespējām.

Avocademy dibinātājs Maca Baigorria saka, ka organizācija māca reālās pasaules UX/UI prasmes ar elastību un zemām izmaksām.

“Mūsu programmas pielāgojas cilvēkiem, kuri strādā pilnu slodzi, ir ģimenes vai vienkārši nevar atļauties mūsu konkurentu cenu,” saka Baigorria. “Tomēr mēs arī zinām, ka mūsu studentiem, lai iekļūtu tehnoloģiju jomā un turpinātu gūt panākumus, mēs nevarējām samazināt kvalitāti.”

Ja jums ir interese uzzināt vairāk par UX/UI jomu un neesat pārliecināts, vai Avocademy ir pareizais intensīvo kursu ceļš jums, Fortune sniedz papildinformāciju, kas jums jāzina.

Avocademy programmas pārskats

Avocademy uzsver trīs galvenos soļus darba iegūšanai UX/UI jomā:

  • 1. solis: Apgūt pamatus caur UX/UI pamatu programmu
  • 2. solis: Iegūt reālās pasaules pieredzi caur Karjeras Uzsākšanas programmu
  • 3. solis: Iegūt sapņu darbu, arī kā Karjeras Uzsākšanas programmas daļu, kas ir atbalstīta ar darba garantiju

Pamata programmas mācību saturs ir sadalīts sešos moduļos, tostarp lietotāju pētījumi, vadlīniju izstrāde un portfeļa veidošana par cenu $2,997. Pabeigšanas laiks parasti ir apmēram 16 nedēļas. Programmai līdz šim ir bijis nedaudz vairāk par 2000 absolventiem.

Karjeras Uzsākšanas programma, kas kopumā izmaksā $7,497, ir sadalīta trīs posmos: uzlabotas dizaina prasmes, reālu klientu projektu izstrāde un sapņu darba iegūšana. Tā var pagarināt studentu laiku Avocademy līdz pat 8 mēnešiem. Programmai līdz šim ir bijis nedaudz vairāk par 1000 absolventiem.

Avocademy ir intensīvais kurss, kas koncentrējas tikai uz UX/UI – salīdzinot ar citiem, kas var mācīt arī tēmas kā programmēšana, datu zinātne vai kiberdrošība.

Avocademy mācību saturs un pasniedzēji

Avocademy kursa darbs ir asinhrons, tas nozīmē, ka studenti skatās iepriekš ierakstītas lekcijas savā laikā un veic projektus. Atkarībā no jūsu mācību stila tas var būt lielisks veids, kā iegremdēties un pašmācības ceļā apgūt jaunas zināšanas.

“Mūsu mācību vide piedāvā struktūru un atbildību bez nepieciešamības piedalīties obligātajos nodarbību laikos,” skaidro Baigorria, kurš ir daudzu lekciju pasniedzējs. Pirms Avocademy dibināšanas pandēmijas laikā viņa strādāja kā lietotāju pieredzes dizainere Pwc.

Avocademy mentoru loma ir liela daļa no tā piedāvajuma – ne tikai darba attīstībā, bet arī personisku savienojumu izveidē. Mentori atrodas visos ASV laika joslos, ar iespēju sazināties ar studentiem 7 dienas nedēļā, saskaņā ar Baigorria teikto. Lai gan visi Avocademy mentori nav uzskaitīti, daudzi no viņiem strādā UX jomā mazos līdz vidēja lieluma uzņēmumos.

Avocademy pārredzamība

Sazinoties ar Avocademy ir diezgan vienkāršs process caur e-pasta kontaktu vietnes kājenē, kas tiek regulāri pārbaudīts (Fortune saņēma atbildes uz jautājumiem 24 stundu laikā). Potenciāliem studentiem ar papildus jautājumiem tiek piedāvāta Calendly lapa, kur indivīdi var iestatīt 20 minūšu karjeras konsultantu sesiju jau naredzamajai darba dienai.

Avocademy arī neizklāsta informaciju par visiem saviem pasniedzējiem vai mentoriem savas vietnes mājaslapa. Tomēr desmitiem studentu panakumu videoklipi izceļ dažu absolventu pieredzi.

Daudziem Avocademy studentiem šis nav pirmais izglitibas piedzivojums – nedz pirma karjera. Pieci no pieciem studentiem ir vecaki par 25 gadiem un gandrīz ceturtadaļa studentu ir vecaki par 35 gadiem.

Avocademy studentu pieredze un rezultati

640 pieteikumi. Tik daudz darbu Paige Thompson meklēja sešu nedēļu laiká pēc Avocademy UX/UI pamatu un Karjeras Uzsakšanas programmu pabeigšanas.

“Es domaju, ka ir ārkartigi svarigi cilvekiem pilnigi saprast, ka tas nav viegls mainas veids un tas nav viegla industrija, bet jus patiešam iegustat to, ko ieguldat taja, jums tas japatiesam velas,” saka Thompson.

Pec darba pardosana un marketinga viņa saprata cik vertigas ir UX dizaina prasmes un nolemja papildinat savas zinasanas caur Avocademy. Tagad stradajot ká lietotaju pieredzes specialiste PepsiCo, viņa saka, ka Avocademy sagatavoja viņu ar nepieciešamajam prasmem lai gūtu panakumus UX pat Fortune 50 uznemuma.

Thompson sakuma izveleja Avocademy dala pec ta pieejamibas cenas ziņa, darba garantijas Karjeras Uzsakšanas programmas ietvaros un ta socialo mediju klatesamibas.

Viena no svarigakam prasmem ko Avocademy uzsver – kas ir svarigi realaja pasaule – ir aizstavet savus dizainus, viņa saka. Ipaši Karjeras Uzsakšanas programmas ietvaros Thompson atzimeja ka var but parspileti stradat pie klientu projektiem un vienlaicigi tiek mudinati pieteikties uz 500 darbiem menesi, bet beigas tas spiediens palidzeja viņai atrast jaunu karjeru.

“Jus tiekat mest uguni, bet tie sagatavo jus realajai pasaulei. Tas tikai kaitina kamēr tas notiek,” viņa saka.

Kopumá Avocademy sniedz labu pamatu dizaina domašanas procesa izpratnei, skaidro Radia Lahlou, students kas bija dalibnieks bootcamp pirmaja grupa. Viņa saka ka visaptverosa macibu iespeja – ka ari pieejamiba – bija tas kas sakuma lika viņai pieteikties programmai.

Lahlou tagad ir produkta dizainere start-up uznemuma kriptovalutas joma un pat atgriezusies pie studentiem ka Avocademy mentors. Viņas padoms cilvekiem kas interesetas par UX ir tuvak apskatit dizaina paradumus ikdienas dzive – un saprast ka ne katrs dizaina process ir linears.

Vai Avocademy UX/UI intensivais kurss ir verts?

Ja jus esat ieinteresets apgut UX/UI, Avocademy ir laba iespeja. Nodarbibas notiek asinhroni, tas nozime ka jums bus nepieciesama disciplina un pašmotivacija lai pilniba izmantotu programmu. Tomer ja jus ieguldat laiku un pules simtiem absolventu ir devusies uz veiksmigam karjeram šaja joma top uznemumos ka Citibank, Deloitte un PepsiCo.

Lai gan informacija par macibu saturu un pasniedzejiem nav tik publiski pieejama ka citos intensivajos kursos tas ir pozitivs signáls ka Avocademy koncentrejas tikai uz UX izglitibu. Turklát Avocademy ir ļoti orientets uz karjeru. Ne tikai bezgaligi mentoru zvani ir pieejami bet ari Karjeras Uzsakšanas programmas ietvaros pastav darba garantija studentiem kas izpilda visas prasibas. Citur var but gruti atrast šadas priekšrocibas par tadiem pašiem izdevumiem.