Galīgais ceļvedis Python apgūšanai: A Comprehensive Tutorial

Galīgais ceļvedis Python apgūšanai: A Comprehensive Tutorial

Ja meklējat informāciju par to, kā apgūt Python vai kā apgūt Python no nulles, esat nonācis īstajā vietā. Programmēšanas valodas apguve var būt diezgan liels piedzīvojums, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums to apgūt. Šajā rakstā mēs pievērsīsimies biežāk uzdotajiem jautājumiem, piemēram, kā apgūt Python valodu, kā apgūt Python bez maksas un kā sākt apgūt Python.

Python mācīšanās, tāpat kā jebkuras citas valodas apguve, sākas ar izpratni par pašu mācīšanās procesu. Šī prasme programmēšanā ir ļoti svarīga, jo valodas attīstās, tiek ieviestas jaunas bibliotēkas un rīki tiek bieži atjaunināti. Lai kļūtu par prasmīgu programmētāju, ir svarīgi zināt, kā efektīvi mācīties.

Norim iedziļināties sīkāk un izpētīt, kā apgūt Python.

1) Vai esat pietiekami motivēts?

Pirms, pirms sāc pētīt tiešsaistes Python kursus, ir svarīgi novērtēt savu motivāciju apgūt šo valodu. Python apguve nav mazs uzdevums; tas ir ilgstošs un dažkārt garlaicīgs ceļojums. Ja nav patiesas intereses un apņēmības, var būt grūti turpināt nodarboties ar to.

Tāpēc, pirms risinām jautājumu par to, kā apgūt Python, apsveriet, kas jūs visvairāk interesē šajā valodā:

  • Irgu izstrāde
  • Instrumenti un robotika
  • Webattīstība
  • Māšīnmācīšanās un datu zinātne
  • Automatizācijas skripti
  • Datu apstrāde un analīze

Kad vien esat noteicis sev interesējošo jomu, pievērsieties tai un sāciet pētīt saistītos projektus.

2) Atgriezties pie pamatiem

Tāpat kā jebkuras citas prasmes gadījumā, būtiski ir apgūt Python pamatus. Lai gan tā var nebūt aizraujošākā mācību procesa daļa, pamatsintakses izpratne ir nepieciešama, pirms varat iedziļināties sarežģītākās tēmās.

Patīkamā Python oficiālajā tīmekļa vietnē ir noderīga pamācība, kas piedāvā tiešsaistes bezmaksas Python kursu iesācējiem.

Paturiet prātā, ka pamatiem jāvelta tikai tik daudz laika, cik nepieciešams. Jo ātrāk tos apgūsiet, jo ātrāk varēsiet pāriet pie interesantākiem projektiem. Ideālā gadījumā pamatiem veltiet ne vairāk kā mēnesi.

3) Sāciet strādāt pie projektiem

Ja esat apguvis pamatus, ir pienācis laiks pielietot savas zināšanas reālos projektos. Šī praktiskā pieredze ir nenovērtējama mācību procesā un palīdzēs veidot portfolio, kas var palīdzēt darba meklēšanā.

Darbojoties pie projektiem, jūs varat saskarties ar problēmām, kas var sagādāt vilšanos. Ir izdevīgi sākt ar strukturētiem projektiem, pirms pāriet pie savām idejām. Kad esat gatavs, sāciet veidot projektus, kas jūs aizrauj, un meklējiet resursus, kad vien esat nonācis strupceļā. Pirms ķerties pie sarežģītākiem uzdevumiem, ir ļoti svarīgi apgūt atkļūdošanas prasmes.

Pakāpeniski paaugstiniet savu projektu sarežģītību, kad kļūsiet pārliecinātāks par savām spējām.

Paturiet prātā, ka Python nepārtraukti attīstās, tāpēc nepārtraukta mācīšanās un darbs pie projektiem ir būtisks, lai paliktu aktuāls. Lai gan Python apguve var būt prasīga, ar nelielu neatlaidību tā joprojām ir patīkama valoda.

4) Kā apgūt Python bez maksas

Python plašais lietojums un daudzpusība ir padarījusi to par populāru izvēli tiem, kas vēlas uzsākt darbu tehnoloģiju nozarē. Daudzi studenti meklē bezmaksas Python tiešsaistes kursus, lai uzsāktu savu programmēšanas ceļu. Zemāk ir pieci lieliski resursi, kur Python var apgūt bez maksas:

i) Microsoft ievads Python kursā

Šis iesācējiem draudzīgais kurss māca Python kodēšanas pamatus un kā lietot Python interpretatoru.

ii) Google Python kurss

Šis kurss, kas paredzēts iesācējiem ar nelielu programmēšanas pieredzi, ietver kodēšanas uzdevumus, video lekcijas un rakstiskus materiālus.

iii) Educative piedāvā apgūt Python 3 no nulles

Šis interaktīvais kurss piedāvā 75 nodarbības 10 stundu garumā, kas lieliski noderēs, lai soli pa solim apgūtu Python.

iv) Mācies Python vietnē Udemy

Udemy piedāvātais kurss iesācējiem ir ideāli piemērots tiem, kam nav iepriekšējas pieredzes programmēšanā.

v) Mācies Python vietnē Coursera

Mičiganas Universitāte piedāvā šo kursu iesācējiem, lai apgūtu programmēšanas pamatus.

Mēs ceram, ka šis raksts ir atbildējis uz jūsu jautājumiem par to, kā apgūt Python un kā to apgūt bez maksas. Ņemot vērā tā nozīmi tehnoloģiju nozarē, tagad ir lielisks laiks, lai ienirt Python programmēšanā.