Flavor Flav ir oficiālais ASV sieviešu ūdenspolo komandas uzmundrinātājs Parīzes Olimpiskajās spēlēs.

Flavor Flav ir oficiālais ASV sieviešu ūdenspolo komandas uzmundrinātājs Parīzes Olimpiskajās spēlēs.

Maggie Stefensa lūdz papildu atbalstu ASV sieviešu ūdenspolo komandai

Maggie Stefensa, ASV sieviešu ūdenspolo komandas kapteine, lūdza papildu atbalstu komandai, un viens pārsteidzošs atbildes vēstījums viņu īpaši pārsteidza.

Atbalsts no repera ar pulksteni

Flavor Flav, iedvesmojies no Stefensas Instagram ieraksta, ir nolēmis palīdzēt ASV komandai, kas šovasar Parīzes Olimpiskajās spēlēs tiecas pēc nebijuša ceturta zelta medaļa pēc kārtas. Viņš ir noslēdzis līgumu, kas padarīs viņu par ASV Ūdenspolo sponsoru un oficiālo uzmundrinātāju programmai, kas meklē lielāku uzmanību.

65 gadus vecais Flav, grupas Public Enemy dibinātājs un uzmundrinātājs, ir iegremdējies savos jaunajos pienākumos, izceļot dažus no komandas labākajiem spēlētājiem sociālajos medijos. Viņš arī plāno vērot sieviešu komandas spēles Parīzē.

“Kad es iznākšu un vērošu šo ūdenspolo komandu… ‘ASV! ASV!’ Jā, es būšu lielākais uzmundrinātājs, kāds viņiem jebkad dzīvē bijis,” viņš teica AP piektdien. “Es būšu lielāks par jebkuru līderi, kāds viņiem jebkad dzīvē bijis. Es atbalstīšu šo komandu, un es atbalstīšu šo komandu uzvarēt zelta medaļu.”

Uzvarēšana ir bijusi parasta ASV sieviešu komandas rezultāts kopš 2012. gada Olimpiskajām spēlēm. Taču tā nav piesaistījusi tādu pašu uzmanību vai atbalstu kā līdzīgi dominējošas Amerikas programmas, galvenokārt tāpēc, ka ūdenspolo lielākajā daļā pasaules joprojām ir nišas sports.

Tas – kopā ar nedaudz nostalģiju – pamudināja 30 gadus veco Stefensu, pēdējo atlikušo 2012. gada komandas locekli, publicēt Instagram. Izteikusi pateicību par iespēju spēlēt un mīlestību pret savu sporta veidu, viņa arī aicināja ikvienu ieraksta lasītāju iepazīties ar savu komandu un uzsvēra pastāvīgo finansiālo cīņu lielākajai daļai olimpisko sportistu.

“Mums ir bijis daudz komentāru ‘Ak, cik forši, ko tu esi paveicis. Žēl, ka tu neesi futbolists vai basketbolists, jo tava komanda iegūtu daudz vairāk publicitātes vai atbalsta,'” Stefensa teica piektdien no Parīzes, kur komanda ir treniņbraucienā pirms Olimpiskajām spēlēm.

“Un tā vietā mēs joprojām esam turpat, kur bijām pirms 12 gadiem, kas man nav mērķis. Es vienmēr esmu vēlējusies virzīt sporta veidu uz priekšu.”

Flavor Flav kļūst par ASV ūdenspolo atbalstītāju

Flav, kurš tika ievests Rock and Roll slavas zālē ar grupu Public Enemy 2013. gadā, uzzināja par Stefensas ierakstu no sava menedžera un nolēma, ka vēlas palīdzēt.

“Viena lieta par mani – es zinu, kādas sajūtas ir gribēt redzēt sapni piepildīties,” teica Flav, kurš ir pazīstams ar lielu pulksteni uz ķēdes ap kaklu. “Es zinu, kādas sajūtas ir gribēt sasniegt mērķi, un es esmu tāds cilvēks, ka ja es redzu tevi cenšamies, tad es darīšu visu iespējamo, lai tev palīdzētu.”

Stefensa teica, ka bija “ļoti nereāli”, kad Flav – kura tiesiskais vārds ir Viljams Džonatans Dreitons juniors – sazinājās. Uz jautājumu, ko viņa zināja par Flav un Public Enemy pirms savienojuma, Stefensa nekavējoties imitēja Flav biežo “Flavor Flav!” deklarāciju.

Stefensa ir viena no vecākajiem ASV komandas spēlētajiem, bet viņa teica, ka Raiena Neišula, 24 gadus veca, bija Public Enemy savos top pieci mūzikas straumēšanas servisā Spotify. Arī daži no komandas treneriem un Stefensas ģimene bija sajūsmā par partnerattiecībām.

“Mana visa ģimene bija tāda ‘Vai tas ir īsts? Flav tagad ir ūdenspolo pasaules daļa?’ Stefensa teica. “Es biju tāda ‘Es nezinu, kas notiek, bet es gribu valkāt pulksteni tieši tagad un tā es jūtos.'”

ASV ūdenspolo komandai ir vēl viens augsta profila atbalstītājs

ASV sieviešu komanda arī ir vēl viens augsta profila atbalstītājs – mūziķe Teilore Svifta. Viņi apmeklēja mūziķes Eras Tour koncertu piektdien vakarā La Défense Arena – norises vietu sieviešu ūdenspolo finālam 10. augustā.

Sieviešu nacionālās komandas menedžere Alija Beka sazinājusies ar Sviftas nometni un pārsteigusi komandu ar biļetēm. Flav teica, ka arī viņš sazinājies ar Sviftas komandu, bet biļetes jau bija apstiprinātas.

Flav, kurš strādā pie cita turnejas ar Public Enemy, kas varētu sākties vēl šogad, tad pacēla T-kreklu ar savu attēlu, uz kura bija uzraksts “KING SWIFTIE”.

“Es lepojos atbalstot Teilori… Flavor Flav ir Swiftie, visu Swiftie karalis,” viņš teica.

Tas ir vēl viens savienojums Flavam ar savu jauno iecienīto komandu.