Equinox piedāvā 40 000 dolāru vērtu personalizētu veselības programmu, lai palīdzētu jums dzīvot ilgāk. Lūk, kas tajā ietilpst

Equinox piedāvā 40 000 dolāru vērtu personalizētu veselības programmu, lai palīdzētu jums dzīvot ilgāk. Lūk, kas tajā ietilpst

Lukss fitnesa zīmols piedāvā personalizētu ilgmūžības programmu

Lukss fitnesa zīmols ir pazīstams ar divām lietām: augstas klases veselības aprūpes piedāvājumu un ļoti augstām cenām. Šonedēļ zīmols izziņo jaunu personalizētu ilgmūžības programmu, kas dalībniekiem nodrošinās plašu padziļinātu novērtējumu un vadlīniju klāstu par 40 000 ASV dolāru gadā.

“Mūsu zīmols vienmēr ir spējis paredzēt patērētāju vajadzības un izstrādāt atbalsta programmas,” saka Džūlija Klima, stratēģisko partnerattiecību un biznesa attīstības viceprezidente. Viņa norāda, ka uzņēmums sāka saņemt ziņas no dalībniekiem – izglītotiem patērētājiem, kuriem patīk paaugstināt savu sniegumu – par to, kā viņi dalās ar asins analīžu rezultātiem ar saviem treneriem, meklējot personalizētus veidus, kā pielāgot savus treniņus un uzturu.

“Mēs domājām, ja zinām, ka nākotnē treniņu un snieguma personalizēšana ir svarīga, tad sadarbojamies ar labāko uzņēmumu un ārstiem,” saka Klima. Tādēļ programma tiek piedāvāta sadarbībā ar personisko veselības pārvaldības platformu, kas ietver piekļuvi vairāk nekā 100 laboratorijas testiem.

Klima salīdzina jauno pieeju ar augstas klases sportistu darbību, kuri parasti strādā ar komandu, lai sasniegtu optimālu sniegumu. “Ir ārsts, uztura speciālists, miega treneris, garīgās snieguma treneris, un viņi visi strādā kopā kā komanda,” viņa saka. “Tas ir dati, bet cilvēka vadīta pieeja.”

Un sportisti, viņa norāda, nav tikai fitnesa profesionāļi. “Uzņēmumu vadītāji ir sportisti, mūziķi ir sportisti … Mēs piesaistām patērētājus, kuri vēlas pievienot vairāk enerģijas un dzīvotspējas savam sniegumam,” viņa saka. “Treniņu veidošana ap kustību, uzturu un atjaunošanos ir tas, ko mēs esam darījuši gadiem ilgi un tagad būtiski to uzlabojam.”

Ko ietver 40 000 ASV dolāru vērtā ilgmūžības programma

Programma tiks ieviesta dzīvē šī mēneša beigās Ņujorkā un Teksasā (ar jauniem tirgiem, kas tiek pievienoti gada laikā), kur personīgais “konsjeržs” vadīs ieinteresētos dalībniekus caur medicīniskajiem jautājumiem; veicot diagnostiku ap kustību, uzturu un miegu, lai noteiktu pamatvērtības; un veicot laboratorijas testus vairāk nekā 100 biomarķieriem līdz pat četras reizes gadā. Citas priekšrocības ietver personisko treniņu ar pieredzējušiem treneriem trīs reizes nedēļā, divreiz mēnesī notiekošu uztura un miega konsultēšanu, masāžas terapiju reizi mēnesī.

Tas viss maksā 3000 ASV dolārus mēnesī, ar nepieciešamo sešu mēnešu saistību – papildus vidējai 300 ASV dolāru mēneša pamata abonementa maksa (kas atšķiras atkarībā no tirgus) – kopsummā veidojot 40 000 ASV dolāru gadā.

Runājot par cenu punktu, Klima uzsver, ka tas ļauj dalībniekiem mijiedarboties “ar augstas klases ekspertu jebkurā no kategorijām aptuveni 16 stundas mēnesī.”

Tendence ir izplatījusies pat ceļojumu nozarē, ar viesnīcām visā pasaulē, tostarp Four Seasons, kas piedāvā šūnu terapijas un biomarķieru testus, saka McGroarty, lai gan viņa norāda, ka ikdienas veselības centri ir loģiski iekļauti sporta zālēs. “Ja jūs tiešām esat aizrāvies ar šo nežēlīgo pašoptimizēšanu un testēšanu, jūs vēlaties to darīt ikdienas veidā,” viņa saka. “Arī ilgmūžības modelis bez fitnesa nav loģisks.”