Dzīvokļu īrnieki vairāk rūpējas par to, lai dzīvoklis būtu draudzīgs mājdzīvniekiem, nekā par to, lai būtu veļas mašīna, liecina Zillow un Bark pētījums.

Dzīvokļu īrnieki vairāk rūpējas par to, lai dzīvoklis būtu draudzīgs mājdzīvniekiem, nekā par to, lai būtu veļas mašīna, liecina Zillow un Bark pētījums.

Mājas medības šodienas tirgū

Mājas meklēšana šodienas tirgū ir izaicinājums – neatkarīgi no tā, vai pērkat vai īrējat. Neskatoties uz augstajām īres cenām, galvenā mājokļa meklētāju rūpe ir atrast vietu, kur varētu dzīvot ar savu mīļoto mājdzīvnieku.

Mājdzīvnieku draudzīgākās pilsētas ASV

Jaunākajā pētījumā, kas veikts sadarbībā ar mājokļu meklēšanas platformu un mājdzīvnieku preču zīmolu, tika izstrādāts svērtais indekss, izmantojot divus galvenos datu punktus: platformas dati par mājdzīvniekiem draudzīgiem īres piedāvājumiem lielākajās ASV pilsētās pēc iedzīvotāju skaita un abonementu datiem. Tika arī izsekots procentuālais daudzums dzīvokļu, kas iekļauj “mājdzīvnieki atļauti” filtru. Pēc visu šo datu apkopošanas, trīs visdraudzīgākās mājdzīvnieku pilsētas izrādījās visas vienā štatā – Teksasā. Dalasā 79% īres piedāvājumu atļauj mājdzīvniekus, kamēr Ostinas sludinājumos tas ir 77%. Trešajā vietā ierindojas Sanantonio, kur 75% īres piedāvājumu ir mājdzīvniekiem draudzīgi. Pārējās pilsētas top 10 sarakstā (kas visas pārsniedz valsts vidējo rādītāju – 55% īres sludinājumu tiek reklamēti kā mājdzīvniekiem draudzīgi) ietver Šarloti, Indianapolisi, Denveru, Ņujorku, Fīniksu, Sietlu un Džeksonvilu, Floridā.

Ko mājdzīvnieku īpašniekiem vajadzētu ņemt vērā, pārvietojoties

Lai gan daudzi īres piedāvājumi tiek uzskaitīti kā mājdzīvniekiem draudzīgi, dažas īpašuma vietas var ierobežot mājdzīvnieku šķirnes un izmērus. Turklāt – daži mājokļu tirgi vienkārši ir piemērotāki noteiktām šķirnēm. Citiem vārdiem sakot, ir vienkārši un pieejami turēt mazāku šķirni tirdzniecības tirgū kā Ņujorkas pilsētā, kur vieta ir ierobežota – bet rietumu tirgos kā Denvera un Sietla turēt lielāku suni ir saprātīgāk.

Patiesi, populārākais suņu šķirne Ņujorkas pilsētā ir franču buldogs, kamēr labradoru retrīveri un zelta retrīveri valda Dalasas un Ostinas tirgos. Tikmēr Amerikas pitbultenjeri un Austrālijas gani ir īpaši populāri Fīniksas, Sietlas un Džeksonvilas tirgos.

Meklējot dzīvokli ar mājdzīvniekiem, platformas komunikācijas vadītaja iesaka izmantot platformas filtrus, lai atvieglotu procesu.

Būtu žēl “saņemt cerības vai iemīlēties dzīvoklī, lai uzzinātu [ka] nevarat paņemt līdzi savu mīļoto mājdzīvnieku”, viņa saka. “Tieši tāpēc izmantojiet filtrus.”