Dzīvības apdrošināšanas priekšrocību maksimāla izmantošana, kamēr vēl esat dzīvs

Dzīvības apdrošināšanas priekšrocību maksimāla izmantošana, kamēr vēl esat dzīvs

Dzīvības apdrošināšana ir finansiāls instruments, kas nodrošina naudas atbalstu jūsu tuviniekiem jūsu nāves gadījumā. Maksājot prēmijas apdrošinātājam, jūs nodrošināsiet, ka pēc jūsu nāves norādītajam labuma guvējam tiks izmaksāta naudas summa. Izmaksas termiņš var atšķirties atkarībā no polises specifikas un nāves iemesla, sākot no dažām nedēļām līdz pat mēnešiem. Ir ļoti svarīgi izprast savas polises detaļas un risināt visas problēmas ar apdrošinātāju. Turklāt dzīvības apdrošināšana var palīdzēt mājokļa iegādei, jo īpaši tiem, kuriem var būt grūti patstāvīgi nodrošināt hipotekāro kredītu vai kuri vēlas nodrošināt hipotekāro kredītu kādam citam.

Lai gan parasti to saista ar pabalstiem pēc nāves, dzīvības apdrošināšana var būt izdevīga arī dzīves laikā. Lūk, daži veidi, kā to izmantot:

Atgūsti aizdevumu no polises:

Noteiktas polises, piemēram, pilna dzīvības apdrošināšana, laika gaitā uzkrāj naudas vērtību. Jūs varētu aizņemties no šīs naudas vērtības vai izņemt to finanšu vajadzībām, lai gan tas varētu ietekmēt polises vērtību un nāves pabalstu, kā arī iespējamās nodokļu sekas.

Dzīvdienas aprūpe:

Dažās polisēs ir iekļauti papildinājumi, kas ļauj segt ilgtermiņa aprūpes izdevumus, piemēram, aprūpi veco ļaužu mājokļos vai aprūpes mājās.

Pārdodiet polisi:

Jūs varat pārdot savu polisi, izmantojot mūža norēķinus, ja tā vairs nav nepieciešama vai vēlama. Pirms šādu lēmumu pieņemšanas vienmēr pārskatiet polises noteikumus un konsultējieties ar finanšu ekspertu.

Nosakiet savas apdrošināšanas vajadzības:

Izvērtējiet, cik liela apdrošināšana jums ir nepieciešama, pamatojoties uz savu finansiālo stāvokli un hipotēkas summu. Ņemiet vērā visus parādus vai izdevumus, kurus būtu nepieciešams segt jūsu nāves gadījumā.

Ieinteresējieties par piemērotu polisi:

Izprotot nepieciešamo segumu, salīdziniet dažādas polises, piemēram, termiņdzīvības, mūža apdrošināšanas, mūža apdrošināšanas un universālā mūža apdrošināšanas polises no dažādiem apdrošinātājiem, lai atrastu vispiemērotāko savām vajadzībām un budžetam.

Izmantojiet polisi kā nodrošinājumu:

Piegādājoties dzīvības apdrošināšanas polisi, to var izmantot kā nodrošinājumu hipotekārajam kredītam. Ja jūs mirstat, pirms hipotēka ir pilnībā atmaksāta, aizdevējs izmantos apdrošināšanas atlīdzību, lai nokārtotu atlikušo hipotēkas atlikumu.

Izmantojiet polisi, lai aizsargātu savus tuviniekus:

Dzīvības apdrošināšana var arī nodrošināt mājokli tuviniekiem, nodrošinot līdzekļus hipotekārā kredīta un citu izdevumu segšanai jūsu nāves gadījumā.

Dzīvības apdrošināšanas izmantošana mājokļa iegādei var būt prātīga, sniedzot finansiālu drošību sev vai tuviniekam. Tikai pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo polisi, un pirms tam rūpīgi izvērtējiet savas apdrošināšanas vajadzības.

FAQ

Vai dzīvības apdrošināšanu var izmantot mājokļa iegādei?

Ja, dažas dzīvības apdrošināšanas polises ar uzkrāto naudas vērtību potenciāli var palīdzēt iegādāties māju. Tomēr, pirms izmantot dzīvības apdrošināšanu šim nolūkam, ir jāizvērtē visas finanšu iespējas un jākonsultējas ar profesionāli.

Kāds dzīvības apdrošināšanas apjoms man ir nepieciešams?

Nepieciešamā dzīvības apdrošināšanas summa ir atšķirīga katram indivīdam un ir atkarīga no tādiem faktoriem kā ienākumi, parādi, apgādājamie un finanšu mērķi. Vispārpieņemta vadlīnija ir 5-10 reizes lielāka izmaksa nāves gadījumā nekā gada ienākumi, taču personīgie apstākļi var prasīt lielāku summu. Konsultācijas ar finanšu speciālistu var palīdzēt noteikt pareizo apdrošināšanas summu.

Kā izvēlēties pareizo dzīvības apdrošināšanas polisi?

Izvēloties apdrošināšanas polisi, ņemiet vērā tādus faktorus kā polises veids, seguma summa un budžets. Ieteicams salīdzināt vairākus apdrošinātājus un konsultēties ar finanšu konsultantu vai apdrošināšanas speciālistu.

Vai es varu izmantot dzīvības apdrošināšanu, lai nopirktu māju tuviniekam?

Ja, dzīvības apdrošināšanu var izmantot, lai nodrošinātu hipotekāro kredītu tuviniekam, ar polises ienākumiem sedzot hipotekāro kredītu un citus izdevumus pēc Jūsu nāves.

Kas notiks, ja es nomiršu pirms hipotekārā kredīta atmaksāšanas?

Ja Jūs mirstat pirms hipotēkas nokārtošanas un kā nodrošinājumu esat izmantojis dzīvības apdrošināšanu, aizdevējs izmantos polises izmaksu, lai dzēstu atlikušo hipotēkas atlikumu. Ja šādas vienošanās netiek veiktas, par parādu var būt atbildīgi labuma guvēji vai mantojuma atstājējs.