Donalds Tramps saskaras ar finansiālu spriedzi, jo pieaugošie juridiskie izdevumi izsmeļ viņa atlikušos 6,8 miljonus ASV dolāru, kas paredzēti advokātu honorāriem.

Donalds Tramps saskaras ar finansiālu spriedzi, jo pieaugošie juridiskie izdevumi izsmeļ viņa atlikušos 6,8 miljonus ASV dolāru, kas paredzēti advokātu honorāriem.

Bijušais prezidents saskaras ar finansiālu spriedzi juridisko cīņu vidū

Martā bijušais prezidents iztērēja ievērojamus 4,9 miljonus ASV dolāru par juridiskajām izmaksām, viņa juridiskajā fondā paliekot tikai 6,8 miljoni ASV dolāru. Ņemot vērā pieaugošās izmaksas saistībā ar notiekošajām tiesas prāvām, tas viņu ir nostādījis nestabilajā finansiālajā situācijā

Veic papildu līdzekļu meklējumus

Manhetenā turpinoties tiesas procesiem, bijušajam līderim ir jāmeklē alternatīvi finansējuma avoti, lai segtu savus juridiskos izdevumus. Starp iespējām ir arī ziedojumu pieprasīšana, lai gan Republikāņu nacionālā komiteja ir atteikusies palīdzēt segt juridiskos izdevumus.

Pirmais juridiskā finansējuma avots ir līdera politiskās rīcības komiteja, kas kopš pagājušā gada sākuma juridiskajiem izdevumiem jau ir iztērējusi vairāk nekā 62 miljonus ASV dolāru

Komitejai ir palikuši aptuveni 4 miljoni ASV dolāru, tāpēc tā var arī pieprasīt 2,8 miljonu ASV dolāru atmaksu no sabiedrotās super-PAC, kas sākotnēji bija iepriekšējā gadā veiktie ziedojumi

Prezidenta kandidātam nepieredzēti juridiski izaicinājumi

Bijušā prezidenta juridiskās nepatikšanas ir bezprecedenta problēmas, jo trīs tiesas procesos viņš ir notiesāts par seksuālu vardarbību, apmelošanu un finanšu krāpšanu saistībā ar aktīvu novērtēšanu. Turklāt viņam ir ierosinātas vēl četras kriminālvajāšanas, tostarp apsūdzības sazvērestībā, lai gāztu prezidenta vēlēšanas. Viņa pirmais kriminālprocess sākās tikai pagājušajā nedēļā.

Nav spīti tam, ka viņš ir republikāņu kandidāts, viņš ir finansiāli neizdevīgākā situācijā salīdzinājumā ar prezidentu Džo Baidenu un Demokrātu partiju, kuras līdzekļi ir divreiz lielāki par viņa līdzekļiem.

Līdzekļu vākšanas centieni un ziedojumi

Savienības superpolitiskās rīcības komiteja savāca 14 miljonus ASV dolāru, bet arī iztērēja 6,3 miljonus ASV dolāru, kā norādīts nesen iesniegtajos dokumentos. Šai grupai ir juridiski ierobežojumi tieši apmaksāt bijušā prezidenta juridiskos izdevumus

Nozīmīgi ieguldījumi šajā superpasākumā ir bijušā Mazās uzņēmējdarbības administrācijas vadītāja ieguldījums 5 miljonu ASV dolāru apmērā un nekustamā īpašuma un kosmosa uzņēmēja ieguldījums 4,2 miljonu ASV dolāru apmērā. Turklāt vietējās arodbiedrības PAC ieguldīja 50 000 ASV dolāru.