Dodžera superzvaigznes uzticības persona atzina savu vainu 17 miljonu dolāru zādzībā no spēka sitēja, lai segtu parādus.

Dodžera superzvaigznes uzticības persona atzina savu vainu 17 miljonu dolāru zādzībā no spēka sitēja, lai segtu parādus.

Losandželosas “Dodgers” zvaigznes tulks piekrīt atzīt savu vainu krimināllietā

Losandželosas “Dodgers” zvaigznes Šohei Otani tulks ir piekritusi atzīt savu vainu krimināllietā pēc tam, kad slepeni pārskaitīja aptuveni 17 miljonus dolāru no spēlētāja konta, lai segtu azartspēļu parādus.

Tulks izmantojis nelegālu azartspēļu operāciju

Ippei Mizuhara radīja parādu, izmantojot nelegālu azartspēļu operāciju, par kuru Otani neko nezināja, trešdien paziņoja ASV Tieslietu departaments. Mizuhara gaida, ka tuvākajās nedēļās atzīs savu vainu banku krāpšanā un nepatiesas nodokļu deklarācijas iesniegšanā.

“Viņš izmantoja savu uzticības pozīciju, lai izmantotu kungu Otani un finansētu bīstamu azartspēļu ieradumu,” sacīja Martins Estrada, ASV prokurors Centrālajam Kalifornijas apgabalam.

Otani kļūst par MLB zīmola globālās paplašināšanas simbolu

Viņa līguma noslēgšana nāk laikā, kad Otani, reta metēja un sitēja kombinācija, kas decembrī parakstīja rekordlielu 700 miljonu dolāru līgumu ar “Dodgers”, ir kļuvis par MLB centieniem paplašināt savu zīmolu visā pasaulē simbolu.

Japāņu brīnumbērns sāka spēlēt Kalifornijā 2018. gadā un paļāvās uz Mizuharu kā savu tulku, kad viņa karjera ASV sāka uzņemt apgriezienus. Mizuhara, kuram aprīlī tika izvirzītas apsūdzības, bija ne tikai 29 gadus vecā spēlētāja tulks, bet arī tuvs draugs un faktiskais menedžeris, saskaņā ar federālo prokuroru teikto.

Mizuharas advokāts Maikls Frīdmans atteicās komentēt. “Dodgers” pārstāvis uzreiz neatbildēja uz e-pasta pieprasījumu sniegt komentāru.

Mizuhara izmantojis Otani bankas konta piekļuves datus

Mizuharas krāpšanas detaļas tika atklātas trešdien, kad Tieslietu departaments paziņoja par viņa plānu atzīt savu vainu. Mizuhara ieguva piekļuvi Otani bankas kontam, palīdzot viņam atvērt kontu Phoenix filiālē 2018. gadā. Mizuhara sāka likt likmes nelegālam bukmeikerim no 2021. gada septembra. Smagi parādā, viņš izmantoja Otani bankas pieslēguma datus nākamo divarpus gadu laikā, lai iegūtu neierobežotu piekļuvi viņa alga.

Viņš arī mainīja drošības protokolus Otani kontā tā, lai banka zvanītu Mizuharai, lai apstiprinātu jebkurus pārskaitījumus, saskaņā ar prokuroriem.

Valdība apgalvo, ka tulks ir nozadzis gandrīz 17 miljonus dolāru no Otani kontiem. Viņam draud vairāk nekā 30 gadu cietumsods.

Neskatoties uz novirzīšanu no skandāla, Otani piedzīvo lielisku sezonu “Dodgers”, kas atrodas Nacionālajā līgas Rietumu virsotnē. Viņš vada komandu pēc vidējā sitiena koeficienta, mājas skrējieniem un sitienu skaita.

Roku traumas dēļ viņš šogad nav varējis mest. Pirms līguma parakstīšanas ar “Dodgers”, viņš sešas sezonas spēlēja Losandželosas “Angels” komandai lejup pa šoseju Anaheimā.