Disney+ drīzumā pārraidīs tiešraides sporta pasākumus

Disney+ drīzumā pārraidīs tiešraides sporta pasākumus

Pievienojiet Disney+ pie straumēšanas pakalpojumu skaita, kas plāno pārraidīt tiešraides sporta spēles

Uzņēmuma vadītājs nesen paziņoja, ka populārais straumēšanas serviss, kas pazīstams ar tādiem šoviem kā The Mandalorian un klasiskajām Disney filmām, gada beigās pievienos saturu no ESPN, ieskaitot tiešraides pasākumus.

ESPN satura pievienošana Disney+

“Līdz šī gada beigām mēs Disney+ pievienosim ESPN sadaļu, dodot visiem ASV abonentiem piekļuvi izvēlētām tiešraides spēlēm un studijas programmēšanai Disney+ lietotnē,” teica vadītājs. “Mēs to uzskatām par pirmo soli, lai tuvinātu ESPN Disney+ skatītājiem, gatavojoties mūsu uzlabotā ESPN straumēšanas pakalpojuma palaišanai 2025. gada rudenī.”

Kaut arī detaļas vēl ir neskaidras, vadītājs norādīja, ka tikai “nesignifikants” daudzums ESPN programmas būs pieejams viņu galvenajā straumēšanas pakalpojumā, iespējams, lai piesaistītu abonentus maksas ESPN iespējai. Disney+ šogad agrāk pievienoja dažas Hulu programmas, un tas palīdzēja pakalpojumam sasniegt pirmo peļņas ceturksni šī gada pirmajos trīs mēnešos. Disney+ uzņēmumam atnesa 47 miljonus dolāru.

Disney izvēles iespējas tiešraides sportam

Uzņēmumam būs daudz tiešraides sporta iespēju, no kurām izvēlēties. Pašlaik tiek pabeigta vienošanās ar Fox Sports un Warner Bros. Discovery par sporta straumēšanas pakalpojuma palaišanu, kas pārraidīs spēles no NFL, MLB, NBA un NHL.

Citi straumēšanas pakalpojumi arī pievēršas tiešraides sportam

Disney nav vienīgais straumēšanas pakalpojums, kas pievēršas tiešraides sportam. Janvārī Amazon parakstīja līgumu ar Diamond Sports, lai dotu Prime Video abonentiem piekļuvi MLB, NBA un NHL spēlēm. Uzņēmums arī pārraidīs NFL izslēgšanas spēli nākamajā gadā.

Tikmēr Apple ir ieguldījis lielas summas Major League Soccer un MLB spēlēs. Un straumēšanas pakalpojums Max pagājušajā gadā paziņoja par plāniem piedāvāt saviem abonentiem piekļuvi tiešraides sporta pasākumiem ierobežotu laiku. Lietotāji, kas izvēlas papildu paketi sadarbībā ar Bleacher Report, maksās 10 dolāru mēnesī piemaksu. Paketē iekļautas spēles no MLB, NHL, NBA, NCAA vīriešu martas trakums, ASV futbols un vairāk.

Tiešraides sports tiek uzskatīts par neiztrūkstošu programmējumu, kas piesaista skatītājus straumēšanas pakalpojumam un var mudināt viņus palikt ilgāk pēc tam.