Disneja 1,9 miljardu dolāru plāns paplašināt Dienvidkalifornijas Disneja izklaides parkus apstiprināts Anaheimā

Disneja 1,9 miljardu dolāru plāns paplašināt Dienvidkalifornijas Disneja izklaides parkus apstiprināts Anaheimā

Disney saņem atļauju paplašināt savus Dienvidkalifornijas atrakciju parkus

Disney ir saņēmis būtisku atļauju paplašināt savus Dienvidkalifornijas atrakciju parkus, veicot pirmos nozīmīgos uzlabojumus savā ikoniskajā Disneyland parkā pēdējo desmitgažu laikā.

Anaheimas pilsētas padome vienbalsīgi atbalsta plānu

Anaheimas pilsētas padome otrdien vienbalsīgi nobalsoja par plānu pārveidot Disney 490 akru (488 hektāru) teritoriju blīvi apdzīvotajā Dienvidkalifornijā, pārvietojot autostāvvietas uz daudzstāvu struktūru un pārveidojot milzīgu teritoriju ar jaunām izklaides iespējām un atrakcijām. Tas bija otrais, nepieciešamais balsojums par plānu pēc tam, kad padome sākotnēji to apstiprināja pagājušajā mēnesī. Apstiprinātās zonēšanas izmaiņas un likumi stāsies spēkā pēc 30 dienām.

Plāns nesniedz parkiem fizisku paplašinājumu

Plāns neparedz parku fizisko paplašināšanu, bet palīdzēs Disney radīt jaunas, aizraujošas pieredzes apmeklētājiem, veidojot tādas zemes kā sniegotais ciemats Arendelle no “Ledus sirds” vai dzīvniekiem pilna metropole “Zootopia”. Tas prasa Disney ieguldīt vismaz 1,9 miljardus dolāru projektā nākamo desmitgažu laikā un iztērēt desmitiem miljonu dolāru ielu uzlabošanai, pieejamai mājokļu nodrošināšanai un citai infrastruktūrai 345 000 iedzīvotāju pilsētā.

Pirmais lielais lūgums par izmaiņām kopš 1990. gadiem

Tas ir pirmais reizes, kad Disney ir meklējis lielas izmaiņas savos Kalifornijas atrakciju parkos kopš 1990. gadiem, kad uzņēmums ieguva atļaujas pārvērst Disneyland, savu sākotnējo atrakciju parku, ko dēvē par “laimīgāko vietu uz zemes” un kas tika uzbūvēts 1955. gadā, par kūrortu centru. Vēlāk tika uzbūvēts atrakciju parks Disney California Adventure un iepirkšanās un izklaides zona Downtown Disney pilsētā 30 jūdzes (48 kilometri) dienvidaustrumos no Losandželosas.

Disneyland bija otrs visvairāk apmeklētais atrakciju parks pasaulē 2022. gadā ar 16,8 miljoniem apmeklētāju, saskaņā ar ziņojumu no Themed Entertainment Association un AECOM.