Citi izlaiž Strata Premier karti, atjauninājumu Citi Premier kartes versijai

Citi izlaiž Strata Premier karti, atjauninājumu Citi Premier kartes versijai

Jaunais Citi Strata Premier piedāvā vairāk atalgojumu un aizsardzību

Pirms paziņojuma, Citi Premier karte piedāvāja 10 punktus par katru dolāru viesnīcās, auto nomā un atrakcijās, kas rezervētas caur Citi Travel portālu līdz 2024. gada 30. jūnijam. Ar pārveidoto Strata Premier karti šī atalgojuma likme kļūs pastāvīga.

Jaunā karte arī piedāvā 3 punktus par katru dolāru, kas iztērēts elektroauto uzlādes stacijās.

Šīs bonusu kategorijas tiek piedāvātas papildus 3 punktiem par katru dolāru, ko kartes īpašnieki jau nopelna restorānos, lielveikalos, degvielas uzpildes stacijās, gaisa ceļojumos un viesnīcās, un 1 punktu par katru dolāru citiem pirkumiem.

Turklāt karte tagad piedāvā vairāk ceļojumu aizsardzības priekšrocības, padarot to par labāku izvēli, lai segtu jūsu ceļojumu izdevumus. Jaunie un esošie kartes īpašnieki iegūs šādas priekšrocības:

  • Ceļojuma atcelšanas un pārtraukšanas apdrošināšana: Piedāvā kompensāciju par noteiktiem neatmaksājamiem izdevumiem, ko uzņēmējs iekasējis, ja jūsu ceļojums tiek atcelts vai pārtraukts kāda segta iemesla dēļ.
  • Ceļojuma aizkavēšanas apdrošināšana: Piedāvā kompensāciju par noteiktiem izdevumiem, piemēram, ēdienu un viesnīcas izmitināšanu, ja jūsu ceļojums tiek aizkavēts uzņēmēja dēļ noteiktu laiku.
  • Bagāžas zaudēšanas vai bojājumu apdrošināšana: Nodrošina aizsardzību personiskajiem mantumiem, kas ir zaudēti vai bojāti uzņēmēja dēļ.
  • MasterRental segums: Piedāvā sadursmes bojājumu atbrīvojuma segumu, ja jūs piedzīvojat negadījumu ar nomas automašīnu (kad maksājat ar šo karti un atteicat nomas uzņēmuma segumu pie letes).

Jaunais Strata Premier saglabā arī sākotnējās kartes viesnīcas kredīta priekšrocību, kas dod kartes īpašniekiem 100 dolāru atlaides vienai viesnīcas uzturēšanai par 500 dolāriem vai vairāk (neieskaitot nodokļus un maksas), kad rezervē caur Citi Travel portālu. Jūs varat saņemt labumu vienu reizi kalendārajā gadā.

Pieteikties tagad un saņemt palielinātu sveiciena piedāvājumu

Lai svinētu kartes atsākšanu, Citi piedāvā uzlabotu sveiciena bonusu ierobežotu laiku: 75 000 bonusa punktus, kad iztērējat 4000 dolārus pirmajos trīs mēnešos no konta atvēršanas.

Kontekstam, kartes standarta bonuss ir 60 000 bonusa punkti, kad iztērējat 4000 dolārus pirmajos trīs mēnešos. Citos vārdos, jūs saņemsit 150 dolāru vairāk vērtībā ceļojumu, skaidras naudas vai dāvanu karšu veidolā, ja pieteiksieties pirms piedāvājuma beigām.

Turklāt ņemiet vērā, ka potenciāli varat iegūt vēl lielāku vērtību no savas atlīdzības, pārceļot savus ThankYou punktus uz vienu no Citi daudzajiem aviokompāniju un viesnīcu lojalitātes programmu partneriem un rezervējot balvu ceļojumu.

Vai jums vajadzētu pieteikties jaunajai Citi Strata Premier kartei?

Ja jums jau ir Premier karte, jūs automātiski iegūsit Citi Strata Premier kartes jaunus atalgojuma likmes un ceļojumu aizsardzības priekšrocības. Ja vēlaties jaunu kartes dizainu, tomēr jums būs jāgaida līdz jūsu pašreizējai kartei beigsies derīguma termiņš. $95 gada maksa paliek nemainīga ar šo pārveidošanu.

Ja jūs vēl neesat kartes īpašnieks, jaunais sveiciena bonuss ir pievilcīgs – lai gan Citi ir piedāvājis līdz pat 80 000 bonusa punktiem pagātnē.

Ja domājat pieteikties jaunajai Citi Strata Premier kartei, ir svarīgi aplūkot pilnu ainu. Apskatiet savus tēriņu paradumus un ceļojumu plānus, lai novērtētu, vai kartes atalgojuma likmes un priekšrocības ir piemērotas jums.

Arī paņemiet laiku, lai salīdzinātu karti ar citiem labākajiem ceļojumu kredītkartēm. Vai meklējat karti bez gada maksas vai vienu, kas piedāvā vairāk premium priekšrocības, var būt pieejamas opcijas, kas labāk atbilst jūsu paradumiem un vajadzībām.

Tie, kas nevēlas maksāt gada maksu, var dot priekšroku kartei tamlīdzīgai Bilt Mastercard®, kas atalgo tēriņus ēdinoties, ceļojot un maksas par dzīvošanu. Tikmēr tie, kas meklē patiesi premium pieredzi un ir gatavi maksat gada maksu apmaiņa pret tajiem var vēlēties karti tamlīdzīgu The Platinum Card® no American Express ar tajiem plašajiem lidostas atpūtas telpu pieejamību.

Ko ņemt vērā

Lielie uzvarētaji ar jauno Citi Strata Premier ir esošie kartes īpašnieki, kuriem nav nepieciešams nekas darīt, lai izbaudītu jaunos atalgojuma likmes un ceļojumu priekšrocības. Tomēr jauniem pretendentiem patiks ierobežota laika sveiciena piedavājums, kas pavada kartes atsaķanu.

Ja apsverat jauno Strata Premier karti, rūpīgi izpētiet kartes funkcijas un izpētiet alternatīvas, lai nodrošinatu sev vislabako karti.

Jebkuram gadījumam ir atsvaidzinoši (atvainojiet par speli) redzēt kartes paaugstinajumu, kas pievieno vērtibu bez gada maksas palielinajuma, jo tas ir pret tendenci ko esam redzeti daudzos nesenajos kredītkaršu paaugstinajumos.