Chase IHG One Rewards Business Premier kartes sveicināšanas bonuss palielinās – drīz beigsies

Chase IHG One Rewards Business Premier kartes sveicināšanas bonuss palielinās - drīz beigsies

Jaunā IHG One Rewards Business Premier kartes sveiciena piedāvājuma detaļas

Jaunie kartes īpašnieki, kas pieteiksies IHG One Rewards Premier Business kredītkartei, var nopelnīt paaugstinātu sveiciena bonusu, ja izpildīs minimālo tēriņu slieksni: 175 000 bonusa punkti. Nopelniet 140 000 bonusa punktus pēc tam, kad pirmajos 3 mēnešos no konta atvēršanas iztērēsiet 4000 ASV dolārus pirkumiem. Turklāt nopelniet 35 000 bonusa punktus pēc tam, kad kopumā pirmajos 6 mēnešos no konta atvēršanas iztērēsiet 7000 ASV dolārus.

Salīdzinājumam, karte iepriekš piedāvāja 140 000 bonusa punktus. Bezmaksas naktis ar IHG sākas no 10 000 punktiem vai 5000 punktiem, ja rezervējat ar apbalvojumu un skaidras naudas kombināciju, bet greznāki viesnīcas un kūrorti var maksāt līdz pat 70 000 punktiem par nakti.

Citas kartes priekšrocības

Lai gan sveiciena piedāvājums var būt labs stimuls pieteikties kartei, par kuru esat interesējušies, ir svarīgi apsvērt kartes potenciālo ilgtermiņa vērtību, lai noteiktu, vai tā ir piemērota jums. Lūk, ko vēl varat sagaidīt no kartes.

IHG One Rewards Premier Business kredītkarte

  • Ievada bonuss: Ierobežota laika piedāvājums! Nopelniet līdz pat 175 000 bonusa punktiem. Nopelniet 140 000 bonusa punktus pēc tam, kad pirmajos 3 mēnešos no konta atvēršanas iztērēsiet 4000 ASV dolārus pirkumiem. Turklāt nopelniet 35 000 bonusa punktus pēc tam, kad kopumā pirmajos 6 mēnešos no konta atvēršanas iztērēsiet 7000 ASV dolārus.
  • Gada maksa: $99
  • Regulārais APR: 21.49%–28.49% mainīgs

Chase un IHG ierobežotais laika piedāvājums ir iespaidīgs, bet lai saņemtu bonusu, nepieciešams augstāks tēriņu slieksnis. Ja ceļojot dodat priekšroku IHG viesnīcām vai meklējat viesnīcas kredītkarti ar plašu viesnīcu un kūrortu klāstu – IHG piedāvā vairāk nekā 6000 īpašumus, sākot no budžeta līdz luksusa zīmoliem visā pasaulē – tad varētu būt saprātīgi pieteikties IHG One Rewards kredītkartei, kamēr sveiciena bonuss ir paaugstināts. Vien jau ceturtā bezmaksas nakts priekšrocība vien var padarīt kartes vērtas, ja tuvojas balvu uzturēšanās.

Vai jums vajadzētu pieteikties?

Apsveriet savus tēriņu un ceļojumu paradumus un novērtējiet kartes priekšrocības un gada maksas, lai noteiktu, vai tā laika gaitā sniegs jums vērtību. Arī pārliecinieties, ka karte ir piemērota jūsu biznesam. Ja personiskā karte ir labāk piemērota, apsveriet IHG One Rewards Premier karti. Ja vēlaties, lai jūsu biznesa atalgojums būtu vispārīgāks mērķis, apskatiet mūsu labāko biznesa karšu sarakstu, lai atrastu kaut ko, kas varētu būt labāk piemērots.