Bumble, iepazīšanās lietotne, kurā sievietes veic pirmo soli, izlaiž funkciju, kurā vīrieši saņem “pirmo gājienu”

Bumble, iepazīšanās lietotne, kurā sievietes veic pirmo soli, izlaiž funkciju, kurā vīrieši saņem "pirmo gājienu"

Sievietes vēsturiski ir bijušas atbildīgas par pirmo soli iepazīšanās lietotnē Bumble. Tagad vīriešiem ir iespēja sākt sarunu.

Lietotne plāno ieviest jaunu funkciju, ko sauc par “pirmajiem soļiem”, kas ļaus vīriešu lietotājiem uzsākt sarunas, balstoties uz sieviešu izvēlētiem jautājumiem. Iepriekš Bumble prasīja sievietēm uzsākt visu kontaktu, palīdzot viņām izvairīties no nevēlamiem kavētājiem un sniedzot viņām lielāku kontroli pār to, ar ko viņas mijiedarbojas.

Tas darbojas šādi: Sievietes, kas izvēlas jauno modeli, automātiski izvēlas jautājumu, kas tiek nosūtīts katram potenciālajam spēlētājam, ļaujot viņām uzzināt nedaudz vairāk par šo personu nekā informācija iepazīšanās profilā. (Viņas var izvēlēties savu jautājumu vai izvēlēties no lietotnes piedāvātajiem.) Kad vīrieši atbild, sievietēm ir 24 stundas, lai izlemtu, vai viņas vēlas turpināt.

Ja lietotājs ir nedzimuma lietotājs vai meklē viena dzimuma spēli, jebkura persona var iestatīt un atbildēt uz iepriekš izvēlēto jautājumu.

“Pirmo soļu” funkcija ir neobligāta. Sievietes netiks prasītas to iespējot un var saglabāt lietotni tādu, kāda tā ir bijusi kopš tās 2014. gada palaišanas, ja tās izvēlas.

Bumble tika izveidots ar domu par pilnvarojumu prātā, kad runa ir par tiešsaistes iepazīšanos. Bet, kā tiešsaistes iepazīšanās pasaule ir attīstījusies, Bumble ir atklājis, ka arī sieviešu līdztiesības definīcija ir mainījusies. Šodien 88% lietotnes lietotāju saka, ka tas ir par personīgo izvēli un autonomiju izlemt, kas viņiem ir pareizi.

“Daudzi [lietotāji] ir dalījušies savā nogurumā ar pašreizējo tiešsaistes iepazīšanās pieredzi, un dažiem tas ietver pirmo soli,” teica Lidiane Jones, Bumble vadītāja paziņojumā. “Mēs vēlamies attīstīties kopā ar mūsu kopieni, pārejot no fiksētas pieejas uz sieviešu vairāk iespēju sniegšanu, kā viņas mijiedarbojas.”

“Pirmo soļu” funkcija ir daļa no lielāka lietotnes pārveidojuma, kas ietver no atsvaidzinātajām krāsām līdz jaunam logotipam.