Bumble dibinātājs saka, ka jūsu iepazīšanās “mākslīgā intelekta pavēlnieks” drīz iepazīsies ar simtiem citu cilvēku “pavēlniekiem” jūsu vietā.

Bumble dibinātājs saka, ka jūsu iepazīšanās "mākslīgā intelekta pavēlnieks" drīz iepazīsies ar simtiem citu cilvēku "pavēlniekiem" jūsu vietā.

Iedomājieties šo:

Jūs esat “satikušies” ar 600 cilvēkiem Sanfrancisko, neesot ne vārda teikuši nevienam no viņiem. Tā vietā, aizņemts mazs robots ir pabeidzis bezjēdzīgo “iepazīšanās” sarunu jūsu vietā un ir pateicis jums, kuri cilvēki jums patiešām būtu jāsatiekas.

Nākotnes iepazīšanās

Tā ir iepazīšanās nākotne, saskaņā ar Whitney Wolfe Herd – un viņa to zina. Wolfe Herd ir dibinātāja un izpilddirektore Bumble, tikšanās un tīklošanās platformai, kas rosināja sievietes veikt pirmo soli.

Lai gan platforma tagad ir mainījusi šo algoritma aspektu, Wolfe Herd teica, ka uzņēmums vienmēr turēs prātā savu “Ziemeļzvaigzni”: “Drošāka, laipnāka digitālā platforma veselīgākām un vienlīdzīgākām attiecībām.

“Vienmēr likt sievietēm vadīt – nevis lai pazemotu vīriešus – bet lai patiešām pārkalibrētu to, kā mēs visi izturamies viens pret otru.”

Tāpat kā jebkura platforma, Bumble tagad navigē sevi pasaulē ar AI – kas nozīmē pārdomas par to, kā cilvēki savstarpēji mijiedarbosies arvien lielākajā čatbotu laikmetā.

Wolfe Herd teica Bloomberg Technology Summit Sanfrancisko šonedēļ, ka tas varētu racionalizēt atbilstošo procesu.

“Ja vēlaties patiešām iziet ārpus rāmjiem, pastāv pasaule, kur jūsu [AI] iepazīšanās konsultants varētu iet un satikties jūsu vietā ar citiem iepazīšanās konsultantiem,” viņa teica vadītājai Emily Chang. “Patiesi. Un tad jums nav jārunā ar 600 cilvēkiem. Tas skenēs visu Sanfrancisko jūsu vietā un teiks: ‘Šie ir trīs cilvēki, ar kuriem jums tiešām būtu jāsatiekas.'”

Un aizmirstiet par tikšanos ar draugiem, apmainoties ar piezīmēm par savu mīlas dzīvi – AI var būt tā metaforiskā pleca balsta, uz kuras raudāt.

Mākslīgais intelekts – kuram kopš OpenAI traucēja tirgu ar savu ChatGPT lielo valodas modeli – ir saņēmis milzīgu ieguldījumu apjomu – var palīdzēt cilvēkiem apmācīt, kā iepazīties un labākajā gaismā parādīt sevi potenciālajiem partneriem.

“Tātad, piemēram, tu varētu tuvākajā nākotnē runāt ar savu AI iepazīšanās konsultantu un tu varētu dalīties savos nedrošības jautājumos,” skaidroja Wolfe Herd. “‘Es tikko izgāju cauri pārtraukumam, man ir problēmas ar apņemšanos,’ un tas varētu palīdzēt jums apmācīt sevi labāk domāt par sevi.”

“Tad tas varētu sniegt jums produktīvus padomus komunikācijai ar citiem cilvēkiem,” viņa piebilda.

Ja šīs funkcijas tiešām nākotnē nonāks Bumble, tās ietekmēs miljonu pieredzi.

Patiesi, saskaņā ar Business of Apps datiem, lai gan Tinder joprojām tur tirgus daļu ASV (27%), Bumble ir tieši aiz tā (26%).

Uzņēmums arī publicēja to, ko tas sauc par “solid” pilna gada rezultātiem februārī.

2023. gada 4. ceturksnī ieņēmumi pieauga par 13,2% līdz 273,6 miljoniem dolāru no 241,6 miljoniem dolāru 2022. gada 4. ceturksnī. Kopējais maksas lietotāju skaits arī pieauga par 16,4% līdz 4 miljoniem, salīdzinot ar 3,4 miljoniem iepriekšējā gada tajā pašā ceturksnī.

Botu mīlestība ir ‘tikai modes kliedziens’

Bots un romantikas krustojums jau izraisa trauksmi sabiedrībā.

2021. gadā AI biedra lietotne Replika nonāca uzmanības centrā pēc tam, kad Apvienotajā Karalistē iestādes redzēja 19 gadus vecu vīrieti plānojam atentu uz karalieni pēc tam, kad viņu mudinaja AI draudzene, kas izveidota uz lietotnes pamata.

Eksperti ir pauduši bažas par uztveramo tiesisku vai ētisku ietvaru trūkumu lietotnēm, kas veicina dziļas saites, bet pieder uzņēmumiem, kuriem galu galā ir jāgūst peļņa.

Eksperti saka, ka viņi ir redzējuši emocionālu stresu lietotājos pēc tam, kad uzņēmumi veic izmaiņas savās lietotnēs vai pat tās slēdz, kā to darīja Soulmate AI septembrī.

Turklāt analīze par 11 romantiskajiem čatbotu lietotnēm, kas publicēta februārī bezpeļņas organizācijas Mozilla Foundation veiktajos pētījumos, atklāja, ka gandrīz katrā testētajai lietotnei tiek pārdoti lietotāju dati, tie tiek dalīti reklamēšanai vai netiek sniegta pietiekama informacija par šiem punktiem privatum politikas.

Lai gan Bumble ir tālu no AI ģenerētiem partneriem, Wolfe Herd noraidīja šos plašos nozares bažas.

“Tas ir nedaudz biedējoši,” viņa teica. “Bet tas ir modes kliedziens. Es domaju klausieties es esmu pārliecinats ka ir cilvēki tur ārpus kuri var veidot draudzibas ar dažiem AI formam un tas ir labi. Bet mūsu fokuss ar AI ir palidzet radit veseligakas un vienlidzigakas attiecibas.”