Bils Akmenis kritizēts no citu lielu investoru puses par uzbrukumiem DEI

Bils Akmenis kritizēts no citu lielu investoru puses par uzbrukumiem DEI

Lielās debates

Kamēr naudas pārvaldnieki šonedēļ prestižajā biznesa konferencē Beverly Hills slēdza darījumus, runāja par mākslīgo intelektu un klausījās Elon Musk vārdus, aiz slēgtām durvīm norisinājās aizrautīgas debates par dažādību.

Nelielā blakus telpā apmēram 40 cilvēki, tostarp daži no Wall Street krāsainajiem augstākajiem izpilddirektoriem, pulcējās ap taisnstūrveida galdu klāstu uz ielūgumu balstītu paneļdiskusiju un konfrontēja hedžfonda pārvaldnieku Billu Ackmanu par viņa uzbrukumiem dažādības, līdztiesības un iekļaušanas jeb DEI iniciatīvām, saskaņā ar pieciem dalībniekiem.

Aptuveni stundu Ackmanu kritizēja par viņa publisko nosodījumu DEI un viedokļu izteikšanu, kas dalībnieku teiktajā kaitē sieviešu un krāsaino cilvēku progresam Amerikā. Naudas pārvaldnieks, kurš ir nosaukts DEI par “būtiski rasistisku un nelikumīgu kustību”, saskārās ar atbildes reakciju gan no paneļa dalībniekiem, gan auditorijas locekļiem, dalībnieki teica, lūdzot netikt identificētiem, jo sesija bija privāta. Diskusijas bija daļa no pasākuma par DEI Milken Institute Global konferencē pirmdien.

Kopā ar Ackmanu paneļa dalībnieki bija Jarvis V. Hollingsworth, Teksasas $200 miljardu Skolotāju pensiju sistēmas priekšsēdētājs; Dina DiLorenzo, Guggenheim Investments prezidente, kas pārvalda vairāk nekā $300 miljardus; un Džons Hope Braients, Operation Hope Inc. vadītājs, bezpeļņas organizācija, kas veltīta finanšu pratības uzlabošanai.

Ackman, miljardieris un aktivistu investīciju firmai Pershing Square Capital Management dibinātājs, sāka savu augsta profila uzbrukumu DEI iniciatīvām pagājušajā gadā pēc tam, kad apsūdzēja elitāras koledžas, tostarp savu Alma mater Harvardas universitāti, par nespēju reaģēt uz antisemītisma apsūdzībām kampusā. Paneļdiskusijā šonedēļ Ackman vainoja DEI darbiniekus ideju veicināšanā, kas dažus uzskata par “apspiestiem” un citus, tostarp ebrejus, par “apspiedējiem”, saskaņā ar dalībniekiem.

Lielākā daļa runātāju mudināja naudas pārvaldnieku pārskatīt savu uzbrukumu DEI, apgalvojot, ka viņa ziņojums draud apdraudēt dažādības programmas visā Amerikā, cilvēki teica. Vismaž viens runātājs teica, ka viņa uzbrukums DEI atspoguļo nepietiekamu izpratni par pilsoņu tiesību kustību, tostarp ebreju kopienas lomu tajā, cilvēki teica. Citi teica, ka ir redzējuši viņa iepriekšējos centienus atbalstīt dažādus talantus un uzņēmumus, bet ka viņa ziņojums par DEI tiek izmantots tiem, kas cenšas samazināt iespējas cilvēkiem no maznodrošinātiem apstākļiem.

“Mēs runājam par galda paplašināšanu un papildu krēsla pievienošanu,” paneļa dalībnieks Braients teica intervijā pēc pasākuma. Viņš atteicās komentēt diskusiju tieši. DEI atbalstītajiem ir jaudīgāk jāapgalvo, ka dažādība ir veicinājusi ASV ekonomikas izaugsmi, viņš teica.

“Es esmu rakstījis tūkstošiem vārdu par maniem niansētajiem viedokļiem par šo svarīgo tēmu. Es lūgtu cilvēkus tos izlasīt, lai pilnībā saprastu manu perspektīvu,” Ackman teica paziņojumā ceturtdien, kad tika jautāts par diskusijām paneļdiskusijas laikā. Viņš norādīja uz savu garo post no janvāra. Tajā viņš teica, ka ir secinājis, “ka DEI nav par dažādību tīrākajā veidolā, bet gan DEI ir politiska advokatūras kustība noteiktas grupas labad.”

Hollingsworth un Milken konferences pārstavis atteicās komentēt diskusijas. DiLorenzo neatbildēja uz komentāru pieprasījumu.

Debates konferencē atspoguļo plašāku strīdu visā korporatīvajai Amerikai par DEI lomu. Komentāri no Ackmana un bijušais prezidents Donalds Tramps ir pievienojuši degvielu kampaņai, ko vada konservatīvie aktīvisti, cenšoties demontēt DEI iniciatīvas skolās, koledžas un uzņēmumos.

DEI apspriežamie jautājumi izplatījies aiz paneļdiskusijas ar Ackmanu uz citiem sarunvalodas tematiem Milken konferencē, kas noslēdzas trešdien. Vairāki runas dalībnieki galvenajos posmos izteica kritiku par dažadibas iniciativam. Argentinas prezidents Havjers Milei pirmdien galvenaja pusdienu laika uzruna teica: “Soliga nakotne cilvecei nav iespejama, ja mes upuram nopelnu, konkurenci un rezultatus daudzveidibas altari.”

Citadelles dibinatajs Kens Grifins teica, ka turpinas atturet lidzeklus no Harvardas lidz skola “atkal publiski un nozimigi piesaistas meritokratijai.” Viņš iepriekš uzbruka skolas “DEI darba karta” par nespēju reaģēt uz antisemītismu kampus.

“Butu kluda ebreju finansetajiem un padomes locekliem nostatities pret kampus DEI centieniem,” teica Simone Fridmane, kas vada ziedojumus EJF Philanthropies – hedzfonda menedzera Manija Fridmana gimenes fondam. Intervija ar Bloomberg News viņa aizstavija daudzveidibas programmu paplašinasanu kampusos, lai pilnigak ieklautu ebreju identitati.

Marti Nesbits, privata ekvita firmas Vistria Group lidzdibinatajs teica, ka mekle veidus, ka debati var fokuseties uz veidiem ka investicijas nepietiekami apkalpotos cilvekos un uznemumos veicina atdevi.

“Kad mes runajam par daudzveidibu un ieklausisanu un visam tam lietam, mes esam biznesa – tas viss ir tikai kapitalisms,” Nesbits teica cita paneļdiskusija. Viņa uznemums iegulda izglitiba, veselibas aprupe un finanses – ipasi uznemumos, kas sniedz pakalpojumus nepietiekami parstavetam grupam.

“Es tikai domaju, ka zem visam so perspektivam ir reala iespeja gūt patiešam labu riska pielagoto atdevi,” viņš teica.