Atjauniniet OneCard: Vienkārša un ērta atlīdzības karte

Atjauniniet OneCard: Vienkārša un ērta atlīdzības karte

Mūsu viedoklis

Upgrade OneCard ir unikāla kredītkartes alternatīva, kas piedāvā debetkartes, kredītkartes un personīgā aizdevuma priekšrocības. Tomēr, lai gan atalgojuma likmes var būt augstas, prasības to iegūšanai un kartes citi līdzekļi var likt jums apjukt.

Upgrade OneCard pārskats

Kartes veids: Nodrošināta

Uz pirmo acu skatienu, Upgrade OneCard izskatās kā lieliska alternatīva tradicionālajām kredītkartēm. Jūs varat izvēlēties maksāt par saviem pirkumiem dienu pēc to norēķināšanas – līdzīgi kā ar debetkarti – vai arī atmaksāt tos laika gaitā ar fiksētu mēneša maksājumu un procentu likmi 12 līdz 60 mēnešu laikā, kā tas būtu ar personīgo aizdevumu. Jūs pat varat iestatīt noteiktas darbības maksājumam tagad un citiem vēlāk.

Ja jums ir nepieciešama nauda, karte ļauj jums izņemt naudu no savas kredītlīnijas tieši uz savu bankas kontu, neuzņemoties augstāku skaidras naudas avansa procentu likmi, lai gan ir maksa.

Karte arī ļauj jums nopelnīt līdz 3% skaidras naudas atpakaļ par izvēlētām ikdienas tēriņu kategorijām (līdz 500 ASV dolāriem atalgojumā katru gadu) un 2% atpakaļ par visu pārējo, kas ir iespaidīgs piedāvājums – lielākajai daļai 2% skaidras naudas atpakaļ kredītkaršu nav nekādu papildus atalgojumu. Lai nopelnītu šīs likmes, tomēr karte prasa, lai jums būtu Upgrade Rewards Checking Plus konts un vai nu izmantot Pay Now funkciju ar šo kontu, vai saņemt 1000 ASV dolāru mēneša tiešos iemaksas. Pretējā gadījumā jūs nopelnīsiet tikai 1,5% atpakaļ.

Kā jauns kartes īpašnieks, jūs varat viegli nopelnīt 200 ASV dolāru bonusu: vienkārši atveriet Upgrade Rewards Checking Plus kontu kartes pieteikšanās procesa laikā un veiciet trīs pirkumus ar savu OneCard vai Rewards Plus debetkarti 60 dienu laikā.

Kartes kredītlimits var svārstīties no 500 līdz 25 000 ASV dolāriem atkarībā no jūsu kredītspējas. Tomēr, ja jums ir Rewards Checking konts ar pozitīvu atlikumu, jūs varat tērēt vairāk par savu limitu. Nav gada maksas.

Kam ir piemērota Upgrade OneCard?

Upgrade OneCard var būt laba izvēle, ja apsverat pāreju uz Upgrade ikdienas bankas vajadzībām un jums nav iebildumu pildīt dažus nosacījumus, lai maksimizētu savas atalgojuma iespējas.

Karte var būt arī vērts apsvērt, ja jūs interesē elastība, ko tā piedāvā ar maksājumiem, īpaši fiksēto atmaksas opciju, kas var palīdzēt izvairīties no minimuma maksājuma slazda.

Kam nevajadzētu iegūt Upgrade OneCard?

Ja jūs neinteresē pārslēgt savu banku uz Upgrade, jūs nopelnīsit tikai 1,5% skaidras naudas atpakaļ par saviem pirkumiem, un citur varat iegūt labāku atalgojuma likmi.

Jums arī var nebūt interese tikt galā ar papildu šķēršļiem, lai maksimizētu savus skaidras naudas atpakaļ atalgojumus vai ja vēlaties vairāk atlīdzināšanas iespēju.

Kā nopelnīt Upgrade OneCard atalgojumu

Upgrade OneCard piedāvā salīdzinoši sarežģītu atalgojuma struktūru. Jūs nopelnīsit atalgojumu tikai tad, kad atmaksāsiet savus pirkumus. Galvenie atalgojuma likmes ietver:

  • 3% skaidras naudas atpakaļ par bieži sastopamiem ikdienas pirkumiem ērtību veikalos, aptiekās, restorānos un bāros – ieskaitot piegādes – un degvielas uzpildes stacijās, kā arī par regulāriem maksājumiem par komunālajiem pakalpojumiem un mēneša abonementiem, ieskaitot tālruni, kabeļtelevīziju, TV un citus straumēšanas pakalpojumus.
  • 2% atpakaļ par visu pārējo, ja tiek izpildīti noteikti kritēriji; pretējā gadījumā jūs nopelnīsit 1,5% skaidras naudas atpakaļ par katru pirkumu.

Jāatzīmē, ka 3% atalgojuma likme ir ierobežota ar 500 ASV dolāriem skaidras naudas atpakaļ gadā. Ja sasniegsit šo slieksni, visi jūsu pirkumi nopelnīs 2% atpakaļ.

Lai pretendētu uz šiem atalgojuma likmēm, jums būs nepieciešams atvērt Upgrade Rewards Checking kontu un vai nu aktivizēt Pay Now funkciju kartē, saistot to ar Upgrade kontu, vai saņemt vismaz 1000 ASV dolāru mēneša tiešos iemaksas kontā.

Ja jūs nekvalificējaties pēc šiem kritērijiem, jūs nopelnīsit tikai 1,5% skaidras naudas atpakaļ par katru veikto pirkumu.

Karte arī piedāvā 200 ASV dolāru laipni gaidīto bonusu, ko varat nopelnīt, ja atverat Upgrade Rewards Checking Plus kontu kartes pieteikšanās procesa laikā un veicat trīs pirkumus ar savu OneCard vai Rewards Plus debetkarti pirmajos 60 dienās.

Kā atlīdzināt Upgrade OneCard atalgojumu

Atlīdzināšanas opcijas Upgrade OneCard ir vienkāršas. Noklusējuma opcija ir piemērot jūsu ienākumus jūsu bilancei pēc nākamajiem plānotajiem mēneša maksājumiem, lai gan tas nesamazinās jūsu mēneša maksājuma summu.

Ja jums nav bilances uz konta, varat pieprasīt, lai atalgojums tiktu noguldīts bankas kontā vietā lielākai elastībai.

Upgrade OneCard likmes un maksas

  • Gada maksa: $0
  • Ārvalstu darījumu maksa: 3%
  • Pirkuma APR: no 14.99% līdz 29.99% fiksēta

Papildus priekšrocības

  • Papildu tēriņu vara: Ja jums ir Upgrade konts ar pozitīvu bilanci un jūsu OneCard konts ir laba stāvoklī, jūs varat pretendēt uz līdz 5000 ASV dolāriem papildus tēriņu varai virs kartes kredītlimita. Papildus tēriņu vara, uz ko pretendējat, būs balstīta uz jūsu konta bilanci.
  • Bankas konta izņemšana: Jūs varat veikt izņemšanu no savas kredītlīnijas veidolos pārskaitījumam uz savu bankas kontu. Nav augstākas skaidras naudas avansa APR, bet jums tiks iekasēta maksa līdz 5% no pārskaitītajai summai.
  • Upgrade Iepirkšanās: Jūs varat nopelnīt līdz 10% skaidras naudas atpakaļ papildus regulārajai peļņas likmei, kad iepirksieties pie izvēlētiem tirgotajiem caur Upgrade Iepirkšanás portālu.

Kredītkartes līdzvērtigas Upgrade OneCard

Upgrade OneCard ir unikala kredikartes alternativa, bet atkariba no jusu preferences jus variet apsvet citus skaidras naudas atlidzinajuma variantus. Saja ir dazas alternativas ko vertetu apsvetret.

Upgrade Life Rewards Card vs. Upgrade OneCard

Upgrade Life Rewards Card var būt vērts apsvērt, ja vēlaties nopelnīt lielisku atalgojuma likmi par ikdienas tēriņu kategorijam bez visiem OneCard prasibam. Life Rewards Card piedava neierobezotu 3% skaidras naudas atlidzinajumu par degvielas uzpildes stacijam, partikas precem, veselibas precem, straumesanas pakalpojumiem un komunalo pakalpojumu iegadi un 1% atlidzinajumu par visiem parejiem tereiniem.

Lai gan jus neesat spiesti atvert Rewards Checking Plus kontu lai nopelnitu sos likmes, jus varat sanemt $200 bonusu kad to dariet kartes piesakisanas procesa laika un veicat tris debetkartes pirkumus 60 dienu laika. Kartei nav gada maksa un nav sodu par nokavesanu.

Wells Fargo Active Cash® Card vs. Upgrade OneCard

Ja velaties maksimalo vienkarsibu ar saviem kredikartes atlidzinajumiem, Wells Fargo Active Cash® Card butu jadoma par jusu radaru. Karte piedava vienmerigu 2% skaidras naudas atlidzinajumu par pirkumiem bez papildus prasibam lai to nopelniitu. Jus ari sanemsiet $200 skaidras naudas atlidzinajuma bonusu pec $500 tereiniem pirmo triju menesu laika.

Turklat jaunie Active Cash kartes turitaji var izbaudit ievadito 0% APR par pirkumiem un bilances parneseim 15 menesus, pec tam mainiga APR ir no 20.24%, lidz 25.24%, vai 29.99% variable APR atkariba no jusu kreditvertibas.

Vai Upgrade OneCard ir piemerota jusu?

Upgrade OneCard piedava daudz interesantu funkciju un potencialo vertibu, bet tas var but parak sarežgita savam labumam. Ja jus jau esat banka ar Upgrade vai domajat par parsliegšanos un jus neuztrauc papildus prasibas lai pilniba izmantotu OneCard priekšrocibas tas var but verts apsvetret.
Ta teica ja jus nevelaties parsliegt visus savus bankas darbus uz Upgrade vai velaties vairak vienkarsibas no sava kredita kartes apmeklejiet apkart un salidziniet citas labakas kredita kartes, lai atrast labaku variantu sev.

Bieži uzdotie jautajumi

Kads kreditreitings ir nepieciesams Upgrade Card?

Upgrade neparada minimuma kreditreitinga prasibu OneCard kartei bet jus visparigi varat labi ceret uz apstiprinajumu ja jusam ir labs vai izcils kredits. Saskaņa ar FICO tas nozime kreditreitingu no 670 vai augstaku.

Vai Upgrade Card ir aizdevums vai kredita karte?

Tehniski nedz viens nedz otrs. Upgrade OneCard ir rotacija kreditlinija. Tomer tam ir dazas funkcijas kas nacas ar personigiem aizdevumiem kredita kartem un debeta kartem. Jus varat izmantot karti ka kreditkartes ikdienas tereiniem un atmaksat tos nekavejoties lidzigi ka debeta kartes darbosanas veids.

Vai es varu iznemt naudu no sava Upgrade Card?

Jaa jus varat iznemt naudu no sava kreditlinijas un to noguldit tieši savai bankai kontai. Jus tad varat atmaksat so bilanci pa fiksetam terminam. Lai gan nav skaidras naudas avansa APR jus variet but paklauti daribijuma maksa lidz pat 5% no iznemsanas summas.

Ludzu iegaume ka kartes informacija ir preciza publicešanas datuma bet tas var mainities jebkura laika izdevetaja ziņa. Ludzu sazinieties ar kartes izdevetaju lai verificetu likmes maksas un priekšrocibas pirms piesakisanos.